AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Παραγκα revisited..

Πήγαινε κάτω 
+7
papanesti
ThouVou2008
PAOK RE
Yaro
Andrikos07
vangelis70
Admin
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 2:13 am

Ο διάλογος του Μάκη Ψωμιάδη με έναν γιατρό ονόματι "Γιώργο".



«Μ: Έλα γιατρέ.

Γ: Ναι

Μ: Γιώργο, θέλω μια χάρη. Είμαι στην Θεσσαλονίκη εδώ και δεν θέλω να πάω μάρτυρας, είμαι αύριο σε ένα γ... δικαστήριο στην Αθήνα και δεν θέλω να πάω. Γ: Ναι, Ό θέλετε;

Μ: Μου είπε τώρα ο δικηγόρος, ένα χαρτί θέλει, ότι έχω κάποιο πρόβλημα και δεν μπορώ να μετακινηθώ.

Γ: Που να το στείλουμε;

Μ: Θα 'ρθουν να το πάρουν εκεί, αλλά να σου πω κάτι, μπορούμε να το πάρουμε πιο επίσημο, να ναί μια μ... από κανένα φίλο σου μέσα εκεί στο νοσοκομείο να μας δώσουνε;

Γ: Αυτό το χαρτί που δίνουμε, γράφει επάνω, μπαίνει μια σφραγίδα από τον ιατρικό σύλλογο και είναι επίσημο, δεν είναι απλό και αυτό πάει σε όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις. Για πότε είναι αυτό;

M: Aύριο για το 1ο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Αθηνών.

Γ: Μην στεναχωριέσαι, δεν θα έχουμε πρόβλημα, εγώ θα έχω και προγενέστερη ημερομηνία, απλά να έρθει κάποιας να το πάρει γιατί θέλει και μια σφραγίδα από τον ιατρικό σύλλογο.

Μ: Ναι ωραία, να στείλω την Μελίνα να το πάρει και να πάει και στον ιατρικό

σύλλογο.

Γ: Να'ρθει.

Μ: Έρχεται τώρα στο γραφείο, αλλά γράψε κάτι δυνατό. Γ: Μην στεναχωριέσαι, θα γράψω», Εν συνεχεία δε ο Μάκης Ψωμιάδης τηλεφωνεί στην Μελίνα και της λέει να πάει στο γραφείο του «ΤΟΥΚΤΟΥΡΙΔΗ», να πάρει το χαρτί και μετά να πάει στον ιατρικό σύλλογο.

Κριμα ρε που δεν γραφουμε στο κοντρα,μηπως και μας διαβαζε κανενας εισαγγελεας να του εδινα περισσοτερες πληροφοριες.
Εκτος και αν ο Μακης Ψωμιαδης,δεν μιλαει με τον Γιωργο Τοκτουριδη,και οχι Τουκτουριδη,γιατρο ορθοπαιδικο το επαγγελμα επι της οδου Ερυθρου Σταυρου στην Καβαλα,γνωστο λαμογιο,παιδικος φιλος του Κελεσιδη επισης γιατρου που λαδωσε υπουργο της Νεας Δημοκρατιας,προκειμενου να τον διορισει στο ΙΚΑ Καβαλας.
Μελη του ιατρικου συλλογου.
Αραγε ποσο πιο ασχημα ηταν τα πραγματα,οχι επι χουντας αλλα επι τουρκοκρατιας?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 2:00 am

Ο Μάκης Ψωμιάδης με τον Νίκο Πατέρα



A: Έλα Νίκο καλημέρα καλή εβδομάδα



Β: Έλα πρόεδρε μου, καλημέρα.



Α: Το είδες όχθες, τις είδες τις φάσεις του Ολυμπιακού; Είδες τι πάσα του έκανε; (αναφέρετε στον αγώνα Ατρόμητος –Ολυμπιακός που διεξήχθη την 10.04.2011 με αποτέλεσμα 3-1)



Β: Πάσες έχει δώσει ο άλλος πάσες έχει κάνει αυτός ο Ποτουρίδης

Α: Πάσες, πάσες . Δυο πάσες έκανε, δυο γκολ.

Β: Απίστευτο έτσι?

Α: Γίνετε αυτό το πράγμα? Ο Μέλμπεργκ κοιτάτε ,κοιτάτε ο Μέλμπεργκ!

Β: ….(γέλια)… Τι γίνετε ρε?

Α :Τι ξεφτίλα είναι αυτή ρε μα…..?

Β :Μεγάλη ξεφτίλα όντως!

Α: Ολυμπιακός σου λέει! Εγώ άκουσα από κάποιο περιβάλλον του (η τους) σας είχαν για καθάρισμα ε?

Β :Ναι,ναι,ναι

Α :Ο Ολυμπιακός

Β : Αστό τι να πεις τώρα, άστο άστο, από πού γλυτώσαμε.

Α: Γλύτωσες από έμενα γλύτωσες που δεν έδωσα το ματς στο αστέρα να πούμε, που ήρθαν με πεντακόσια χιλιάρικα με την τσάντα να πούμε, με κατάλαβες?

Β: Ναι,ναι .Τι να σου πω?

Α :Για να ξέρεις να πούμε

Β :Το ξέρω πρόεδρε μου.

Α :Μα….. είναι πάντως ,τους σιχαίνομαι ,τους έχω σιχαθεί φιλέ μου

Β :Δεν έχεις άδικο ,νομίζουν ότι μπορούν να δεσμεύουν όλο το ποδόσφαιρο

Α: Ποιον να δεσμεύσουν μωρέ οι μονοί αξιοπρεπείς με το κεφάλι ψηλά είμαστε.

Β:Έτσι ,έτσι……..

Α :Να πάνε να γα…..! Να σου πω κάτι αγορίνα μου ,βαλε αυτό το ταλιράκι αυτό σήμερα που μου είπες.

Β:Ναι, ναι σήμερα θα τελειώσει .Θα σε πάρω να σε ειδοποιήσω.

Α :Άντε γεια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 1:44 am

ΟΛΟΣ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΥΡΑΚΙΑ

Διάλογος ανάμεσα στον Νικόλα Πατέρα και τον Μάκη Ψωμιάδη υπάρχει στο εισαγγελικό πόρισμα, με τους δύο άντρες να αναφέρονται στον… ψηλό Σισέ!

Στη δικογραφία αναφέρονται τα εξής.

Ψωμιάδης: Να σου πω! Από αύριο ασχολείσαι με το ματς της Κυριακής …… στον Βόλο να ρίξουμε τα α…. μας. Πάση θυσία. Μη γίνει κάνα λάθος δηλαδή ασχολήσου με Σισέδες και αρ… και έτσι κι αλλιώς πάση θυσία πρέπει να κερδίσει εκεί. Πάση θυσία. Δηλαδή με τίποτα δεν πρέπει το μ… αυτό να…

Πατέρας: Εσύ θα καθίσεις Αθήνα καθόλου;

Ψωμιάδης: Θα κατέβω.

Πατέρας: Ε άμα κατέβεις, πέρνα και λίγο από τον φίλο μας τον ψηλό.

Ψωμιάδης: Και με τον ψηλό Σισέ, άμα του πεις αυτό το πράγμα…

Πατέρας: Βρε θα του το πω εγώ, μην ανησυχείς. Απλώς πέρνα…

Ψωμιάδης: Βάλε το… να…

Πατέρας: Ξέρω εγώ τι θα του πω, απλώς και εσύ φόβισέ τον λιγάκι.

Ψωμιάδης: Τι να τον φοβίσω ρε μ… απλώς εσύ θα του πεις πρόσεχε…

Πατέρας: Βρε ξέρω εγώ τι θα κάνω σου λέω, το ξέρω εγώ τι θα κάνω.

Ψωμιάδης: …επί προσωπικού πες του εκεί θα βάλεις αυτό και αυτό. Πρόσεξε μη γίνει καμία κέντα και δεν παίξει κάποιος από αυτούς που σου έδωσα σε γ… πες του. Μετά όλα θα κελαηδάν τα ράδια».

Αλγιεινη εντυπωση προκαλει ο Μακης Ψωμιαδης,αποκαλωντας τον συνομιλητη και κολλητο του φιλο "μαλακα". Αισχος!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 7:52 pm

ΟΛΟΣ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΧΟΝΤΡΩΝ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!
ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΤΟΥΣ!!!!!

Λίγη ώρα μετά τη νίκη-σκάνδαλο του Ολυμπιακού επί του Παναθηναϊκού, στο ντέρμπι του Φεβρουαρίου και ο Αχιλλέας Μπέος επικοινωνεί με τον κολλητό του Βαγγέλη Μαρινάκη. Διαβάστε τον διάλογο που ακολούθησε...

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Έλα συγχαρητήρια
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Έτσι τέτοιο γ.. θέλανε τα μ… στο 92
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Άκου να σου πω όμως
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Ήταν μια φορά τυχερός ο Ολυμπιακός
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Συγχαρητήρια ρε παιδάκι μου λέμε, τελείωσε τώρα το πανηγύρι. Άκου τι θέλω να σου πω τώρα. Επειδή πήρα κι ένα μήνυμα έτσι; Πρέπει να τους προστατέψεις και μια βδομάδα 10 μέρες.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Έτσι έτσι
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Μ’ακούς;
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Οπωσδήποτε είναι αυτό
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Τι εννοείς , ποιους απ’ όλους ;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Τον Καλόπουλο και τον Τρύφωνα
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Μ’ ακούς ; Σου μιλάει ο φίλος σου υπάρχει πρόβλημα , με πήραν τηλέφωνο
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ: Εντάξει τελείωσε

Λίγο πριν τις 23.00 ο επαγγελματίας παράγοντας επικοινωνία και πάλι με τον φίλο του, ζητώντας του να βάλει το... μαχαίρι στο λαιμό του Πιλάβιου, προκειμένου να βγει πιο ισχυρός.

Ακολουθεί διάλογος του Αχιλλέα Μπέου με τον Θανάση Κανελλόπουλο, σχετικά με τα όσα έγιναν στο ντέρμπι και την προστασία του Καλόπουλου και του Τρύφωνα.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Αυτό που έγινε σήμερα έχεις υπόψη σου είναι το μεγαλύτερο σκάνδαλο που έχει γίνει μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα. Αλλοίωση αποτελέσματος. Εν πάση περίπτωση εμείς καλώς έγινε,με το φίλο μας έγινε, αλλά από εκεί και πέρα πρέπει να πάρει τα μέτρα του. Τώρα δηλαδή πρέπει να προστατέψει και τους δυο. Να στείλει δυο παιδιά στη Θεσσαλονίκη και δυο παιδιά στην Κέρκυρα για τις επόμενες 10-15 μέρες να ξεχαστεί. Θα τους κοπανίσουμε να ξέρεις άμα δεν το κάνει αυτό.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Να σου πω έχουμε σχέση με τον Μπανάνα;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Με ποιόν ;
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Με τον Μπανάνα έχει σχέση αυτό;
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Δεν ξέρω δεν νομίζω, μπορεί κιόλας να έχει. Μπορεί και ν’ έχει. Μπορεί και αυτός να έχει αλλά δεν μιλάει κιόλας. Ο Ολυμπιακός έχε υπόψη σου πολύ τραγικός στο 2ο ημίχρονο ειδικά γ… τα.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Στο 2ο ημίχρονο ο Παναθηναϊκός ήταν πολύ καλύτερος. Στο 1ο ήταν ο Ολυμπιακός , στο 2ο ο Παναθηναϊκός
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΕΟΣ: Ναι και πρέπει οπωσδήποτε να πιέσεις τον τέτοιοννα μην τιμωρήσουνε τον Καλόπουλο, τον Πιλάβιο. Την Κυριακή , δηλαδή , πρέπει να παίξει ο Καλόπουλος έστω 4ος.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ: Παίζει … είναι ο Ταμπόζης, ο οποίος τον έχει αναλάβει ο πρώην φίλος μας και πρόεδρος, αλλά οι πληροφορίες λένε οι δημοσιογράφοι ότι λένε ότι και να γίνει δεν μπορεί να κάνει τίποτα , θα τον βάλει 6:00/6:30 οπότε περνάει πειθαρχική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 7:38 pm

Οι προεδροι ολων των παραρτηματων στο ειδώλειο

-Κερκυρας
-Ολυμπιακος Κωλου
-Καβαλα
-Λεβαδειακος
-Ο Θωμας Μητροπουλος
-Ο πουτανας γυιος Αβρααμ Παπαδοπουλος
-Ο πουτανας γυιος Μπουρουσης που χτυπαγε τις αναβολες για να εχει καλυτερη αποδοση αλλα ρουφηξε τελικα τ' αρχιδια του Διαμαντιδη για αλλη μια φορά

...και καμια ογδονταρια αλλοι του ευρύτερου Γαυριακου φασματος...
Σας τα λεγαμε, δεν τα πιστευατε, ολοι οι Ελληνες οπαδοι πλην των βαζελων ειστε προβατα...μπεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 7:34 pm

Βρωμιαρηδες, σιχαμενοι λεχριτες αντιπαναθηναικοι, ολοι ΦΥΛΑΚΗ

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/329872.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 7:31 pm

Μαρινακης συννενοχοσ, μολις εσκασε η μπομπα.
Κι απο κοντα οι κολλητοι του Ζαγορα΄κη που πηγαν να στησουν τον Παναθηναικο στην Τουμπα αλλα η γκολαρα του Νίνη τους εκλεισε το σπιτι
Ουστ λαμογια, κλεφτες...να σαπισετε ολοι στη φυλακη...ολοι οι κολλητοι του μπουχεσα που του πηγαινετε καθε χρονο το πρωταθλημα στην πορτα του

ΠΑΟ εναντιον ολων!

http://www.leoforos.gr/article/24117/mas-eihan-stemenous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 23, 2011 1:31 pm

Την πλεον καταλληλη στιγμη ενεργοποιηθηκε η ΚΥΠ, και εγιναν οι συλληψεις για τα στημενα παιχνιδια.Για μερικες μερες,θεμα συζητησης δεν θα ειναι η ενδοτικη κυβερνησις του ΠΑΣΟΚ, το μνημονιο,το μεσοπροθεσμο και η τροικα,αλλα ο Μπεος, ο Ψωμιαδης,και το ακρως διεφθαρμενο παιχνιδι της Ηλιουπολης με τον Αγροτικο Αστερα.
Καλα κανουν αφου ολα γινονται με την ανοχη των "αγανακτισμενων",που δεν εχουν ακομη μπουκαρει στη σπηλια του Νταβελη,την βουλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 12:42 am

Παρων και εγω.Αλλα ειναι δυσκολα τα πραγματα.Κλεβω μπαντα απο τον γειτονα και το εχει ψιλοκαταλαβει.Κλεινει το ρουτερ...δε ξερω ισως να φταιει οτι κατεβαζα σαν τρελος..Δωσε λεει θαρρος στο χωριατη....(για μενα το λεω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιουν 16, 2011 12:39 am

Παντως παλτο δεν ειναι.Βεβαια,δεν πιστευω οτι ειναι και μαγος,ουτε πια ο καλυτερος μανατζερ του κοσμου.Δε μπορω να καταλαβω,την λογικη των δημοσιογραφων του ΠΑΟ.Το εκαναν το θεμα τεραστιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 2:52 pm

Τι να κλασει μωρε ο τριτοτεταρτος? Γι αυτο ελεγε στους δημοσιογραφους οτι απειλειται η ζωή του και ζηταγε συγνωμη απο το Γοντικα?
Ετσι κλανουν μονο οι μπουγατσες....οποιος θελει να ριξει κλασιμο τους λεει κυριοι δε σας θελω....ο Ζησακος οχι μονο ηθελε αλλα εκανε και κωλοτουμπες!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 5:52 am

Δεν ειναι πως γλυτωσατε απ τον Βρυζα,αυτος σας εκλασε.
Γιαυτο και στο εκτακτο Δ.Σ. της Μπαναθας,αδελφες και παλικαρια,γινανε μαλλια κουβαρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιουν 08, 2011 10:51 pm

Στο τσακ το γλυτωσαμε το παλτο τον Βρυζα...παλι καλά...
Με το εργο που εχει αφησει στον Μπαουγκ δειχνει ξεκαθαρα οτι προκειται για ενα τεχνικο διευθυντη που ξερει να σε βγαλει τριτοτεταρτο...
Οτι χρειαζοταν ο Σωφερ δηλαδη....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιουν 08, 2011 8:29 pm

2. Paron
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://anticontra.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιουν 08, 2011 8:15 pm

Mαζευτητε ρε κωλοπαιδα που εχω μεινει μονος μου χωρις αιτια και αφορμη των αναλυσεων μου...
Τι θελετε δηλαδη να πεσω στα ποδια να παρακαλαω????
Δεν μου φθανει αυτος ο Προεδρος οστις ειναι αναισχυντος ανευθυνος ανυποστατος σαδιστης μαζοχιστης και αντιπροσωπος!!!!
Ααααχ Προεδρε!!!!
Κυρηττω γενικον προσκλητηριον!!!!
1.ΓΓ π.τ.π Τεν Τεν Παρων!!!
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

ΥΓ. Απαιτω απο αυτο το αναθεματισμενο το Λαμογιο να με παρει ενα τηλεφωνο...
Το τηλεφωνο μου το ξερει...
Και αν το ξεχασε...
6973239688.....
Αν απαντησει αυτοματος τηλεφωνητης να αφησει μηνυμα και το τηλεφωνο του....

ΥΓ2 Προς Γυαρουλην...
Το σονυ γραφετε SONY ...
Υπαρχουν επισης και οι PHILIPS MITSUBISI LG SANYO BLAUBUNG κτλ οι οποιες αντιστοιχως γραφονται Φιλιπς Μητσομπιση,Ελ Τζη, Σανηο,Μπλαουμπουγκ κτλ....

ΥΓ3 Προχωρω ιμμηντιετλη στην αναγραφην του παραληρηματος του σχετικου με την μουσικην και με γενικον τιτλον "Ποιος ητο ο Τζινο Αγκλαμήση????"
Κομινγκ Σουν!!!!

affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τρελα πραγματα   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιουν 08, 2011 5:04 am

Δημοσιογραφοι του πρεσβη μας,εβγαλαν στην δημοσιοτητα,τρελα πραγματα.Ενω εκτεθηκαν,σαν μαλακες,θελησαν να παρουσιασουν ενα Οχι,με απειλες κατα την ζωη της οικογενειας και γνωστων του Ζηση Βρυζα.Ενα πραγμα που μερες τωρα τα ραδιοφωνα της Βορειομπασταρδουπολης,ελεγαν οτι ειχε γινει.Δηλαδη οτι ο Ζησαρας,μετα απο σκεψη και φυσικα πιεσεις,αποφασισε να μην παει στον ΠΑΟ.Οι δημοσιογραφοι της Νοτιομπασταρδουπολης,ομως δεν ηταν ικανοποιημενοι.Θελησαν σονι και καλα(αραγε ετσι γραφεται το σονι,ή σονυ;ή ps3 κατευθειαν)να παρουσιασουν το χρονικο ενος απογοητευμενου γιγαντα.Ενα οχι στον ΠΑΟ,σημαινει ξυλο για τον ΠΑΟΚ.Ουστ ρε κωλοπαιδα.Τουλαχιστον να πεφτατε ηρωικα.Να γραφετε πραγματα τα οποια ειναι σωστα και οχι μπαρουφες για τον καθε κατεργαρη.Αυτα τωρα απο τον πλανητη μου..Τα μελα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Μαρ 18, 2011 12:28 am


Υαρο μην τρελενεσαι ρε ολοι τα ιδια σκατα ειναι τα εχουμε πει.
Απλως γινεται προσπαθεια απο τις εκαστοτε διοικησεις κυριως των μεγαλων ομαδων
και τα παπαγαλακια τους, για το ποιος εχει κανει τα λιγοτερα επεισοδια καθε φορα. Ολοι
κοιταζουν να χαιδευουν τα αυτια τους [των καφρων] να τους δινουν εισιτηρια και να αθωωνονται ενωπιων των αθλητικων δικαστων [καφροι και ομαδες]

Δε βαριεσαι.. "Οι υπεροχοι Λαοι " να ειναι καλα και ολα τα αλλα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Μαρ 17, 2011 11:52 pm

Τι γινεται με το παραγκα2;Φανταζομαι,οτι σταματησαν τα παντα.Εγω παντως μετα απο το χθεσινο,προσωρινα αποφασισα να σταματησω να ειμαι ΠΑΟΚ,να σταματησω να παρακολουθω ποδοσφαιρο.Αν τυχον γινει κατι με την παραγκα θα ξαναασχοληθω.

Παρατησα το παιχνιδι,την στιγμη που φαγαμε το γκολ,γιατι ξερω οτι η ομαδα δεν μπορει να βαλει 2 και δεν ηθελα να χασω ενα βραδυ τσαμπα.Μετα με πηρε ενας φιλος και ειπε οτι μπηκαν μεσα.Ξεφτιλες.Αι στο διαολο.Αρκετα.

Αυτα.Ελπιζω να τιμωρηθει επιτελους αυτος ο Μπεος και ευχομαι στον ΟΣΦΠ 5ετη αποκλεισμο απο την Ευρωπη.Να σται καλα.

Υγ.Τι θα γινει με τα λειζερ.Θα κανει καποιος κατι;Πρεπει να ειχε καμια 50αρια στον αγωνα με την ΑΕΚ.Μα ποσο μαλακας μπορει να ειναι ενας ανθρωπος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 8:54 pm

Ο πρόεδρος του εμπορικού συλλόγου Βόλου και Νέας Ιωνίας, Αλέξανδρος Μαγαλιός μίλησε στο «Αθλητικό Μετρόπολις» για την παρουσία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ στο Βόλο:

«Όλα κύλησαν ήρεμα. Στην πόλη δεν συνέβη το παραμικρό, οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ που ήταν χιλιάδες επισκέφτηκαν τα τσιπουράδικα και γεύτηκαν τα εδέσματα, η κίνηση ήταν μεγάλη και πήραν οικονομική ανάσα οι καταστηματάρχες της περιοχής.Περιμέναμε τον κόσμο του ΠΑΟΚ να επισκεφθεί την πόλη και ξέραμε ότι δεν θα γίνει τίποτα, αφού οι κάτοικοι των δυο πόλεων έχουν πολλά κοινά. Όσον αφορά τις καταγγελίες που έγιναν, έκλεψαν είδη από δυο περίπτερα κοντά στο Πανθεσσαλικό και κάποιοι νεαροί προσπάθησαν να μπουν στο γήπεδο χωρίς εισιτήριο. Απο εκεί άρχισαν τα επεισόδια με τους Αστυνομικούς και πετάχθηκαν δακρυγόνα. Τίποτε άλλο δεν συνέβη,αλλά θα πρέπει να πούμε ότι στο στάδιο έγιναν πολλές ζημιές από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 2:58 pm

https://www.dailymotion.com/video/xgn6oe_pantelich-patima-ston-contreras_sport.

Τι κανει ο χεσμενος Τριτσωνης εδω?
Αξιος ο μισθος του ηλιθιου που περιγραφει τον αγωνα.
"Κανει προσπαθεια να τον αποφυγει ο Παντελιτς",λεει.

Ελα τωρα Τουμπα με την οπισθεν Παντελιτς.Οχι ο Τριτσωνης,αλλα και ο θειος του Παντελιτς να παιξει διαιτητης,θα χασεις σκατοφλωρακι.

Πρωτη απωλεια φετος στο Καραισκακη σε Ελλαδα και Ευρωπη γραφουν οι εγκαθετες εφημεριδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποια Ευρωπη ρε μεγαλε?Επαιξε Ευρωπη φετος ο ολυμπιακουλης?
Αν δεν με απατα η μνημη μου απο ομαδα της Μεσης Ανατολης αποκλειστηκε!!!
Αρχας Αυγουστου!!!!!
Χρονος κοντευει.
Ελεος πια............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 7:07 am

Ανδρικο ασε τις ειρωνειες,γιατι το χτυπημα του Παντελιτς πρωτα στον λαιμο και μετα στο γονατο του Κοντρερας,εκτος φασης,τιμωρειται με κοκκινη καρτα.Χαριστηκε στον Παντελιτς,χαριστηκε και στους Ριερα και Μελμπεργκ που εκαναν ακριβως το ιδιο.
Μηπως καταλαβες γιατι απεβαλλε τον Χαβο?
Γιατι ετρεξε στον εποπτη που εφαγε το κερμα και τον παρωτρυνε να σηκωθει γρηγορα?
Γιατι κιτρινιζε με τοση ευκολια τους παικτες του ΠΑΟΚ,ενω ανεχθηκε το υπερμετρα οχι σκληρο οπως λεει ο Γιαρο,αλλα το βρωμικο παιχνιδι των γηπεδουχων?

Πανω απ ολα ομως,ακομη και απο το αγωνιστικο κομματι,θα επρεπε να σε προβληματιζουν τα εμετικα αντεθνικα συνθηματα,που ακουστηκαν για ακομη μια φορα στο βρωμοτηγανο!!!

Και τωρα κοπιαστε στην "Βουλγαρια" βρωμοελληνες.
Πολυ θα γουσταρω αν δω καποιον παικτη μας οχι μονο να κοβει την μπαλλα στον κωλοπαιδαρα τον Παντελιτς,αλλα να μην τον δεχονται ουτε σαν αθλητη στους παραολυμπιακους αγωνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 2:17 am

Εκείνο που μου φαίνεται γελοίο στην υπόθεση Βόλος είναι ότι τις προηγούμενες μέρες,οι οπαδοί διναν ταξιδιωτικές οδηγίες για την πόλη,τα καφε και τσιπουραδικα.Είχαν επαφές με τους Αουστριαν μποιζ και αντάλλαξαν συγχαρητήρια.
Ύποπτο που συνεβει στην ομάδα που έχει ο κυρ Μπεος,σύμφωνα με πληροφορίες που έχω ακούσει(όχι απο σάιτ ή συνδεσμουσ και Παοκτσηδες)φίλος καλός του προέδρου οσφπ.
Φυσικά δεν σκέφτομαι κανένα σενάρια επ.φαντασίας απλώς λέω ύποπτο.Το ίδιο άτομο μου είπε ότι ο μορας θα παει στον οσφπ απο περσι Σεπτέμβρη.Ήταν να παει Τσεζενα αλκα δεν έκατσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 2:12 am

...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Yaro στις Πεμ Ιαν 20, 2011 2:19 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Ιαν 20, 2011 2:01 am

Κινήθηκαν εναντίον των οπαδών του;Τι ναι τούτο πάλι;Ε λοιπόν με το Χ τώρα ούτε και μεις την γλιτωνουμε την τιμωρία.Πάντως αυτό που πέταξαν προοριζόταν για τον Σαλπι.Δυστυχώς για εσάς δεν το έφαγε.Γιατί αν γινόταν κάτι τέτοιο όλα θα ήταν μέλι γάλα.Σίγουρα δεν θα τιμωρουσαν τον μέγα ολυμπιακό για έναν παίκτη αλητηριας ομάδας.Ενώ οι δικές σας είναι οι καλές και άγιες.
Μετά άπο αυτά που είδα σήμερα κατάλαβα γιατί το Κεραισκακη είναι κάστρο και καλά.Οι παίκτες σας έχουν το ελευθέρας.μπορούν να κάνουν τα πάντα χωρίς να τιμωρηθούν.όχι κάρτα φάουλ δεν δίδεται.
Αγωνιστικά βέβαια ήσασταν ανώτεροι 80 λεπτά μας είχατε μονοτερμα,ήμασταν τυχεροί.Αλλά πραγματικά για μένα έφταιγε και ο διατητης.όχι σε κάποια απόφαση που πήρε αλλά το ξαναλέω που άφησε να παίξετε τόσο σκληρά.Αν και απο την πλευρά μας κάναμε τα ίδια,σίγουρα θα τελειωναμε με παίκτη μείον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andrikos07

Andrikos07


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : Athens

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ 1-1   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 10 EmptyΤετ Ιαν 19, 2011 11:34 pm

Σε συνεχεια οσων εγραψε ο Παπαφιδης απο το contra.gr περι αδικιμενων οπαδων του μπαογκ

Ειναι γνωστο τοις πασι αλλωστε πως οι οπαδοι του παοκ ποτε δεν προκαλουν επεισοδια, και αν τυχον αυτα συμβουν
ειναι στημενα εκ των προτερων.

Επισης αδικουνται παντα απο την διαιτησια ειδικα μετα απο ματς με τον Ολυμπιακο, οπως δηλωσε μαλιστα και ο τσιριλο δεν τους δοθηκαν παλι καποια φαουλ.Σωστα.
Και 3 αραουτ προσθετω εγω.Σκετη κλοπη.

Εμεις τελικα για ενα βλακα που πεταξε ενα κερμα στον διαιτητη κινδυνευουμε με τιμωρια και σωστα, οι αλλοι που καψανε το γηπεδο του Βολου
και κινηθηκαν εναντιον των οπαδων του, κλαιγονται ως συνηθως παιζοντας τους αδικημενους... ουστ μωρε !


Υ.Γ. Αν εχεις κωλο διαβαινε..ας οψονται τα 4 δοκαρια και η αργοκαρουτα ο Νικοπολιδης που φερει ευθυνη στο γκολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραγκα revisited..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Αθλητικά :: Η γωνιά του οπαδού-
Μετάβαση σε: