AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤετ Δεκ 01, 2010 9:30 am

To Θεμα Αγαπητε Παπαφιδι jocolor ειναι τι θα γινει με το Προβλημα μου... Shocked
Επισης καιει το Προβλημα bom του Προεδρου μας του Θεμιστοκλεους... king
Οσο για τα αλλα Basketball τα εχω τροχοδρομισει... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papanesti




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤετ Δεκ 01, 2010 6:16 am

Ρε συ ΤΕΝ ΤΕΝ,εχω την εντυπωση πως αν παρελειπες τα λογια του κειμενου σου,και εβαζες μονο τις φατσουλες,ισως να μπορουσαμε να βγαλουμε περισσοτερο νοημα,
Να καταλαβαιναμε τι θελεις να πεις.
Για δοκιμασε το καμμια φορα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤετ Δεκ 01, 2010 2:48 am

Παρακαλω να λαβετε υπ οψιν σας το κατωτερο αθρον... What a Face
Ειναι μια κραυγη απογνωσης ενα απελπισμενο διαβημα ενος καθ ολα αξιοπρεπους και αξιοτιμου συνφορουμαριου απευθυνομενη στον Αντμινηστρατορα αλλα και σε ολους εσας μελη και αναγνωστας affraid ....
Κατα το προσφατον παρελθον επεσημανον παλιν εις τους κκ Αντμινηστρατορας και παρεκαλεσα την επιλυσιν του ουτοι ομως με ενεγραψον εις τα παλαιοτερα των υποδηματων των... tongue
Η τακτικη αυτη εκ μερους της διευθυνσεως του Φορουμ με καταρρακωνει με απελπιζει με θλιβει με καταθλιβει και με οδηγει εις ακραιας καταστασεις επικινδυνους δια την ψυχικην μου υγειαν αλλα και δια την ιδικην σας ετσι και παρω αναποδους στροφας.... Mad
Και εξηγουμαι...
Ο Υποφαινομενος ΓΓ π.τ.π ειναι αναμβισβητικα και αδιαπραγματευτα ο μεγαλυτερος γητευτης Χηρας και Ζωντοχηρας οχι μονον Λουτρακιου και Περα χωρας αλλα και γενικωτερον ενδοχωρας και νησιωτικης Ελλαδος... cheers
Αυτο δεν συζητειται... silent
Οπως επισης δεν συζητειται οτι με την πρωτην καυτην ματιαν του ΓΓ π.τ.π η Χηρα η η Ζωντοχηρα αντισοιχως καρφωνεται σαν μπεκατσα εις το παγωμενον εφαφος αναμενωντας τον γητευτην της να την μαζεψει και να της χαρισει την θαλπωρην της φλογισμενης αγκαλης του... I love you
Αυτα ειναι γνωστα.... study
Παρ ολα τουτα τωρα με την αναμενομενην εισοδον εις το Φορουμ του Προεδρου του Θεμιστοκλεους που τα μελη και οι επισκεπται θα αυξηθουν σε χιλιαδας μπορει να ευρεθω προ εκκπληξεως.... Sad
Διοτι εαν πεσουσιν και τριαντα και σαραντα και πενηντα χηραι η Ζωντοχηραι ουδεν προβλημα ε πισ οφ κεηκ που λενε και στην καθομιλουμενην... geek
Εις την περιπτωσιν που μου πεφτουσιν ομως μερικα πιπινια τι κανω???? Question
Ελα μου ντε!!! Question
Διοτι το πιπινιον το πρωτον που θα κανει ειναι να προσφυγει εις το προφιλ μου... monkey
Εκει αναγιγνωσκων την ηλικιαν μου θα ειπει σιωπηλως η φωναχτως... affraid
Χεστον μωρε τον κωλογερα αυτος ειναι για χαμομηλι και λοιπα ροφηματα!!! farao
Και θα αποφυγει να ελθει εις επαφην μαζυ μου.... Arrow
Διοτι εαν το πιπινιον ηρχετο εις επαφην μαζυμου και της εξηγουσα οτι δεν προκειται για εναν κοινον θνητον αλλα για εναν Γενικον Γραμματεαν παρα τω Προεδρω η καταστασις θα ητο διαφορετικη... king
Διοτι Γενικοι Γραμματεις υπαρχουσι πολλοι αλλα παρα τω Προεδρω ειναι ολιγοι και το κατι αλλο.... queen
Διοτι πολλακις τα Πιπινια ερωτευονται τους τιτλους την στολην και την δοξαν και οχι τους φεροντας που ομολογουμενως εχουσι τα κακα τους τα χαλια... cyclops
Και μην μου πει κανεις οτι η Μιμη θα επλησιαζεν τον Ανδρεαν εαν δεν ητο πρωθυπουργος... Laughing
Γιατι να τον πλησιασει για τα νειατα του η για την ομορφια του????... elephant
Και επισης μην μου πει κανεις οτι ο Τιτλος ΓΓ π.τ.π δεν αποπνεει επιβολην και παραπεμπει εις δοξαν και δυναμιν.... flower
Διοτι ξερετε τι πα να πει να εχεις το προνομειον να βλεπεις κατα μονας τον Προεδρον του Θεμιστοκλεους???? sunny
Εδω ο αλλος προσθετει διπλα απο το δικηγορος το παρ αριω παγω και αποκτα νεαν αιγλην... Rolling Eyes
Και αναθεμα εαν ξερουν οι περισσοτεροι τι ειναι αυτος ο παγος... alien
Πολυ νομιζουσιν πως απο αυτον κανουν τα παγακια που ριχνουν μεσα στον Φραπε... Sleep
Ο Τιτλος ομως...
Δεν το συζητω καθολου.... No
Με το Γενικος Γραμματευς παρα τω Προεδρω το πιπινιον ειναι ριγμενον.... I love you
Φθανει να κανει το πρωτο βημα.... Embarassed
Και να επικοινωνησει με τον ΓΓ π.τ.π... Twisted Evil
Αλλα πως να επικοινωνησει οταν μου βγαζετε φορα παρτιδα την ηλικιαν... Suspect
Και δεν ζητησα να την εξαφανισετε... drunken
Οοοοχι!!... Exclamation
Ενας ΓΓ π.τ.π ποτε δεν ειναι ακραιος!!! clown
Το μονο που ζηταω ειναι να μου κοψετε 30 χρονια... afro
Ζηταω πολλα???? pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΚυρ Νοε 28, 2010 3:02 pm

Παρακαλω να μου υπενθυμησετε εις το προσεχες μελλον να κανω μιαν επαναδημοσιευσιν της μνειμιωδους εισηγησεως μου στο Παγκοσμιον Συνεδρειον Χηρας και Ζωντοχηρας εις Λος Ατζελες τοτε που επι τη ευκαιρεια ειχον παει να επισκευθω κρυφιως και την Ατζολιναν....
Ειναι ενα μοναδικον κειμενον το οποιον πρεπει να γινει κτημα ολων σας και να σας οδηγει στα μελλοντικα σας βηματα....
Θα το αφιερωσω στον Προεδρον.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤρι Νοε 23, 2010 12:17 pm

Ελα να σε μυήσω darling...στο στρωμα ειναι το κομμα!
Ε ρε γελιααααα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://anticontra.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ   ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ EmptyΤρι Νοε 23, 2010 4:08 am

Αγαπητε Δημητρη Μ
Ειληκρινως λυπηρα η περιπτωσις σας...
Αλλα και εσεις βρε αγορι μου κουνιεσθε πολυ....bounce
Το παιζετε και παιδι των λουλουδιων και τον προκαλειτε... geek
Διοτι οπως λεγει και το τμημα ηθων οταν του πετας του αλλου τις μπουταρης σου εξω τι θελεις να κανει και ο Παπατεξας.... What a Face
Εχετε μιαν συμπεριφοραν γκαιη με την καλην εννοιαν clown.....
Και πως εις τους Αρχαιους ημων προγονους για να σε μυεισει καποιος εις τας τεχνας επρεπε να σε πλησιασει ψυχικως ???? I love you
Να σε μυησει θελει βρε κουτο στα πλεονεκτηματα του Δημοκρατικου δρομου προς τον Σοσιαλισμον θελει cheers....
Παψε να το παιζεις cat ξυπνα Sleep και ασε το πολιτικο σου ταπεραμεντο να εκραγει cherry
Μην το παιζεις αγνη και αβγαλτη πολιτικη παρθενοςEmbarassed ...
Διοτι εχεις θεαθει επανειλημενως στο ΠΑΣΟΚ alien και την Ν.Δ pig Να κανεις παιχνιδι Basketball ...
Παψε να εισαι σκοτεινος τυπος Suspect ...
Και ελα στο κομμα της επαναστασης afro
Σε περιμενω μικρο μου Very Happy .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑΙ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Το παραληρημα-
Μετάβαση σε: