AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Παραγκα revisited..

Πήγαινε κάτω 
+7
papanesti
ThouVou2008
PAOK RE
Yaro
Andrikos07
vangelis70
Admin
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Δεκ 20, 2011 5:16 pm

Και ο ηθοποιος Μπεζος προσεχωρησε στην ΔΗΜΑΡ η ΔΗΑΡΙ, η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Προσωπικα με χαροποιησε το γεγονος,αφου τωρα θα γελαμε περισσοτερο...

Δεκαδεκα,θα απαντησω λεπτομερως στις προτασεις σου,οταν εχω διαθεση.
Οταν πλεον το πρωινο δεν θα ειναι βροχερο,ο ΠΑΟΚ θα εχει αποκλεισει την Ουντινεζε, η οταν τελος παντων ο Μπεζος κανει τις πρωτες του δηλωσεις,ως μελος της παραταξης σας.

Το μονο που προχειρα θα σχολιασω απο το τελευταιο σου σχολιο,ειναι το σημειο στο οποιο αναφερεσαι στον βρωμερο Κουβελη.
Απο που και ως που βρωμερος ο Κουβελης?
Μηπως χεστηκε πανω του,βρωμαει και δεν το διαβασαμε στα news?
Δωσε μας περισσοτερες λεπτομερειες πληζ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 9:41 pm

To επιασα το υποννοουμενον Κε Παπαφιδα….
Η μεθοδος του να απευθυνομεθα εις την νυφην δια να ακουσει η πεθερα είναι γνωστη και παλαια….
Όχι!!! Όχι!!!Οχι!!!
Εγω ως διδασκαλος εχω κανει τα παντα δι εσας Κυριε Παπαφιδα αλλα εσεις δεν ανταποκρινεσθε!!!
Τι να προτοθυμηθω Κυριε Παπαφιδα!!!
Μεχρι κομμα σας ειχον ιδρυσει το Θρυλικον Σ.Κ.Α.Τ.Ε.ΟΛ.Ε και σας εκαλεσον να πιασωμεν τα ποστα ώστε να μην μπορει σημερον αυτος ο" Βρωμερος" Κουβελης να καρπουται δημογραφικα ωφελη!!!
Αδιαφορησατε Κε Παπαφιδα προτιμωντες τους θολους ατραπους του Εθνικοσοσιαλαναρχισμου και της αποχης!!!
Επροχωρησον φερδερ Κε Παπαφιδα….
Ιδρυσον Θρησκειαν τον Δεκαδεκαδισμον!!!!
Δεν ανταποκριθητε με γελοιας δικαιολογιας!!!!
Ομολογω απετυχον!!!!
Διατι όμως????
Ερωτω και απαντω παραυτα!!!
Διοτι προσεπαθησα να σας απογειωσω ενώ εσεις εισθε χαμερπεις και γυμνοσαλιαγκες!!!
Αλλαζω λοιπον πορειαν!!!
Και ιδρυω οικον ανοχης κοινως μπουρδελον λαικιστι…
Θα του δωσω τον τιτλον «Η ωραια Ροδος»….
Με υποτιτλον «Ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα!!!»
Θα σπευσουν μεχρι και οι Κωττες!!!!
Διοτι ερωτω και απαντω ταυτοχρονως Κε Παπαφιδα μου!!!!
Οποιονδηποτε εις την ημεδαπην και αλλοδαπην να ρωτησεις τι είναι η Ελλας τι θα σου απαντησουν????
Ένα τεραστιον Μπουρδελον θα σου απαντησουν!!!!
Και αφου εχει συντελεστει ηδη η διαφημιστικη καμπανια γιατι να μην το εκμεταλευτωμεν ως Εθνος και ως Λαος????
Και θα ρωτησεις αγαπητε Παπαφιδα ευλογως…
Ο Μεγας διδασκαλος Δεκαδεκας Τσα τσα και προστατης λαικιστι Νταβατζης????
Ουχι βεβαια!!!
Η εκδοσις θα είναι εθελοντικη!!!!….
Θα αρχισωμεν με εθελοντριες ευειδεις ζωντοχηρας της περιοχης Λουτρακιου Περαχωρας τας οποιας ελεγχω…
Τα εσοδα ολοκληρωτικα θα κατατιθενται σε ειδικον λογαριασμον δια την οικονομικην σωτηριαν της χωρας και αποπληρωμην του χρεους!!!!….
Moλις πληροφορηθωσιν το γεγονος αι ζωντοχηραι από ακρου εις ακρον του Ελληνισμου θα ξεσηκωθωσιν!!!
Θα αρχισουν να προσερχονται εθελοντικως και να δημιουργουν τοιουτους οικους ανα την επικρατειαν!!!!
Θα ακολουθησωσιν και τα πτερααααααα!!!!!
O Eλλην θα καταθετει εθελοντικως και δια το καλον της πατριδος το χαρατσιον του και δεν θα χρειαζεται η απαραδεκτος εκμεταλευσις της ΔΕΗΣ....
Θα το πληροφορηθωσειν και θα πλακωσωσιν και τα αλλοδαπα!!!
Τα εσοδα θα πολλαπλασιαζονται ως κατσαριδαι{κοκαρατσα εις την καθομιλουμενην]…
Το συναλλαγμα θα εισερχεται οσονουπω και ασκαρδαμικτι!!!
Θα αποπληρωσωμεν το χρεος θα σωσωμεν την χωραν!!!!
Παραλληλως θα ξεκινησει και η αναπτυξις!!!
Θα ιδρυθωσιν βιομηχανιαι παραγουσαι ζαρντιερας κυλωτακια στρινγκακια ανδρικα και γυναικεια καλτσοδετας ομοιως κραγιονια μεηκ απ προσθετικα στηθους και ανορθωτικα κωλομεριων και όλα γενικως τα προιοντα που χρειαζεται η ‘’βαρεια βιομηχανια ‘’ μας…
Τα εχω σκεφθει και τα εχω οργανωσει όλα τα παντα…
Μου λειπει μονον ένα εμπιστον ατομον που να μην είναι Λαμογιον το οποιον θα αναλαβει ταμιας εις το πρωτον καταστημα το «Ιδου η Ροδος»…
Όπως γνωριζετε καλως τοιουτα ατομα εντος της επικρατειας δεν υπαρχουσιν και πρεπει να αναζητηθωσιν εις την αλλοδαπην…
Οσο μακρυτερα τοσον καλυτερον διοτι θα είναι ολιγοτερον μολισμενα από τον ιον Ο.Φ.Ο.Π.Ο.Α.Ο.Κ{ότι φαμε ότι πιουμε ότι αρπαξει ο κωλος]…
Αναζητω λοιπον εν τιμιον ανθρωπον από μακριαν από τας Ερημους του Τεξας για Παραδειγμα!!!
Εχω καποιον υπ οψιν μου…
Και αν δεν δεχθει θα είναι υπολογος εναντι του Εθνους και των επερχομενων γεννεων!!!!!


ΥΓ….Οταν το κρατος είναι εν τεραστιον μπουρδελον ποια ποδοσφαιρικη ομας είναι καταλληλοτερη δια να το εκπροσωπισει..????
Μην το πειτε και μου λακισει ο ταμιας…σας εφαγα!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δεκαδεκας στις Τρι Δεκ 20, 2011 6:43 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 19, 2011 4:31 pm

Να χαιρετισωμεν με θερμη την επιστροφη του Βαγγελη,αλλα κυριως του Αμαεκι,πληροφορωντας τον πως η συζητηση εχει προχωρησει πολυ κατα το διαστημα της απουσιας του.
Ευρισκομεθα πλεον σε αλλο επιπεδο.Ο διαλογος εχει παρει μια αγρια ομορφια,μετα την καθολικη πλεον αποδοχη του Δεκαδεκα ως διδασκαλου.
Εχει γινει κοινως αποδεκτο,πως η ομαδα του ΠΑΟΚ,ειναι πλεον ο πρεσβης μας στην Ευρωπη,κατι δηλαδη που γνωριζαμε εμεις οι ΠΑΟΚτσηδες,πλην ομως δεν ειχαμε αρκετα αποδεικτικα στοιχεια.
Τωρα μετα την υποκλιση των ξενερωτων Αγγλων,σειρα παιρνουν οι Ιταλοι,οι οποιοι θα νοιωσουν το σκληρο μεταλο του ΠΑΟΚ,να τους λοιωνει.
Ειχαμε εξελιξεις οπως βλεπεις συντροφε Ρηγα.

Welcome back!!!!!

Υ.Γ. Δεκαδεκα δυστυχως τερμα οι επενδυτες και οι χορηγοι απο το Γιουζα.
Μην σε στενοχωρει αυτο ομως,αφου τωρα που σφαζονται οι πριγκιπισες και οι καβαλα στ αλογα πριγκηπες,για το ποιος θα πρωτοπαρει την ομαδα σου,ολο και καποιον θα πεισεις,για την χορηγια που χρειαζεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 16, 2011 8:36 pm

Πανω πουψαχνα εναν αρχιερεα για τον Δεκαδεκαδισμο...
Επιστρατευεσαι παραυτα!!!
Δεν θελω αντιρησεις!!!
Ρε συ Παπαφιδα...
Τι θα γινει με εκεινον τον χορηγο που σου ανεθεσα να βρεις στο Γιουζα????
Θα παει μακρυα το ψαξιμο????
Οι καιροι ου μενετοι!!!!
Δεν εχωμεν χρονον θα μας προλαβει ο Παπαθεμελης με τον Παπατσακαλον και την Κυρια Λουκα υπο την σκεπην του Ανθιμου!!!
Εχω τας πληροφοριας μου εγω...
Αντε μην βαλω την πριγκηπισα Νιαουρ να σε ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amaeki otitzi

amaeki otitzi


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας παλικάρια   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 16, 2011 7:05 pm

Θα μου πάρει καιρό να διαβάσω τί γράφτηκε τόσο καιρό, οπότε δε θα το κοιτάξω. Άλλωστε στατιστικά δεν θα έχει προχωρήσει η κουβέντα ρούπι από τότε που έχω να γράψω! Όλοι κάλα; Χαιρετίσματα από Γενεύη και φόρτσα τριφυλλάρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Δεκ 14, 2011 2:28 pm

Aγαπητε μου Παπαφιδα…
Εδιαβασον μετα της δεουσης προσοχης την απαντησιν σου και δεν σου κρυβω ότι κατελειφθειν από ελαφραν συγκινησιν….
Την βρηκα την απαντησιν σου αγαπητε Παπαφιδα ευλογον αντικιμενικην και μεσα εις τα πλαισια των πνευματικων και αναλυτικων δυνατοτητων σου….
Πραγματι αγαπητε Παπαφιδα είναι γνωστον ότι αγγιζω το τελειον τι το αγγιζω δηλαδη το ακουμπω το χουχτωνω το μπαλαμουτιαζω εντελως!!!
Αφου απορω και εξισταμαι πως ακομη δεν μου εχουσιν κανει μηνυσιν δια σεξουαλικην παρενοχλησιν του τελειου!!!!
Δυστυχωςομως αγαπητε Παπαφιδα αυτή η σχεδον ταυτησις μου με το τελειον εχει και τας συνεπειας της!!!!
Εις κατοπιν του αλλου οι αναγνωσται μου αρνουμενοι να με ακολουθησουσιν εις τα υψηλα χιονισμενα οροπεδια του πνευματικου Εβερεστ στο οποιον η μοιρα με εταξεν να τους οδηγησω εις τους δυσβατους αλλα λιαν γοητευτικους ατραπους της παγκοσμιου διανοησεως, λακανε από διπλα μου με πλαγια πηδηματακια σαν ποντικια που εγκαταλειπουσιν τον βυθιζομενον Τιτανικον την ωραν που η ορχηστρα επαιζεν αριστουργηματικα κλασσικα κομματια επιστημονικης αναλυσεως!!!!…..
Διοτι δεν γνωριζουσιν οι αφρονες ότι αυτό το βυθισμα ειναι βυθισμα στα ενδοψυχα της ανθρωπινης ψυχης σε μια προσπαθεια εξηγησις των αιτιων αιτιατων και νομων που διεπουν το συμπαν αλλα και το Ελληνικον ποδοσφαιρικον γιγνεσθε αμφοτερως και ουχι μονον!!!!….
Και ενώ θα επρεπεν νε με ακολουθουν ασθμενως τους αισθανομαι δηλαδη τους βλεπω σχεδον εμπρος μου να μου λεγουσιν αναιδως….
«Μας ταπριξες ρε δεκαδεκα με τις θεωρειες σου αντε παρατα μας ρε και μιλα με τον Θεο ρε νουμερο που θα ασχοληθουμε με την τρελλαρα σου τωρααα!!!!
Αν είναι δυνατονννν!!!!
Δεν το πιστευεις????
Και όμως αγαπητε Παπαφιδα να το πιστεψεις διοτι αυτή είναι η αληθεια πικρη μεν αλλα και γυμνη με τας βυζαρας της τας περιφερειαρας της και τα αλλα εξτρα της!!!
Διοτι ενώ διδεται εις τους ακολουθουντας με μια ευκαιρεια δια των προτινομενων επιλογων να εμβαθυνουσιν εις την φιλοσοφικην αναλυσιν της πραγματικοτητος[ θεμα που παιζω στα πεντε δαχτυλα]και να κατακτησουσινν την Ποδοσφαιρικην Πολιτικην και αισθηματικην νιρβαναν αυτοι τιποτε….
Και τι επιλογας εεεε???
ΠΑΟ-ΔΗΜΑΡ και Ατζολινα Τζολι εεεεε!!!!
Και αυτοι αντι να αδραξωσιν την ευκαιρειαν «αντε μιλα με το Θεο» σου λενε!!!!
Όχι ότι δεν μιλαω βεβαια….
Ναι ναι με τον Μεγαλοδυναμον!!!
Επικοινωνουμεν τακτικα….
Εχει και αυτος τα προβληματα του με το Ελληνικον Εθνος…
Από την μιαν να φωτισει τον Σαμαραν να αποφασισει τι θα λεει…
Όχι καλε τον Τρυφωνα…. τον Διφωνα Σαμαραν αυτόν που αλλα μεσα και αλλα εξω…
Μετα να βοηθησει τον Γκαπ να αποφασισει…Αυτος ειδε το Φιλμ φορεστ Γκαπ οπου ο Αμερικανος ηρωας μετα τον πολεμον ησχοληθει με το πιγκ πογκ και διεπρεψεν ειδεν τον εαυτον του ως Ελληναν Φορεστ Γκαπ εζηλεψεν και θελει να ασχοληθει με την ποδηλασιαν η το κανον και να διαπρεψει!!!
Δεν μπορει όμως να αποφασισει και τα εχει πριξει του Παντοδυναμου…. ολη μερα τον παρακαλει να τον βοηθησει να αποφασισει!!!
Τι να κανει και ο υψιστος ..εχει και εμενα…Όχι ότι εχω παραπονα για τας πνευνατικοαναλυτικας μου ικανοτητας που αγγιζουσιν το τελειον αλλα ενισταμαι ελαφρως δια την εμφανησιν μου…
-Διατι μεγαλοδυναμε με αποδωσατε εις την κοινωνιαν κακομουτσουνον????
-Σου εξηγησον Τεν Τεν τεκνο μου δεν φταιω εγω…Ο Βοηθος καλουπατζης αγγελος που με βοηθα με τα καλουπια εμπερδεψεν το καλουπιον του Τζωρζ Κλουνευ με εκεινον του Βλασιου Τσακα και προεκυψες εσυ κατι τις το ενδιαμεσον!!!!
-Γιατι ρε Μεγαλοδυναμε γαμω το φελεκι μου γιατι να μην με κανεις μια Ελενα Ραπτη η την Ευαν Καιλην να μπορεσω και εγω να προοθηθω????
-Σκασε τεκνον συυμβαινουν αυτά ….
-Καλως Μεγαλοδυναμε αλλα με το κυριο προβλημα μου τι θα γινει..Με αυτην την τελειοτηταν που διαθετω μη ανεκτην από τους φαν μου η οποια αντι να τους συσπειρωνει τους τρεπει εις φυγην???
-Η μονη λυσις Τεν Τεν μου είναι να ιδρυσεις θρησκειαν!!!!
-Θρησκεια Μεγαλοδυναμε!!!!... με θεωρειται ικανον???
-Γιατι όχι τεκνον εδώ ιδρυουν Θρησκειας δια να λατρευουν τον Πρισλευ την Μαντοναν τον Μαραντοναν και τον…..Μπαογκ χο χο χο!!!!!
-Ναι αλλα δεν θα χρειασθω καμια δεκαρια αποστολους????
-Δεν εχεις???
-Όχι μεγαλοδυναμε δυο μου μεινανε ο βαρεμενος ο Παπαφιδης και αυτος ο Βαγγελας που λειπει εις Αφρικην…
-Πια Αφρικην τεκνον στο υπογειο τον εχει κλειδωσει η Σκανδιναυεζα γιατι δεν σιδερωνει καλα τα πουκαμισα!!!
-Ότι πεις παντογνωστα!!!!
-Λοιπον ακου τι θα γινει….Θα σε κλεισουν μεσα σε ένα γυαλινο κλουβι όπως σχεδιαζε να κλεισει η Μιμητον Μεγαλο στα στερνα του θα σε τσουλαει ο Παπαφιδης που είναι και χεροδυναμος ντυμενος παππας και ο Βαγγελας που εχει και βροντωδη φωνην θα σε διαλαλει και θα μοιραζει στο πληθος αρθρα σου!!!!....…Ααα μην το ξεχασω Θα βρεις και ένα σπονσορα και θα διαδωσεις ότι εισαι Θαυματουργος!!!
-Εδώ μου τα χαλασες Πανσοφε που να τον βρω τον σπονσορα και αυτό κοστιζει….
-Δεν σου τα χαλασα καθολου διοτι τι ελεγον οι Προγονοι μου Διας Ηρα Ποσειδων Αθηνα και λοιποι??
-Τι ελεγον Παντογνωστα????
-«Συν Αθηνα και χειρα κινει» ελεγον βουρλον!!!…Και ημεις τι λεγωμεν???
-Τι λεγωμεν Πανταχουπαροντα???
-«Μαζυ με το Θεον βρες και ένα χορηγον» παιδοβουβαλε!!!
-Ότι πειτε Παντογνωστα αλλα που θα βρω εγω τον χορηγον…
-Να το αναθεσεις εις τον Παπαφιδην οστις εχει γνωριμιας εις την Αμερικην….και καλον είναι η χορηγια να είναι σε δολλαρια διοτι δεν εχω καμιαν εμπιστοσυνην εις το ευρω τελευταιως….
-Αυτό Θα κανω τα παντα ολοτατε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 10:45 am

Γεια σας τσουτσουνοβιοληδες, επεστρεψα παλι στα πατρια Γερμανικα εδαφη μετα απο συντομο περιηγηση στην αφρικανικη ερημο.
Καλα ακουσατε, γερμανικα ειναι εδω τα εδαφη, οχι γιατι μας την πεσανε οι Γερμαναραδες αλλα γιατι δεν υπαρχουν πλεον Ελληνες να τα υπερασπιζονται.

Το απιθανο ειναι οτι οι αφρικανοι οταν ακουγαν πως ειμαι Ελληνας εβαζαν τα γελια, εσεις χρεωκοπησατε την Ευρωπη μου λεγανε....βρε πως αλλαζουν οι καιροι....καποτε τραγουδαγε ο Ζαμπετας για το μαυρο το σκυλο τον Ταμ Ταμ Ταμ, αποκαλουσαμε Ουγκαντα οτιδηποτε ηταν αναχρονιστικο και αμολαγαμε και διαφορες αλλες παρομοιες ατακες για Μαου-Μαου, Ζουλου, Ζουγκλες κτλ. Πλεον ολα αυτα ανοικουν στο μακρινο παρελθον. Ο Ελληνας ειναι το ανεκδοτο του 21 αιωνα.

Δεν ηξεραν βεβαια οτι η Ευρωπη ηταν χρεωκοπημενη απο κατασκευης και ελεγαν κι αυτοι το παραμυθι που τους σφυρανε τα Ευρωπαικα μιντια, αλλα στο χαχανητο τους δεν ειχα τιποτα απολυτως να αντιπαραθεσω. Μου λεγανε για κυβερνηση μαιμου, τουμπεκι εγω. Για καγκελαρια της Μεσογειου, μοκο εγω. Και τι θα μπορουσα αλλωστε να τους απαντησω αφου ειχαν δικιο σε ολα....απο τη δυσκολη θεση μονο ο Panathinaikos με εβγαλε.

Δυο - τρεις Σαχαραουί μαλιστα στο ακουσμα της Ελλαδας απαντουσαν Panathinaikos...o φιλαρακος μου που ηταν γαυρος μελαγχολησε γιατι δεν ηξεραν καν τον Πειραια και την ομαδα της λιγδας. Κατι ειναι κι αυτο, το μονο πραγμα για το οποιο η Ελλαδα παιρνει ακομα ευσημα ειναι ο PANATHINAIKOS.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 10, 2011 8:19 am

Εχεις δικαιο αγαπητε μου Δεκαδεκα.
Δυστυχως δεν δυναται να υπαρξει αντιλογος,δεδομενου πως οι ερωταπαντησεις των σχολιων σου, καθιστουν αδυνατη,ακομη και την ελαχιστη των αποριων μας.
Ο μεστος και πληρης επιχειρηματων λογος σου,προκαλει συγκλονισμο,καλυπτοντας και αποστομωνοντας,τον δυστροποτερο των αναγνωστων σου.
Λογος απεριγραπτης τολμης,πληρης αποκαλυψεων περι του τι μελλει γεννεσθαι στον Γαλαξια μας και οχι μονον.
Παραθετεις λεπτομερως,τα κεντρα ισχυος που διεπουν τις τυχες ολων μας, ομως ταυτοχρονως προτεινεις και τις λυσεις,με επιχειρηματα που δεν επιδεχονται ουδεμιαν αμφισβητηση.
Ανατεμνεις αδυσωπητα,μεθοδικα και καταλυτικα,οιανδηποτε αντιθετη αποψη,με αποδειξεις που καθηλωνουν τους αναγνωστες των σχολιων σου κοβοντας τους την ανασα.
Ξεσκεπαζεις τα ασυστολα ψευδη,γκρεμιζοντας μυθους και αναδεικνυεις τις αληθειες, φωτιζοντας και οδηγωντας μας,με αργο πλην ομως σταθερο βημα, προς την εξοδο απο το σπηλαιο.
Τελος δε,προτεινεις ενα καινουργιο οραμα,ταυτοσημο με την σωτηρια και την ευδαιμονια ολων μας,που δεν ειναι αλλο απο την ενταξη μας στη ΔΗΜΑΡ,η ΔΗΑΡΙ,η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ,των αξιοτιμων κ.κ. Φωτη και Γρηγορακλα.
Ευγε αγαπητε διδασκαλε Δεκαδεκα.
Σου οφειλωμεν το ευ ζην.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 10, 2011 2:38 am

Ενας αντιλογος ρεεεεεε!!!!
Ενας αντιλογος γαμω το φελεκι μου!!!!
Αντιλογεεεεεε!!!!
Τιποτε!!!Πουθενα ο καθηκης ο Αντιλογος!!!!!
Με εχουν βαλει σε καραντηνα ρεεεεεε!!!!
Θα μελαγχωλησω....
Αααααααααχχχ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aσχος Κυριε Παπαφιδα!!!!!   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 08, 2011 3:25 pm

Κυριε Παπαφιδα....
Δυστυχως ειμαι υποχρεωμενος να σας επιπληξω βαρυτατα...
Η συμπεριφορα σας ειναι απεχθης απαραδεκτος κατακριτεα και καταπτυστος....
Διαθετετε επιλεκτικα αντανακλαστικα Κυριε Παπαφιδα!!!!!
Δεν επρολαβωμεν να σας παραθεσωμεν μιαν αμεροληπτον και αντικειμενικην εικοναν δια το πως οι λοιποι Ελληνες ποδοσφαιροφιλοι βλεπουσιν και εκτιμουσιν τας ομαδας της Θεσσαλονικης την ιστοριαν των και την συμπεριφοραν των και μου επιτεθειτε!!!!
Μου επιτεθειτε λεγω Κυριε Παπαφιδα με τροπον μην αρμοζων εις λογικον εμβιον ον αλλα περισσοτερον εις Αφρικανικον μακακαν [ειδος πιθηκου παρεπιδημων εις Θυραν τεσσαρα της Τουμπός]....
Μου επιτεθειτε Κυριε Παπαφιδα χρησιμοποιων υβριστικους ανυποστατους και συκοφαντικους ισχυρισμους οτι δηθεν εγω εφαγον παντοφλαν εις το δοξαν πατριν και εξεπιτουτου συλλαμβανομαι ενιοτε παραμιλων!!!!
Και ενω γνωριζετε καλως Κυριε Παπαφιδα και το εχωμεν διευκρινισει δεκακις κατα το παρελθον οτι δεν επροκειτο περι παντοφλος τσοκαρου η γερμανικης τυπου μποτας....
Επροκειτο περι πασουμακίου Κυριε Παπαφιδα ελαφριου ως πιπουλον απο εκεινα τα λαγουδακια τα εκ βαμβακος το οποιον μοι εχαιδεψεν απαλως το δοξα πατριν ανεβαζοντας μοι την λιμπιτον!!!!!
Και ενω τα ξερετε αυτα Κυριε Παπαφιδα και ενω εχουν διευκρινισθει και αποτελουν πλεον ιστοριαν τολματε να τα ανασκαλευετε να τα ανασκολωπιζετε και να τα χρησιμοποιειτε εναντιον ημων!!!![πληθυντικος μεγαλοπτεπειας]...
Παρ ολα ταυτα και λαμβανων υποψιν το μεγεθος και την κρισιμοτηταν της ασθενειας σας ειμαι διατεθημενος δεικνυων και την γνωστην Παναθηναικην μεγαλοψυχιαν να σας συγχωρησω!!!!!
Δεν δυναμαι να πραξω το ιδιον ομως δια το αλλον υπερμεγεθες και τεραστιον ατοπημα σας!!!!
Σας εδωσον 48 ωρας μηπως τυχων και φιλοτιμηθειτε να αρθρωσετε εστω και μια κουβενταν εσεις ομως τιποτε.....
Φωνη βοωντος εν τη Ερημω!!!
Η Σιωπη των αμνων , μουγκα στην στρουγκα , ουτε φωνη ουτε ακροασις , δεν ειδα δεν ακουσα δεν ειπα ,η σιωπη του μακάκα [ειδος αφρικανικου πιθηκου] τελος παντων!!!!....
Εν τω μεταξυ η Ελλαδα βοά ο Ελευθερος και ευτυχως ανεξαρτητος τυπος με επιβλητικα πρωτοσελιδα επισημαινει το γεγονος το Εθνος αναβραζει ως αεριουχον ποτον τυπου κολας!!!!
Διοτι εις τας προφανεστατα δυσκολους στιγμας που διερχεται αυτη η χειμαζωμενη κοινωνια μας δια να αποφυγει τον πληρην εξευτιλισμον απο τον ξενον παραγοντα τα σκοτεινα συμφεροντα των μονοπωλειων και τον διεθνην ιμπεριαλισμον τι μας ειχεν απομεινει Κυριε Παπαφιδα!!!!!??????
Ερωτω Κυριε Παπαφιδα....
Και απαντω Κυριε Παπαφιδα....
Ενα φιλοτιμον ενα ηθικον ενα τσαμπουκαλευμα μια αισθησις της Εθνικης μας υπεροχης της μοναδικοτητος και αηττητου της φυλης μια αφ υψηλου θεωρησις των Πραγματων τελος παντωνμας ειχεν απομεινει Κυριε Παπαφιδα.....
Και ολοι αυτοι η Ανθελληνες Σιωνιστες Ιλλουμινατοι Μασονοι Λεσχες του Μπιλτεμπεργκ χαρτοπαικτικες λεσχες διεθνη ταμεια τα πρωτοκολλα των σοφων της Σιων ο Αντιχριστος και γω δεν ξερω ποιος αλλος τι εσκεφθησαν Κυριε Παπαφιδα?????
Ερωτω Κυριε Παπαφιδα....
Και απαντω Κυριε Παπαφιδα!!!
Πως θα καθυποταξωμεν αυτον το περηφανον και μοναδικον Λαον εσκευθησον????
-Με νεα μετρα????
-Ααα μπα τους ξεκολωσαμεν και δεν γινεται τιποτε....
-Μηπως να τους σπαγαμε το ηθικον την περιφανειαν τον τσαμπουκαν τελος παντων????
-Ααα γεια σου!!!
Και τι επακολουθησεν Κυριε Παπαφιδα????
Ερωτω Κυριε Παπαφιδα....
Και απαντω Κυριε Παπαφιδα....
Επακολουθησον ολονυκτιαι συνελευσεις τηλεσυνελευσεις φαξ Ημαηλ συναντησεις τηλεφωνικαι επικοινωνιαι Αντζελας Νικολα και ολων των αναφερωμενων παραπανω σκοτεινων κυκλων με στοχον να αποκλεισωσιν τον Θρυλλον απο τους ομιλους του Τσαμπιονς λινγκ Κυριε Παπαφιδα!!!!!
Μαλιστα κυριε Παπαφιδα...
Διοτι αυτο δεν μπορει θα τους γονατισει εσκευθησον με τα βρωμερα μυαλα τους....
Και πραγματι εσυμφωνησον μετα σκληρας διαπραγματευσεις ειναι αληθεια [διοτι αντιδρουσε ο Νικολα που το ηθελεν ενωριτερον]το τριτο γκολ της Μαρσειγ να μπει στο 90 και να σκοραρει ο Ταπί Μπακουρί!!!!
Ως προς τον σκορερ επεβληθει η γνωμη της Αντζελας διοτι αυτη η σατανικη γυναικα ηθελε να στειλλει και ενα ακομη μυνημα στον περιφανο αν και δοκιμαζομενον Ελληνικον Λαον!!!!....
[Αν δεν συμμορφωθειτε θα μεινετε Ταπι [ανευ ευρων] και Μπακουρι[Μπακουρια μονοι σας]!!!!!
Ευτυχως ομως Κυριε Παπαφιδα!!!!
Ευτυχως λεγω διοτι του Ελληνοε ο τραχηλος ζυγον δεν υποφερει...
Αμεσως ο Ελευθερος και ανεξαρτητος Αθλητικος τυπος μας και οχι μονον υψωσεν το αναστημα του με προεξασχουσες τον Γαυρον Τον Πρωταθλητην αλλα και το ''σοβαρον "Φως....
Το τι τους εσουρον δεν περιγραφεται!!!!...
Το τι οτι η Μερκελ και οι γερμανοι ανοιξαν τα ποδια τους εγραψον και με το δικιο τους βεβαια διοτι αν δεν υπηρχε το Ε Σου Ρου θα τους εγραφον οτι ""ανοιξον τον κωλον τους ''και παλι με το δικιο τους.....
Ακομη και το αντικειμενικον "Ντερμπυ" ειχεν πρωτοσελιδον τιτλον με την λεξιν αισχος!!!!
Το τραγικον ομως ειναι οτι αυτοι νομιζουσιν οτι ετελειωσον μαζυ μας!!!
Αμ δε!!!!
Δεν θα γινει το επομενο παιχνιδι του Θρυλλου στο Εθνικο μας πρωταθλημα????
Τρια μπεναλτια δωρο σε καθε δυο οφσαιτ σφυριεται το ενα και ο αντιπαλος θα τελειωσει με εννεα παικτες!!!!
Ετσι για να δουνε πως "απανταει" ο Πειραιας!!!!
Τοπιασες το υπονοουμενο Παπαφιδα????
Και ενω συμβαινουν ολα αυτα εσυ ως ανηκων στην ιδιαν συνομωταξιαν και αδελφον εν ρεζιλιω σωματειον σιωπας!!!!
Δεν θα σου το συγχωρησω ποτε!!!!!


ΥΓ....Συνφωνως τη προτροπη σου κοιταξα αν ερχεται ο Πριγκηψ....
Δεν τον ειδα πουθενα....
Αν υποψιασθω.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Δεκ 06, 2011 7:34 am

Αντε τραβα να δεις απ την γωνια αν ερχεται ο πριγκηψ ρε Δεκαδεκα!!!

Που θα μας βγαλεις και τα σκουλικια μεγαλη ομαδα!!!
Ελεος δηλαδη,τι αλλο θα ακουσωμεν απο την αφεντια σου....
Εφαγες καμμια παντοφλα τελευταιως και παραμιλας παλι?

Ε ρε που εχωμεν μπλεξει!!!!!
Ωωω ρε what we pull!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 05, 2011 4:44 pm

PAOK RE έγραψε:
Shmeron Kuriakh 4 Dekembriou,hmeran eorths tou endoxou purovolikou mas,na euxhthwmen XRONIA POLLA se ola ta vlhmata
Και ας μην ξεχνωμεν οτι υπαρχει καποιος εδω μεσα ικανος να σας λυσει ολα σας τα προ-βληματα!!!!!




ΥΓ....Εχασωμεν....
Ναι εχασωμεν.....
Διατι να το κρυψωμεν αλλωστε....
Ναι αλλα απο ποιον εχασωμεν....
Απο το καμαρι και μεγαλυτεραν ομαδαν της Βορειου Ελλαδος απο την μοναδικην Βορειοελλαδιτικη ομαδα για την οποιαν δυνανται να υπερηφανευονται οι Βοριοελληνες τον ενδοξον ηρωικον και κυριως μη διαπλεκομενον ιστορικον και κρυσταλλινον ΑΡΗΝ Θεσσαλονικης!!!!
Ενω κατι διαπλεκομενα παραρτηματα και αυθεντικα δειγματα της τριτοκοσμικοτητος της χωρας [ηθικως και ποδοσφαιρικως] τρια κατακεφαλα και αλλα τρια χαρισμενα λογω ατυχιας και διαιτησιας...
Ναι εχασωμεν....
Δεν μας εδωδει ομως μαιμου πεναλτυ δεν ετελειωσον οι αντιπαλοι με δεκα δεν επετυχωμεν γκολ οφσαιτ δεν ακυρωθει κανονικωτατον γκολ των αντιπαλλων μας οπως συνεβει συγκεντρωτικως με τα ''συνεταιρακια''της ποδοσφαιρικης διαπλοκης....
Δεν θα αναλαβει ομως ο Πριγκηψ????
Στην ερημον χωρις καμηλαν θα σας εξορισει ο Βλασιος Τσακας!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 11:19 pm

Shmeron Kuriakh 4 Dekembriou,hmeran eorths tou endoxou purovolikou mas,na euxhthwmen XRONIA POLLA se ola ta vlhmata
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 12:35 am

Επιτελους!!!!!
Επρεπε να περασουσιν πανω από τρια χρονια δια να γινει αποδεκτη η επιστημονικη μου καταρτησις η αναλυτικη μου αυθεντια και η πρωτοτυπια και επαναστατικοτης της σκεψεως μου!!!!
Επιτελους εγινα δεκτος ως «εκλεκτος διδασκαλος» σπεσιαλ προφεσορ ,Γκραντ Μαστερ πως το λενε….
Και από ποιον????
Από εκεινο το φιδι το κολοβο το κερατο το βερνικωμενο το στριμενο αντερο τον Παπαφιδιν!!!!!!
Ταυτοχρονως όμως ατενιζων το παρελθον και ενθυμουμενος ότι δεν εφεισθειν κοπων και Θυσιων στην προσπαθειαν μου να σας αναμορφωσω τι επετυχων γαμω το φελεκι μου????
Εγω ο μεγας διαννοητης ο οραματιστης ο επιστημων ο ειδεικος επι ποδοσφαιρικων πολιτικων και αισθηματικων θεματων τι επετυχων και ποια είναι η καταντια μου??????…
Εχω καταντησει εγω ο Μεγας Δεκαδεκας[ λες και εχω ουρησει εις πηγαδιον] να εχω ως αναγνωστηριον ένα ημιτρελλον Μπαοκτζην εν σχετικως ευαισθητον οπαδον του τον Γυαρουλην και παπαλα….
Ποια λοιπον είναι η θεσις μου και ο προορισμος μου εμενανε γαμω το φελεκι μου επαναλαμβανω?????
Όταν….
Εκεινο το ζαβό ο Λαμογιος εμφανιζεται ξαφνικως ως ‘’αεριον’’ και μετα εξαφανιζεται….
Εκεινος ο πισογλεντης ο Προεδρος [γιατι θα γινω πολύ αμειλεικτος επιθετικος και υβριστικος απεναντι του] τον οποιον ανεκαλυψων στο φεης μπουκ και ενεγραφειν για χαρι του και του εκανον αιτησιν να με κανει φιλον και αυτή η καριολα αδιαφορησεν παντελως ο χαμουρης!!!!….
Του Βαγγελα του εχει βαλλει τα δυο ποδια σε ένα παπουτσι η Σκανδιναβη και δεν τον αφηνει ουτε να αναπνευσει ανευ αδειας!!!!…
Βεβαια αυτο το ειχον προβλεψει διοτι αυτα εχει η υπερβολικη επαναστατικοτης!!!!…
Ο Μητσαρας το ξεκαθαρησεν θα επικοινωνησει όταν τα παιδια βγαλουν το Γυμνασιον!!!…
Ο Βελιδακιος είναι χαμενος στο διαστημα ψαχνων τον Πουλιτζερ!!!…
Ο Φυλαρχος αγνοειται καπου γενικως ο Αντρικος αγνοειται καπου στο Αγιο Ορος ο Μακας είναι απασχολημενος με την αναμορφωσιν της Λιβερπουλεως!!!….
Οι υπολοιποι χαμενοι στο διαστημα…..
Και εγω????
Εδώ χωρις ένα Γαυρο να μπορω να ξεθυμαινω χωρις μια ευπρεπην χανουμισαν να συναψω αντιγαυρικον μετωπον Βορειου και Νοτιου Ελλαδος χωρις ένα συνεπες κομμουνι να αντιπαρατιθεμαι χωρις έναν χουντικον χωρις εστω με ένα σοβαρο βορειοελλαδιτη οπαδον Αρειανον η εστω Ηρακληδεα!!!!….
Ζω ένα δραμα!!!!!
Που θα πω εγω τας ενστασεις μου δια την σημερινην κωμικοτραγικην παραστασιν της διαιτησιας εις το Καραισκακιον?????…Αποτελεσμα οι Αγρινιωτες να κανουν δηλωσεις σε στυλ Μπουλα..’’καλα αφηστε τωρα τον αγωνα..εσεις τι κανετε ???καλα εισαστε????’’….
Που να τα πω αυτά????Πως να τα αντιπαραθεσω την Κρυσταλινην πρακτικην και διαιτητικην ιστοριαν της ιστορικης και πεντακαθαρου Παναθας?????
Τι να καμω εγω γαμω το φελεκι μου!!!!
Ως ποτε θα ασχολουμαι με υποδεαιστερας και ασημαντους ομαδουλας ως ο ΜΠΑΟΚ Θεσσαλονικης?????….
Ως ποτε παλληκαρια θα ζωμεν στα ρηχα?????
Θα φταιω εγω τωρα να ασχοληθω μονο με το Ευρωπαικον Ποδοσφαιρον και μονον με τας κορυφαιας ομαδας…… ΟπωςΡεαλ,Μπαρτσελωνα,Ιντερ,Μιλαν,Γουβεντους,Μαντσεστερ,Τσελσυ.ΠΑΟ.Μπαγιερν Μοναχου και γενικως αυτης της εμβελειας?????
Η μηπως πρεπει να ξεθυμανω ριχνωντας το στα πολιτικου και αισθηματικου περιεχομενου κειμενα?????
Προβληματιζομαι τα μαλα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 03, 2011 8:19 am

Για μια ακομη φορα τον βρισκω σωστο τον Δεκαδεκα.
Και ως λατρης των μαθηματικων,θα παραθεσω ενα ακομη παραδειγμα που επιβεβαιωνει τον εκλεκτο και δασκαλο πλεον(ελειψει Θεμη), Δεκαδεκα.

Εαν και εφ οσον ο ΠΑΟΚ ειχε κληρωθει με την Οντενσε,με δεδομενη την τεσσαρα που εισεπραξε ο βαζελος στο ΟΑΚΑ,η δικη μου ομαδα θα ειχε εισπραξει δεκαοκτω γκολ στο παιχνιδι της Τουμπας.
Μια ντουζινα γκολ δηλαδη,και μιση.

Εκει βεβαια που επιβεβαιωνονται πανηγυρικα οι αριθμοι,ειναι εαν ο ΠΑΟΚ ειχε κληρωθει με την διαστημικη μπασκετικη υπερομαδα της Μακαμπι.
Σιγουρα θα εφευγε με εικοσιτεσσερα γκολ,απο τους Αγιους Τοπους.

Υ.Γ. Παγερα αδιαφορο με αφηνει το παιχνιδι των Ιωαννινων.Ειτε χασω με τρια γκολ, ειτε κερδισω με το ιδιο σκορ,ουτε κρυο,αλλα ουτε και ζεστη.
Θα περιμενω καρτερικα την ημερα που θα κερδισουμε και την Ρουμπιν στην Τουμπα, για να μαθω την επομενη,την αντιπαλο μου για τους 16 στο Γιουροπα Ληγκ.

Υ.Γ.2 Την ευνοια της επιτροπης διαιτησιας προς τον γαυρο,με την επιστροφη Καλοπουλου στα γηπεδα,την αντισταθμιζουν με τον ορισμο του Σπα(να)θα στου Χαριλαου.
Ετσι για να τηρουνται οι αναλογιες.
Χαλαλι σας τα πετσινα γαυροβαζελοι.

Υ.Γ.3 Το διαβασα και μου αρεσε.
Ολοι οι ποδοσφαιριστες του ΠΑΟΚ,αφιερωσαν τον θριαμβο επι της Τοτεναμ στο Λονδινο,στον πρωην συμπαικτη τους Βικτορ Βιτολο,ο οποιος δηλωσε αποχωρωντας απο την Τουμπα,πως "παω σε μια μεγαλη ομαδα,οπου θα μπορεσω να εκπληρωσω τα ευρωπαικα μου ονειρα".
Ονειρα γλυκα Βικτορα.Και του χρονου.. Παντα τετοια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 7:29 pm

Kρδισαμε με υγειηνον περιπατον εντος της Τουμπός 3-1 ενω το αποτελεσμα θα επρεπε να ειναι 6-0...
Κερδισανε τας κοττας του Χαρντ Παρκ Λεην 2-1....
Αραγες ποσον θα επρεπεν να τας κερδισωμεν ημεις αυτας τας Λονδρεζικας κοττας??????
Χρησιμοποιων απλα μαθηματικα την μεθοδον των τριων και την εξ απαγωγης τοιαυτην και τον επι τοις εκατον επιμερισμον των υπολογιζωμεν και συμπεραινωμεν ευκολως...
[6χ2]+[1χ0]-[3+2]χ[1-1]+[10χ90%]-[10χ95%]= 12-μισο!!!!!!
Με Δωδεκα - μισο επρεπε να την κερδισει αυτη την ομαδα η Παναθα λεμε ρεεεεεεεεε!!!!!
Αυτη ειναι ομαδα ρεεεεεεεε!!!!!!

ΥΓ1....Αυτο λεει τουλαχιστον η επιστημη των Μαθηματικων.....
Πεστε μας τωρα οτι θελετε να καταργησετε και τα Μαθηματικα επειδη ξερετε να μετρατε μονο μεχρι το δεκα!!!!

ΥΓ2....Παπαφιδα πες Αλευρι.....
Το παγουρι σε γυρευει!!!!
Με προπονητη τον Αγγελον ρεεεεε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 2:31 pm

Δεν ξερω αν ειναι κλασσικο δειγμα μπουγκ,ξερω πως το παιδι ειναι εκστασιασμενο, βλεποντας το ταμπλο να γραφει Τοτεναμ - ΠΑΟΚ 0-2.
Εβλεπε πως τους παιζουμε για πλακα,χωρις βεβαια να υπολογιζει τον Ολλανδο Σπαθα, που προσπαθησε πολυ για να αλλαξει αυτο που θα συνεβαινε,
Προσωπικα τον ζηλευω,που εζησε απο κοντα την μεγαλη αυτη βραδυα.

ΕΜΕΙΣ ΠΑΟΚ, ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 5:24 am

Δεκαδεκας έγραψε:
Μανιοκαταθληπτικο παραληρημα....
Βγαζει τον ουρακοταγκο που εχει μεσα του....
Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα....
Ευτυχως προνοει η φυσις....
Θα χασουν την Κυριακη απο τα Γιαννινα και θα προσγειωθει ανωμαλως οπως παντα....
Το κακομοιρον....

Ουρακοτανγκο,δεν εχω,ειμαι σιγουρος.Πιθηκα ομως 100%.Και η επιστημη το ξερει.η Θρησκεια ειναι που σηκωνει τα χερια.Η φυση προνοησε,σε μονο ενα πραγμα.Με εκανε χωρικο.Και ειμαι ανθρωπος,πιθηκανθρωπος,οχι απο πολη 3-5 εκατ που δεν μιλας στον γειτονα σου.Τα Γιαννενα ειναι φανταστικα.Μακαρι να δωσω 3 βαθμους σε αυτους παρα στο Περιστερι.Η την Νεα Σμυρνη.ΝΑ μεινουν κατηγορια τα παλικαρια.Οπως επρεπε να ειναι και η Λαρισα,αν και δεν θα ανεβαινε η πολη μου η Δραμα.Αλλα δεν ηταν ετοιμη,ανεβηκε μονο και μονο γιατι εχουμε Πειραιωτη προεδρο,μαλακομπουκομα.Μας ριξατε τη Καβαλα.Τρομερη ομαδα,μας ριξατε τα Σερρας,αλλα η εκδικηση ειναι κρυο πιατο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 5:16 am

Andrikos07 έγραψε:

Κλασσικο δειγμα ΜΠΑΟΥΓΚ...


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378766_10150380058842483_543442482_8693368_1105060724_n.jpg



Αυτο,ειναι κλασικο δειγμα Πόντιου..Η και Καραμανλή(Καππαδοκα)θα έλεγα.Οχι ΠΑΟΚτση...
Θες να δεις δείγμα ΠΑοκτση;

https://www.youtube.com/watch?v=Tpio1SteqnM

https://www.youtube.com/watch?v=WleW08LJD1Q

https://www.youtube.com/watch?v=W5s7OdupQkM

https://www.youtube.com/watch?v=3pAS7PRv93s


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 10:00 pm

Μανιοκαταθληπτικο παραληρημα....
Βγαζει τον ουρακοταγκο που εχει μεσα του....
Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα....
Ευτυχως προνοει η φυσις....
Θα χασουν την Κυριακη απο τα Γιαννινα και θα προσγειωθει ανωμαλως οπως παντα....
Το κακομοιρον....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 4:14 pm

Και τωρα Ζαγορακη,που κρατας τα Αγγλακια απο τα ...μαλλια,παρε δυο εκατομμυριακια για να δωσεις την ισοπαλια στην Ρουμπιν.
Κατεβασε την δευτερη ομαδα,γιατι θα εχεις παιχνιδι την Κυριακη με τα Γιαννινα η τον Εργοτελη!!!!!
Εκτος και αν κανουν αντιπροσφορα οι φλωροεγγλεζοι,με την επιστροφη των μαρμαρων του Παρθενωνα.....
Οι επτα Ελληνες,ο τεραστιος Γκαρσια,ο απροσπελαστος Κοντρερας,ο μαεστρος Λαζαρ και ο ακουραστος Ετο που αλωσαν το Λονδινο,βλεπουν τον τελικο να πλησιαζει.
Σαν παραμυθι ακουγεται,που δεν ειναι ομως.

Υ.Γ. Στην φαση του δευτερου γκολ του ΠΑΟΚ,δεν νομιζω πως ο Τσαβι,ο Μεσι και ο Βιγια,θα μπορουσαν να συνδυαστουν τοσο αψογα.

Υ.Γ. 2 Παραμενει αηττητος στις δυο επισκεψεις του στην Βρεττανικη πρωτευουσα ο ΠΑΟΚ.
Μια κληρωση με την Τσελσι του χρονου,να τελειωνουμε με τους παπαρες.

ΠΑΟΚ ΡΕ ΦΛΩΡΟΙ!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 2:33 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 2:03 pm


Τεραστια και μαγκικη εμφανιση-προκριση του ΠΑΟΚ μεσα στο Λονδινο και με 10 παιχτες με απιθανη εφευρεση του διαιτητη.
Γαμιστερη εξεδρα κανανε και τα παοκια μεσα και εξω απο το γηπεδο αν και δεν θα ειχανε κανενα προβλημα απεναντι σε ενα μιδοαδειο γηπεδο
και απεναντι στους τρυφερους οπαδους της Τοτεναμ.
Αξιοι και μπραβο να τα λεμε ολα.
Προσωπικα αυτη η ηττα της Τοτεναμ μου στερησε 400 $ γιατι την ειχα παιξει νικητη ομιλου μαζι με αλλες ομαδες στο Γιουροπα
αλλα ας ειναι...Το αξιζε ο ΠΑΟΚ απεναντι στους υπεροπτες αγγλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 12:12 am

TOTENHAM - PAOK 1-2

THIS IS PAOK!!!!!!!!!!!!!

AGGLOI MOUNIA, AGGLOI MOUNIA, GAMW TON VRWMOPEIRAIA LALALALALALA OEOEOE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Νοε 25, 2011 7:46 pm

Παρακαλω !!!Παρακαλω!!!Παρακαλω!!!!!
Σιλανς και εξκιουσεμουα!!!!
Την προσοχην σας Σιλβουπλε!!!!
Δυστυχως νομιζω ότι ειμαι υποχρεωμενος να σας διδαξω εκτος από πολιτικην συμπεριφοραν τομεαν που εισθε εντελως απαραδεκτοι και ανεπιδεκτοι μαθησεως και συναισθηματικην τοιαυτην…
Διοτι εκ των συμφραζομενων σας πολύ φοβουμαι ότι κινδυνευετε να χαρακτηρισθειτε σαβουρογαμηδες πραγμα που θα με λυπησει τα μαλα….
Προσωπικως εζησα ένα δραμα που με υπησχολχησεν σφοδρα και εξηγει την αποκοπην μου από την τακτικην επικοινωνια μας….
Ναι επροκειτο περι της Πετρος!!!!….
Το κοριτσι επηρρεασθεν από την συνανατροφην μας και αρνουμενον πλεον να προβει εις ηθικας εκπτωσεις ηναγκασθει να αναχωρησει δια την πατριδαν της….
Την εσυνοδευσον εις το Αεροδρομιον να επιβιβασθει της πτησεως προς Βιεννην…
Εκλαιγε εις την αγκαλιαν μου ενώ εγω εχαιδευον τα ξανθα [οριτζιναλ και όχι μαιμου]μαλακια της….
Ομολογω πως μοι εσηκωθειν…
Η τριχα καγγελον και όχι εκει που παει ο βρωμικος νους σας δια τας αδικιας που λαμβανουν χωραν διπλα μας!!!!
Μου ορκισθει ότι η μονη αιτια να επανακαμψει εις την χωραν μας θα ειμαι εγω και μονον εγω…
Η Ψυχικη μας ταυτησις ητο πληρης!!!!
Όχι δεν την εκουτουπωσον!!!!….
Προτιμησα τον ρολον του Καζανοβεως και όχι του Γκουσγκουνεως….
Πρεπει μιαν ημεραν να κατσω να σας εξηγξσω την διαφοραν…..
Γκουσγκουνηδες εεε Γκουσγκουνηδες!!!!!


YΓ.....Το πνευματικον πολιτιστικον ηθικον και διανοητικον επιπεδον του ΜΠΑΟΚΤΖΗ δεν αμφεσβητηθει υπο ουδενος....
Δια τουτο εξ αλλου διαπρεπεις ανθρωπολογοι και ερευνηται της εξεληξεως των ειδων παγκοσμιως κατατασουν τον Μπαοκτζην και ιδιως εκεινον της θυρος 4 εις εν ενδιαμεσον σταδιον μεταξυ του γοριλα και του ανθρωπου του Νεατερνταλ....Πιο κοντα προς τον γοριλαν παντως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραγκα revisited..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Αθλητικά :: Η γωνιά του οπαδού-
Μετάβαση σε: