AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
Γεια σας αλανια EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
Γεια σας αλανια EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
Γεια σας αλανια EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
Γεια σας αλανια EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Γεια σας αλανια

Πήγαινε κάτω 
+4
gang
Admin
PAOK RE
Yaro
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm

Ευχαριστω για τις ευχες, δε γιορταζω γιατι δεν ειμαι ουτε νιωθω χριστιανός παρ' ολα αυτα οι ευχες απ' τα φιλαρακια ειναι παντα καλοδεχουμενες...να σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 8:49 pm

Βαγγελη χρονια πολλα.Αν και σε μενα δεν μετραει,οπως φανταζομαι στους περισσοτερους,οι καλοι τροποι λενε να δινεις ευχες και χρονια πολλα.Καθυστερημενα γιατι στο εξωτερικο οταν δεν εισαι θρησκος και δεν εχεις Βαγγελη κοντα σου,το ξεχνας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 10:53 pm

Forum ειναι ρεεεεεεεε, και δεν το παραταω ενοειται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://anticontra.forumgreek.com
ThouVou2008




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΤρι Ιαν 25, 2011 9:28 am

Ε, σκοτωμένε διαχειριστή. Το blog πεθαίνει, οπότε μην το παρατήσεις τούτο.

Κατά τ'άλλα χρόνια καλά συνφορουμίτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΤρι Ιαν 04, 2011 3:56 pm

Χρονια πολλα με υγεια σε ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:00 pm

Λιγα η πολλα,το περισσοτερο ειναι θεμα γονιδιων,επειτα διατροφης και ασκησης.Βεβαια,αν παρεις για παραδειγμα ενα ατομο που κανει καθιστικη ζωη,και πινει και καπνιζει απο τα 15 του,ποσα να φτασει αυτος ο ανθρωπος,οσο και να τον σπρωχνουν τα γονιδια.

Χαρουμενο ετος μετα απο αυτην την πα,πω πω ανατριχιασα,μολις τωρα η εθνικη ορχηστρα της Ιταλιας λεει τον εθνικο τους υμνο...Ολοι ορθιοι,κυριες με γουνες,και ο εκφωνητης του ΡΑΙ1 ευχεται ευτυχισμενο νεο ετος..

Φετος για πρωτη φορα στη ζωη μου εκανα μονος,ολομοναχος,αλλαγη χρονου.Εβλεπα το 3 επεισοδιο της 4 σειρας του Prison Break,οταν αλλαξε ο χρονος.Το καταλαβα απο τα πυροτεχνηματα που χρωματιζαν τον ουρανο στον απεναντι λοφο.(ναι,ζω σε βουνο πλεον)
Ηθελα να παω σε μια πολη(Bologna)εδω κοντα στα 170 χλμ,αλλα με αφησε το αμαξι.Πρωτη φορα δεν γινομαι στουρνα και δεν παιζω χαρτια τα τελευταια 17 χρονια.Ηπια λιγο βεβαια,αλλα χωρις παρεα,δε τραβαει.

Σας ευχομαι τα καλυτερα.Να κοροιδεψετε την κριση,να γινει επανασταση και τελικα ο ανθρωπος να γινει αυτο που πραγματικα προοριζεται να γινει.Ενας ιπταμενος θεος που πεταει απο τα ματια του ακτινες λειζερ,εισπνεει CO2 και εκπνεει Ο2,χεζει και μυριζει τριανταφυλλο.Τα καλυτερα..



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:09 am

Aγαπητοι μου Συμπλογκαριοι και σεβαστε μου Προεδρε....
Που στο διαολο πηγατε ολοι σας?????
Πανω απο 24 ωρες εχει να σκασει μυτην και να ποσταρει ατομον εδω μεσα!!!
Ελειψον και εγω ως ΓΓ π.τ.π δεν λεγω αλλα ημην δικαιολογημενος...
Τραγικα γεγονοτα επεπεσον επ εμου ως χαστουκιον εις παρειαν δεκαεξαχρονου ζωηρας δεσποινιδος....
Δεν θελω βεβαιως να σχολιασω το ενδιαφερον σας αν ζω η αν πεθανα και τις χιλιαδες εκκλησεις που απευθυνατε δια να μαθετε νεα μου...
Αυτο που θελω εστω και τελευταιαν στιγμην ειναι να σας απευθυνω ευχας δια το νεον ετος με τον νεον τροπον που καθιερωσατε και πολυ μου αρεσει....
Ευχομαι λοιπον απο τα βαθη της καρδιας μου ο νεος χρονος να διαλυσει ολας τας κατακτησεις σας και να καταστησει τα οσα χτιζατε λιθαρακι λιθαρακι χρονια τωρα σαν το δικαστικον μεγαρον της οδου Ριανκουρ...
Ευχομαι επισης αι βεβαιοτητες σας να διαλυθουν και να καταστουν κομματια και θρυψαλα ως να ενεπεσεν επ αυτω ο περιφημος Ιαπωνικος τυφων malaka και να μην αφησει τιποτε ορθιον....
Ουτως ωστε εκ των ερειπειων να δημιουργηθωσι οι προυποθεσεις που θα σας επιτρεψουν να πραγματοποιησετε τα επαναστατικα σας οραματα!!!!
Ευχομαι επισης ειδικως δια τον Προεδρον του Θεμιστοκλεους να μας χαρισει το ονοματακι του κατα την διαρκειαν του νεου ετους καθως και ενα μεηλ ωστε να δυναμεθα να του εκφραζομεν και προσωπικως τον θαυμασμον και την ευγνωμοσυνην μας δια την συμβολην του εις τα τεκτενομενα του μπλοκ....
Επισης ευχομαι εις τον ΓΓ π.τ.π να ωριμασωσιν επιτελους αι συνθηκαι ωστε να δυνηθει να νομιμοποιησει επιτελους την θυελωδην σχεσιν του με την Ατζολιναν διοτι το παραεχει εκθεσει το θυληκον....
Στην Παναθα το Ντανπλ στον GAP να επιτυχει την αναπαραμορφωσιν της χωρας και κατα τα αλλα.....
ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΝ ΤΟ ΝΕΟΝ ΕΤΟΣ 2011!!!! santa santa santa
Διοτι τι ειναι η Ευτυχια????
Θα σας εξηγησω κατωτερω....
Τας αγιας αυτας ημερας λοιπον εκτυπηθην ως οκταπους απο τραγικα γεγονοτα....
Κατ αρχας η Θεια μου η Φιφη...
Η μομη εναπομεινασα θεια μου μετα την οποιαν θα πρεπει να αρχισω να ετοιμαζομαι διοτι εχω σειραν...
Η Φιφη λοιπον διαγουσα το 86ον ετος της ηλικιας της και με μιαν ελαφραν παρανοιαν δεν ειναι οποια κι οποια...
Εις τα νειατα της υπηρξε επαναστατρια ΕΠΟΝιτισα και βασανισμενη και κατα πασα πιθανοτητα και κακοποιημενη στις φυλακες του εμφυλιου...
Για τις φλωρατζες τους νεανισκους εδω μεσα που δεν ξερουν τι εστι ΕΠΟΝ τους πληροφορω οτι ειναι κατι σαν τις Ρουβιτσες τις σημερινες αλλα στο πολυ επαναστατικοτερον....
Η Φιφη λοιπον ξεμεινεν απο λιπαντικα και ο Θεραπων ιατρος της εσυνεστησεν ενα γενικον σερβις....
Την βαλαμε λοιπον στο Αλεξανδρας οπου εμεινε για 6 μερες και της αλλαξανε καλια νατρια βιταμινες και λαδια τακακια φρενα και δεν ξερω τι αλλο...
Το τι τραβηξαμε δεν λεγετε...
Εβλεπε συνεως Χητας και Ταγματασφαλιτας να της επιτιθενται και καλουσε παλιους συναγωνιστες της να την σωσουν...
Μεχρι τον Αρη Βελουχιωτη φωναξε....
Τους μονους που δεν φωναξε ηταν ο Κωστας Πρεκας και ο Τζεημς Παρις για ευννοητους λογους...
Παντως περα απο πλακα γιατι πρεπει να λεμε και τα καλα η ολη συμπεριφορα και ιατρικη φροντιδα στον 3ο οροφο της Αλεξανδρας απο Ιατρικο και νοσηλευτικο προσωπικο ηταν αψογη....
Φιλικοι και εξυπηρετικοι και με πραγματικο εδδιαφερον για τον αρρωστο....
Με κατεπληξαν και μπραβο τους....
Τελος παντων ανημερα Χεριστουγεννων ετελειωσεν το Σεσβις της Φιφης ο Βελουχιωτης δεν ερχοταν να την σωσει την πηραμε σπιτι και ειπαμε οτι θα ησυχασωμεν...
Αμ δε!!!....
Την ιδιαν ημεραν ειχωμεν τον τραγικον χαμον του Ορατιου ο οποιος χαμος με επροβληματησεν σοβαρως και με οδηγησεν σε φιλοσοφικας σκεψεις....
Και οπως ξερετε εις τοιουτας περιπτωσεις δεν εχω αλλους παρεκτος εσας και την Κιρκην....
Ας τα παρουμε ομως ολα απο την αρχην...
Ο Βασιλης ειναι ο τριτος συζηγος της ξαδελφης μου της Νεφελης την οποιαν υπεραγαπω διοτι ειναι πολυ λαρζ τυπος χορτατη απο πασης αποψεως και υπερανω μιζεριας και αναξιοπρεπειας...
Της εχω και υποχρεωση και μαλιστα προσφατως μου εξομολογηθει οτι νεαρα ητο τσιμπημενη μαζυ μου αλλα που να το καταλαβω ο μπουφος και ηταν τοτε ζουμερη γκομενα....
Τωρα δεν βλεπεται αλλα παρολο αυτο διατηρει ακομη μεσα της κατι απο την γυναικα του παρελθοντος διοτι αυτο η τοχεις η δεν τοχεις και δεν πεθενει ποτε...
Τελος παντων....
Τι λεγαμε???
Α ναι!!!
Ο Βασιλης λοιπον τριτος συζηγος της Νεφελης ειναι ενας τυπος γυρω στα 160 κιλα ο οποιος καθεται ολη μερα μπροστα σε ενα κομπιουτερ οπου δεχεται και αποκρουει επιθεσεις ιων και διεθνων χακερς προς τον υπολογιστην του....
Τωρα γιατι οι διεθνεις χακερς επιτιθενται στο Πι Σι του Βασιλη εγω δεν το καταλαβα αυτος λεει οτι εχει κρυμμενα στοιχεια και εγω δεν εχω κανενα λογον να διαφωνησω....
Οταν λοιπον με βλεπει με φωναζει περνει και ενα κομματι χαρτι και μου εξηγει πως εξουδετερωσε τους επιτιθεμενους...
Κανει κατι παραξενα σχεδια και μου λεει τον ανακαλυψα εδω τον απομονωσα εδω τον εξουδετερωσα εδω...
Δεν καταλαβαινω τιποτε οπως και αυτος αλλωστε αλλα αυτος δεν ειναι λογος διαφωνειας και ειμεθα οι καλυτεροι φιλοι...
Ο Βασιλης λοιπον ζει απο μιαν συνταξιν και ενα μαγαζι που εχει και νοικιαζει στου Ζωγραφου...
Πετ σοπ....
Η κοφαλα η οικονομικη κρισις ομως εκτος των αλλων εχτυπησεν και τον επιχειρηματιαν του Βασιλη οστις εφαληρησεν....
Εξαφανισθει λοιπον αφηνων απληρωτα μερικα νοικια και μερος του εμπορευματος...
Μην φανταστητε τιποτε σπουδαιον κατι φλωροσπινοκαρδερινα κατι ποντικια και ενα ψωραλεο κουταβι...
Ο Βασιλης πηγε στην Αστυνομιαν οπου του εδιαβασαν τον κανονισμον οστις αναφερει ρηττως οτι πρεπει πρωτα να περασουν 10 μερες να βεβαιωθουν οτι εγκατελειψε το μαγαζι και δεν ειναι σε διακοπες μετα να βρει κλειδαρα να ανοιχθει το μαγαζι παρουσια αστυνομικου να γινει λεπτομερης καταγραφη εμπορευματος να ειδοποιηθει ειδικη υπηρεσια παραλαβης και δεν συμμαζευεται...
Εις παρατηρησιν του Βασιλειου οτι εν τω μεταξυ θα ψοφησωσιν τα ζωντανα ελαβε την απαντησι οτι αυτο δεν το προβλεπει ο κανονισμος..
Κατοπιν τουτου ο Β;ασιλης περασε στην παρανομιαν...
Ηναγκαζετο νυχτα και τηρων ολες τας προφυλαξεις να εισερχεται νυχτα στο μαγαζι να ταιζει τα ζωντανα για να μην τιναξωσιν τα πεταλα...
Σε μια τετοια επιχειρησιν λοιπον ενας ποντικος ξεφυγεν απο το κλουβι του και για κακη του τυχη προβαβε και τον βρηκε πρωτο το κουταβι και τον εκανεν καλοκαιρινον....
Οι πιθανοτητες που διναν εις τον Ορατιον διοτι περι αυτου επροκειτο δια να ζησει ητο ενα 10%.....
Παντως κατα την επακολουθησασαν παραδοσιν παραλαβην εμπορευματος ο Βασιλης απαιτησεν και η απαιτησις του εγινε αποδεκτη να μην παραδωσει τον Ορατιον οστις ητο και σε κακο χαλι...
Αυτοι το εδεχθησαν διοτι ειπον οτι σε τετοιες περιπτωσεις δικαιολογουνται και απωλειαι...
Ο Ορατιος λοιπον παρα τας δυσμενεις προβλεψεις ανεκαμψεν...
Εξελειχθει μαλιστα σε εναν κοινωνικοποιημενον και σκεπτομενον ποντικον....
Εγνωριζε το ονομα του τα αφεντικα του τις ωρες που στρωνανε τραπεζι κυκλοφορουσε ανετα σε ολο το σπιτι και πεσισσοτερον ανετα στα μπρατσα το στομαχι και την φαλακραν του Βασιλειου...
Μονο ενα ελαττωμα ειχεν...
Ητο λαιμαργος...
Ναι λαιμαργος οπως και ο Βασιλης αλλωστε....
Το τι φαι ριχνανε δεν περιγραφετε...
Σουντζουκακια ο Βασιλης Σουντζουκακια και ο Ορατιος και να τα γιουβαρελακια και να τα μακαρονια με κιμα και οι πιτσες και τα κοκκινιστα και τα λουκανικα σε τιποτε δεν ελεγεν οχι ο Ορατιος...
Και ηλθον λοιπον τα Χριστουγεννα και το Χριστογεννιατικον γευμα και καθησαν ολοι στο τραπεζι....
Το τι εφαγε ο Ορατιος δεν περιγραφεται...
Εκτος της Γαλοπουλας με τα κουκουναρια μεχρι τζατζικι μελιτανοσαλατα και τυροκαυτερην εφαγεν.....
Και ξαφνικα γυρισεν ανασκελα απλωσε τα τεσσαρα ποδαρακια του προς τον ουρανον και εσκασεν...
Ναι εσκασεν!!!!
Τωρα θα μου πειτε γιατι δεν σκαει ο Βασιλης???
Τον περιμενωμεν οσονουπω....
Ο Τραγικος λοιπον αυτος χαμος του Ορατιου ανημερα Χριστουγεννα με οδηγησεν εις διαφορους φιλοσοφικας σκεψεις....
Λες ειπον να εχει δικιο αυτος ο Τζεφρευ????
Ο οποιος αλλωστε εχει και πτυχιον Πανεπιστημιου Χαβαρτ Ουζα...
Διοτι και ετσι να το παρεις εμεις τι εχωμεν???
Απολυτηριον εξαταξιου Γυμνασιου Ζωγραφου εχωμεν και μαλιστα με 13 και 6/9....
Μηπως λοιπον ο Τζεφρευ εχει δικιο οτι η ευμαρεια και η πληθωρα αγαθων οδηγει εις τον Θανατον....
Μηπως η Λιτοτης και η αναπαραμορφωση της χωρας που προσπαθει να επιβαλει εχει ευεργετικας συνεπειας για το εθνος και τον Λαον...
Θα χτυπηθουν βεβαιως τα ινστιτουτα αδυνατισματος....
Αλλα ο Σοσιαλισμος εχει και τα θυματα του...
Φθανει να ειναι προς το Λαικον συμφερον....
Εξ αλλου ειναι και εκεινη η Ιστορια με τον Δημοκρατικον δρομον προς τον Σοσιαλισμον....
Γιατι δεν υιοθετειται απο τον Λαον????
Θελει βεβαια σκεπτομενους ανθρωπους για να υιοθετηθει...
Ελα ομως που οι σκεπτομενοι ειναι λαιμαργοι σαν τον Ορατιον....
Βολευονται γρηγορα τρωνε πολυ σαν τον Ορατιον και σκανε...
Ιδεολογικα...
Γιαυτο σας λεω...
Αν υποψιαστω οτι τα μετρα του Τζεφρευ θα επαναφερουν εις το προσκηνιον τον Δημοκρατικον δρομον προς τον Σοσιαλισμον θα τον υποστηριξω...
Και τον Τζεφρευ και το Δ.Ν.Τ....
Δεν εχω αλλην διεξοδον!!!! santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Δεκ 27, 2010 4:06 pm

Γεια σου gang αλανι..
Οι Αραβες,χαθηκαν.Πηραν τις καμηλες τους,αλλα δεν εφτασαν.
Οι Μοσχοβιτες ομαδαρα περσυ,για φετος δε ξερω.Εφυγε ο Κρασιτς,παικταρα.Αλλα εχουν τα αδελφια Μπερεζουτσκι,Νεσιντ,Βαγκνερ,Ακινφεεφ,Γκονζαλες,και Dzagoev.Και φανταζομαι οτι οι υπολοιποι δεν θα ειναι και κατωτεροι..
Κριμα,θα προτιμουσα μια μεγαλη ομαδα στην Ευρωπη μπας και παω.Ποιος παει στους -30,στη χωρα του ανθρωπου που τον βλεπω και γυριζουν τα μυαλα μου.Αηδιαστικος ανθρωπος.Θα εχω βεβαια εκπροσωπο απο την οικογενεια.Ενω αν γινοταν καπου αλλου θα βρισκομασταν κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Δεκ 27, 2010 3:14 am

Καλα ρε Ανδρικο,σε ενα σχολιο στο οποιο αναφερεσαι σε ομαδαρες,ΠΑΟΚ, Ζενιτ,CCSKA, πως τα καταφερες και χωρεσες και τον αρη μεσα?
Παντως η κληρωση τους πηγε γαντι.
Τα σκουλικια της Ελλαδας εναντιον των σκουλικιων της Αγγλιας.
Και οι δυο τους ζουνε,για να κερδισουν τον συμπολιτη τους,δεν τους ενδιαφερει αν πεσουν και μια κατηγορια πιο κατω μετα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Δεκ 27, 2010 12:54 am



Καλα φιλε CCSKA και γενικα ολες οι ρωσικες ομαδες πολυ χρημα και παιχταραδες..

Εχει ανεβει πολυ και το επιπεδο του ρωσικου ποδοσφαιρου τα τελευταια 3-4 χρονια
με αποτελεσμα να πηγαινουν εκει πανω πολυ καλοι παιχτες. (με αρκετα λεφτα βεβαια ιδιως κατι ταλεντακια απο Βραζιλια-Αργεντινη)

Αυτο φενεται και στην ειδικη βαθμολογια της UEFA αλλα και το οτι την τελευταια 4ετια 2 ρωσικες ομαδες (CCSKA-ZENIT) εχουν παρει ΟΥΕΦΑ.

Η δε ΖΕΝΙΤ ειναι επιπεδο CL και μαζι με την Πορτο πιστευω ειναι το 1ο φαβορι να ξαναπαρει το ΟΥΕΦΑ.

Επισης εχουν και καλη παραγωγη δικων τους παιχτων, ειχε παει πολυ καλα η Εθν.Ρωσιας στο τελευταιο Euro με Χιντινγκ οπως θα θυμασαι.

Μη τρωτε κουτοχορτο και μη σας πουλανε παραμυθια οι εφημεριδες εκει πανω περι Αραβων, να ειστε πολυ επιφυλακτικοι.
Θυμασαι τι ειχε γινει με τον ΑΡΗ πριν απο καποια χρονια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Δεκ 26, 2010 9:35 pm

Ασε ρε Ανδρικο,τσιπηδες τους κοβω.
Θα μπουνε λεει μετα τον Ιανουαριο,που θα κοντευει να τελειωσει η μεταγραφικη περιοδος..
Και με τι λεφτα θα κανουμε μεταγραφες ρε φιλε?
Πως θα σκοτωσουμε την ρωσικη αρκουδα,την Τσε Σε Κα?
Ειδα κατι βιντεο τους,δεν λεω οτι τρομαξα, ΠΑΟΚ ειμαι ,αλλα δυσκολα τα πραγματα ρε φιλε.
Επιπεδο μεγαλης ομαδας μιλαμε,θα μας δυσκολεψει αφανταστα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Δεκ 26, 2010 9:08 pm



Με τα Αραβια πως παει;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Δεκ 26, 2010 9:07 pm

Ο ενδοξος γ.γ.-Προεδρος της ΠΑΦ ΠΟΥΦ θα απαντησει την καταλληλη στιγμη οταν θα το κρινει σκοπιμο.
Ειστε γελασμενοι αν νομιζετε οτι επειδη δεν μιλαει τωρα δεν παρατηρει τις εξελιξεις.
Η παρεμβαση του αναμενεται λιαν συντομως.
Η ΠΑΦ ΠΟΥΦ παρατηρει τα γεγονοτα και θα επανελθει.Δεν κοτευει στα δυσκολα οπως κατι αλλοι..( ε.. κ.Βγενοπουλε; )

Ο Γιγαντας απλως ειναι κοιμωμενος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Δεκ 26, 2010 9:02 pm

Τι εγινε ρε σας κοψανε το ιντερνετ?
Κανεις βαζελος δεν γραφει πλεον,ουτε ο αντμιν!!!!!!!
Η Βγενοπουλιαδα μαλλον,αφησε πολλα καταλοιπα.....
Ετσι κανουν τα παλικαρια ωρε????
Αγνοειται και ο ΤΕΝ ΤΕΝ της ΠΑΛΗΚΟΚΑ!!!!!
Παει και ο προεδρος της ΠΑΦΠΟΥΦ!!!!
Ποιον θα κραζουμε ρε εμεις οι αντικειμενικι?
Ελεος πια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThouVou2008




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Δεκ 20, 2010 7:08 pm

Είμαστε εδώ παλιοκουφάλες. Μαρέσει αυτή η μικρή συμμορία Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Δεκ 20, 2010 4:55 pm

Ρε καλωστονα τον Γκαγκαρο, δε σου κρυβομαστε ρε μπαγασα εσυ μας ξεχασες εντελως...κοιτα να μπαινεις να αφηνεις κανα μυνημα...στε εξης ειμαστε εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papanesti




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Δεκ 18, 2010 7:42 pm

Καλως τον γκανγκ!!!
Ο Γκιοργκο η Γκαπ ελληνιστι,ηδη περασε στην απαξιωση,απ ολους τους συμπλογκαριους του contra και anticontra.
Κανεις μας πλεον δεν ασχολειται με τον εγκαθετο ξενοφερτο πρακτορα.
Νυχτα θα φυγει με ελικοπτερο οπως ο De La Rua(αν προλαβει).
Σχολιασε αν θελεις,οχι την απιστευτη για σας,αλλα αναμενομενη για μας τους ΠΑΟΚτσηδες ευρωπαικη πορεια του ΠΑΟΚ,καθως επισης και τα μαθηματα πολιτισμου που προσφερει φετος στην Ευρωπη,ο ασπρομαυρος λαος.
Διοτι κανεις δεν μπορει να διαννοηθει τι σημαινει για εναν ΠΑΟΚτση,να ερχονται καποιοι ξενερωτοι Ολλανδοι,οπαδοι του Αγιαξ στην Τουμπα και να σηκωνουν την φανελα του αρη στην Θ8.
Ουτε οταν οι βαρβαροι Τουρκοι,αναβουν πυρσους μεσα στην Τουμπα.
Να θελεις να κανεις φονο και να μην μπορεις,οχι γιατι φοβασαι μην σε βαλλουν φυλακη,αλλα για να μην πληρωσεις προστιμο στην Ουεφα!!!!

Καποια στιγμη ομως θα γυρισει ο τροχος,θα γελασει κι ο φτωχος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Δεκ 18, 2010 1:40 pm


Ναι μωρε Gang !! Καλωστονα και ας αργησε !! Κωστακη welcome back αεδερφε.

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gang




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2010

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Δεκ 18, 2010 12:58 am

Ρε κουφαλες εδω μου ειστε κρυμενοι?
Συλλαμβανεστε ολοι.
Νομιζατε οτι θα στησετε γιαφκα ρε κοπροσκυλα
να βριζετε τον φωτεινο Ηγετη μας Giorgakis.
Εχουν γνωση ομως οι φυλακες.

Παμε τωρα ολοι μαζι και οι 13 σας.

Θα τον μεθυσουμε τον ηλιο-σιγουρα ναι.
Οποιος δεν το τραγουδησει θα τον στειλω
γουκ-εντ στην Ελλουντα,να κοιμηθει σε μονοκλινο κρεβατι
με τον Θοδωρο ''μαζι τα φαγαμε" Παγκαλο.

Χεστηκατε χαμουρες.
Αμ πως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΤρι Νοε 30, 2010 8:58 am

Δε μιλάω τόσο για την πόλη όσο για την περιοχή.Η Καβάλα ας πούμε είναι φανταστική πόλη.Και στην καρδιά μου.έζησα πολλά καλά και εκεί.
Όσο για τον ΠΑΟΚ το ξαναειπα αν ήθελα τίτλους θα ήμουν ΟΣΦΠ ή ΠΑΟ ή ΑΕΚ.
Πολύ πιθανόν αν ο ΑΟΚ ή η Δόξα υπήρχαν στον χάρτη ,να μην εγερνα προς τα κει.Ακόμα τις υποστηρίζω,αλλά ο ΠΑΟΚ ειδικά με ανθρώπους σα τον Ζαγορακη δεν αλλαζετε.Κάποτε τα είχα ψιλοπαρατησει στο ποδόσφαιρο,ειδικά κάτι χρόνια με ποδοσφαιριστές φαντάσματα που ούτε η μάνα τους τους ξέρει.Θυμάμαι μαζί με τον συγκατοικο μου βλέπαμε αγώνες και στο τέλος θέλανε να κλάψουμε με ότι είχαμε δει.Πραγματικα.Το σκέφτομαι και γελαω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΤρι Νοε 30, 2010 3:16 am

Αγαπητε Γυαρουλη....
Το να αγαπας τον τοπο σου δεν ειναι κακο...
Το ιδιο εξαλλου κανουμε ολοι...
Συνεχισε.....
Το μονο που...
Προσπαθησε να απεγκυστρωθεις απο τον ΜΠΑΟΚ...
Αυτο ειναι κακο...
Ουτε πρωταθλημα θα δεις εκει μεσα και κανεις και κακες συναναστροφες....
Οπως τον Παπαφιδιν...

Στην Δραμαν δεν εχω παει ποτε...
Θα ηθελα δεν ξερω ομως αν θα το κατορθωσω....
Εκτος αν με στειλλει ο Προεδρος να ιδρυσω τοπικην οργανωσιν ΠΑΛΗΚΟΚΑΣ....
Η με καλεσει επισημως ο τοπικος Συλλογος Χηρας και Ζωντοχηρας ΔΡΑΜΗΣ.... Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΔευ Νοε 29, 2010 10:35 pm

Ten Ten έγραψε:
Το ωραιοτερον τμημα της χωρας ειναι τα ορεινα Τζουμερκα και τα Ζαγοροχωρια...
Και το ωραιοτερον χωριο της Ελλαδας το Βουργαρελιον Τζουμερκων Αρτης....
Αυτα για να πληροφορουμεθα ορθως....
Κουπαρτημαδες ε κουπαρτημαδες!!!!!

Δεν εχω παει σε κανενα.Δεν μπορω να σου εκφερω αποψη.
Στην Δραμα βρισκονται υποτιθεται,το μεγαλυτερο δασος της Ελλαδος(Ελατια,στο Καρα-Ντερε)και το παρθενο δασος του Φρακτου(Παρανεστι-Ξανθη-Βουλγαρια).
Λεω υποτιθεται γιατι πολλα εχω ακουσει.Στην Ισπανια μας ειπαν οτι βρισκονται οι τελευταιοι λιγκες(λυνξ)της Ευρωπης,ενω υπαρχουν και στη Δραμα και στην Σαρδηνια.Στην Ιταλια μας ειπαν οτι ζουν τα τελευταια αγρια αλογα της Ευρωπης,ενω φετος το καλοκαιρι πηγα σε μια περιοχη στην Δραμα(Μικροπολη)που ζουν αγρια αλογα.
Δε μπορω να πω οτι εχει κατι το μοναδικο η περιοχη.Σιγουρα θα πιεις το καλυτερο κρασι.Δε ειναι τυχαιο οτι ο θεος που λατρευοταν ειναι ο Διονυσος.
Ο καθε τοπος εχει τις χαρες του βεβαια και ολα αρχιζουν απο τους ανθρωπους.
Εγω ειμαι ευλογημενος γιατι εχω σε 20 λεπτα θαλασσα και πολυ καλη μαλιστα(οι παραλιες τις Καβαλας ειναι καταπληκτικες και για ολα τα γουστα)και οσο για βουνο.Το χιονοδρομικο του Φαλακρου στο μισαωρο.Και αλλα 3 βουνα να διαλεξω(Μενοικιο,Παγγαιο,δεν θυμαμαι το ονομα του 3ου στην καβαλα ειναι παντος)αν δεν θελω τοσο χιονι.Εχω τον Νεστο διπλα,και αν και τα κουνουπια ειναι 2 με 3 κιλα ειναι μερος για τρελη αποδραση,απο την καψα της πεδιαδας.Επειτα αν θες μπορεις να πας στο σπηλαιο της Αλιστρατης που αν και ανηκει στις Σερρες παιζει ποδοσφαιρο στο τοπικο της Δραμας!!Εχει και αλλο σπηλαιο.Αυτο του Μααρα.Εχει και νερακι.
Αν εισαι θρησκος μπορεις να πας στο Παγγαιο οπου βρισκεται το μοναστηρι της Εικοσιφοινισσας(με πολλα θαυματα στο παλμαρε)και βλεπεις και ολο τον καμπο Σερρων-Δραμας.
Στην Πρωτη,στο 15λεπτο,μπορεις να θαυμασεις το σπιτι του Κωνσταντινου Καραμανλη,αλλα πιο σημαντικο για μενα ενα μαγνητικο πεδιο ακριβως πισω απο το χωριο,ανεβαινοντας την μερια του Παγγαιου απο τις Σερρες.Λοιπον εκει που λες αφηνεις το αυτοκινητο σε κατηφορα στο κενο και ανεβαινει την ανηφορα μονο του...Παω ολους τους επισκεπτες μου εκει.Ειναι κατι που πρεπει να δει για να το πιστεψεις.
Σας το χω πει,ειμαι τοπικιστης.Μπορω να γραφω για ωρες.Προς θεου σεν υποβαθμιζω καμια αλλη περιοχη,αλλα αν ο Διας αφησε τους αετους του να βρουν το κεντρο του κοσμου,πιστευω οτι σταματησαν καπου κατακει...Τα αλλα ειναι προπαγανδα της Αθηνας....αχαχαχαχαχα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΚυρ Νοε 28, 2010 12:13 am

Το ωραιοτερον τμημα της χωρας ειναι τα ορεινα Τζουμερκα και τα Ζαγοροχωρια...
Και το ωραιοτερον χωριο της Ελλαδας το Βουργαρελιον Τζουμερκων Αρτης....
Αυτα για να πληροφορουμεθα ορθως....
Κουπαρτημαδες ε κουπαρτημαδες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια σας αλανια   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Νοε 27, 2010 8:54 pm

Admin έγραψε:
Φιλε Στεφανε καλως ορισες, ωραια η Δραμα εχω παει 2 φορες στο νομο και οφειλω να ομολογησω οτι ειναι απο τους πιο ομορφους στην Ελλαδα


Eιναι οντως.Ειναι τα βουνα.Τα δαση.Εγω δυστυχως βρισκομαι στο ασχημο μερος της,αυτο που ενωνει τα Σερρας και Καβαλα,πεδιαδα,κατω ακριβως απο το ορος Παγγαιο.Καλαμπακι..
Κατα καιρους πολλοι δυτικοι ερευνητες προσπαθησαν να καταλαβουν τη ζωη των Καλαμπακιωτων.,αλλα λιγοι ειναι αυτοι που τα καταφεραν.Ο κοσμος του Καλαμπακιωτη ειναι μαγικος.Παντου,σε ολα τα πραγματα,το αδυνατο,το υπερφυσικο,το θεικο ειναι παρων.
<<Ο Καλαμπακιωτης νιωθει την παρουσια υπερφυσικων οντων σε καθετι που η φυση του παρουσιαζεται παραδοξη
η μεγαλοπρεπης.Καταρρακτες,δινες ποταμων,πετρες με αλλοκοτα σχηματα ειναι τοποθεσιες που κατοικουν πνευματα,που απεναντι τους
νιωθεις ρηγος,και ο Καλαμπακιωτης πρεπει να χαλαρωσει την κακη τους διαθεση>> λεει ο Μιτς απο το Baywatch.O Brandon και ο Dylan απο το Beverly Hills,συμφωνουν.Με λιγα λογια ο Καλαμπακιωτης πρεπει να βγαλει απο την φωλια του το υπερφυσικο,να ξερει να το δαμαζει και να γνωριζει να περνα απο το ορατο στο αορατο.Αυτη ειναι η δουλεια των Σαμανων του Καλαμπακιου.Ο Σαμανος,ο οδηγος των ψυχων,μπορει να εγκαταλειψει το σωμα του για να παει να βρει τα χαμενα πνευματα των αρρωστων.Ακομη στεκεται διπλα στους συνανθρωπους του οταν εχουν δυσκολες στιγμες.Γεννηση,θανατο,εφηβεια,καταστασεις που επιβαλλουν επικυνδυνες ιεροτελεστιες μυησης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Γεια σας αλανια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κουπαρτμας   Γεια σας αλανια EmptyΣαβ Νοε 27, 2010 8:30 pm

Ο κουπαρτμας στην κυριολεξία είναι το σκυλί που κάθεται πίσω απο το κοπάδι και δεν κάνει τίποτα.Δηλαδή είναι άχρηστο,μόνο τρώει.Αλλά το να λες κάποιον κουπαρτμα,ενώ παλιότερα ήταν προσβολή τώρα είναι μια βρισια.Όπως πάνω κάτω γιναν όλες οι προσβολές,μαλακας κτλ.Δεν είναι τόσο βαρύ όσο ακούγεται,ειδικά για αυτούς που το χρησιμοποιούν συχνά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας αλανια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Παραγκα revisited..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Το παραληρημα-
Μετάβαση σε: