AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 90 χρονια πριν

Πήγαινε κάτω 
+2
PAOK RE
gang
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 1:43 am

https://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

Αν ζουσε ο στρατηγος σημερα,οπως και ο Καραισκακης,ο Καναρης,ο Κοκλοκοτρωνης,και τ αλλα παλικαρια,δεν θα τολμουσαν να υπαρχουν Παπανδρεου,Καραμανληδες,μπαρμπα Φωτηδες και το σκυλοσοι τους.
Θα τους ειχε παρει το σκαλπ ο Καραισκακης.
Παρε λοιπον εναν Καραισκακη,για να δεις τι απαντησεις δινουνε τα παλικαρια.

Γαμω την κωλοδημοκρατια σας,και τις κωλοεκλογες σας.
Με κανεις και βριζω σημερα χρονιαρα μερα του Ευαγγελισμου.
Επι τη ευκαιρια να ευχηθωμεν στον συνφορουμαριο Βαγγελη,πολυχρονον και να τα χιλιασει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 10:16 pm

PAOK RE έγραψε:
«Ἤρθετε ἐσεῖς οἱ μεγάλοι μας πολιτικοὶ νὰ μᾶς λευτερώσετε, ὅταν σηκώσαμεν τὴν ἐπανάστασιν μόνοι μας κι᾿ ἀγωνιζόμαστε τῆς πρῶτες χρονιὲς μὲ τοὺς σημαντικούς της πατρίδος μας πολιτικοὺς – φαίνεται ὁ ἀγώνας ἐκεῖνος κι᾿ ὁ πατριωτισμὸς καὶ ἡ ἀδερφοσύνη ὁποῦ ῾χαμεν ἀναμεταξύ μας. Ὅταν κοπιάσετε ἐσεῖς, μᾶς γυμνάσετε τὴν διχόνοια, μᾶς φέρατε τῆς φατρίες καὶ τ᾿ ἄλλα τ᾿ ἀγαθά· καὶ κακοβάλετε τὸ δυστυχησμένο ἀθῶον ἔθνος.»

Αποσπασμα απο το προφητικο βιβλιο "ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ"



Το μονον σιγουρον ειναι οτι αν ζουσε ο Στρατηγος Σημερον θα συμμετειχεν εις τας προσεχεις εκλογας και θα εψηφιζεν ΔΗΜΑΡ!!!
Δαγκωτον!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:22 pm

«Ἤρθετε ἐσεῖς οἱ μεγάλοι μας πολιτικοὶ νὰ μᾶς λευτερώσετε, ὅταν σηκώσαμεν τὴν ἐπανάστασιν μόνοι μας κι᾿ ἀγωνιζόμαστε τῆς πρῶτες χρονιὲς μὲ τοὺς σημαντικούς της πατρίδος μας πολιτικοὺς – φαίνεται ὁ ἀγώνας ἐκεῖνος κι᾿ ὁ πατριωτισμὸς καὶ ἡ ἀδερφοσύνη ὁποῦ ῾χαμεν ἀναμεταξύ μας. Ὅταν κοπιάσετε ἐσεῖς, μᾶς γυμνάσετε τὴν διχόνοια, μᾶς φέρατε τῆς φατρίες καὶ τ᾿ ἄλλα τ᾿ ἀγαθά· καὶ κακοβάλετε τὸ δυστυχησμένο ἀθῶον ἔθνος.»

Αποσπασμα απο το προφητικο βιβλιο "ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ"


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 11:01 pm

Βρε Μπαρμπουτσαλαιοι…
Βρε Στυφομπουμπουλες!!!!
Βρε Τρυφωνολαμερες!!!!
Εσεις ρε δεν εισαστε που Γραφατε ρε αχαρακτηριστα μονοκοτυλυδονα φασολια της πολιτικης διανοησεως ,ελαφροκουκουναρες και σουλειπεινουδες τους εσεις ρε δεν γραφατε…
“Για να μπείτε στην κυβέρνηση και να στηρίξετε με τις ψήφους των αφελών μια νέα κυβέρνηση μνημονιακών. Τυχαία όλος ο μηχανισμός σας έχει στελεχωθεί από στελέχη του εκσυγχρονιστικού ΠΑΣΟΚ του Σημίτη;
Έτσι εξηγείται πως η Γερμανία επέτρεψε την διενέργεια εκλογών.
Έχει την ΔΗΜΑΡ “στο τσεπάκι” της…”
Τι να σας απαντησω ρε παπαρομαλακια!!!!
Αφου εχει η Γερμανια την ΔΗΜΑΡ στο τσεπακι της γιατι εδημιουργηθηκαν δυο αναχωματα ένα Αριστερα Του ΠΑΣΟΚ και ένα Αριστερα της Νου…. ώστε να εμποδιστουν οι φευγωντες από τον δικοματισμο να φθασουν στην ΔΗΜΑΡ????
Αφου την ειχε «στο τσεπακι της» τι την πειραζε αν θα παρει 20 η και 25% στο τσεπακι της είναι ετσι η αλλιως???…
Τωρα να ρωτησω ποια και ποσα είναι τα στελεχη του «εκσυχρονιστικου ΠΑΣΟΚ του Σημιτη» που εχει στελεχωθει ο μηχανισμος της ΔΗΜΑΡ δεν θα απαντησετε διοτι δια να απαντησετε πρεπει να εισθε σοβαροι και εσεις δεν εισθε….
Θα μου πειτε γιατι καθομαι και συνομιλω με μη σοβαρους μπαρμπουτσαλαιους????
Γιατι κατά βαθος σας συμπαθω ρεεεεε!!!!…..
Και εχω βαλει στοχον ζωης να σας επαναφερω εις τον δρομον της λογικης πριν ανεβειτε σε κανενα δενδρο και δεν κατεβαινετε με τιποτε ρεεεε!!!!….
Λοιπον Ρεμαλια απουστε μια και καλη και σημειωστε αυτά που θα σας γραψω….
Είναι περιγραφη του παροντος και του αμμεσου μελλοντος και δεν προκειται να επανελθω ότι μπαρμπουτσαλα και αν ξαναγραψετε προσπαθωντες να με φουρκισετε…
Το αποτελεσμα των επομενων εκλογων ειμαι προδιεγραμενο….
Η κεντροδεξια πολυκατοικια [με την αμεριστον βοηθειαν των παραλιων και των Ουαουα επαναστατων και των αλλων ’’Τσε Γκεβαρων» οι οποιοι τρομαρα τους θεωρουν μαγκια τους να μην πανε να ψηφισουν] θα συγκεντρωσει 151 βουλευτες…
Δια τουτο απαιτειται το 35% των εγκυρων ψηφοδελτιων πραγμα που σημαινει το 20% των εγγεγραμμενων συν τα απεχοντα ουφο…
Μονη περιπτωση να μην βγαλει κυβερνηση η «Κεντροδεξια πολυκατοικια» είναι και ο Καμμενος και ο Καρατζαφυρερ και η Ντορα να πιασουν ο καθενας χωριστα λιγοτερο από 3% και να μην μπει κανεις στην βουλη πραγμα εντελως απιθανο….
Από κει και περα αν το ΚΚΕ και ο Συριζα ανεβασουν μια η δυο μοναδες το ποσοστο τους δεν παιζει καμια μα καμια σημμασια αφου είναι οικιοθελως εκτος του παιχνιδιου….
Επομενως το διακυβευμα αυτων των εκλογων είναι μονο το ποσοστο του ΠΑΣΟΚ και το ποσοστο της ΔΗΜΑΡ…
Αν το ποσοστο του ΠΑΣΟΚ δεν ξεπερασει το 18% και της ΔΗΜΑΡ είναι διψηφιο τοτε θα μπορουμε να πουμε ότι ο δικομματισμος δεχθηκε πληγμα ασθενες ισχυρον η μετριον αναλογως και το εκλογικο τοπιον μετακινηθει προς τα Αριστερα αν όχι τοτε ο Δικομματισμος με μπαλωματα μεν αγερωχος δε ζει και βασιλευει…
Διοτι παρα τα οσα μπαρμπουτσαλοειδη διαδιδεται και παρολη την λασπη που θα φαει τον επομενο μηνα η ΔΗΜΑΡ προς το παρον τουλαχιστον δεν είναι δεδομενη και για αυτό αλλωστε αντιμετωπιζει και τοσα προβληματα και αναταραξεις….
Ητοι ουσιαστικα αυτές οι εκλογες είναι συγκρουση ΠΑΣΟΚ και ΔΗΜΑΡ που μπορουν αλλωστε να λειτουργησουν σαν συγκοινωνουντα δοχεια….
Την προσωπικην μου αποψιν περι διευρυνσης προς την πλευραν του ΠΑΣΟΚ την ξερετε…
Την εχω γραψει, την εχω πει ,την εχω κραξει με ολη μου την δυναμη, προς ολας τας κατευθυνσεις….
Τα πραγματα όμως δεν είναι μαυρα η ασπρα…..
Η εποχη αυτή εχει παραλθει ανεπιστρεπτι και ζει μονο μεσα σις κεφαλες σας και αποστολη μου είναι μια μερα να την ξεριζωσω…
Υπαρχει και η Πραγματικοτης….
Και αυτή η ατιμη λεει τα ακολουθα….
Καναμε οικονομικη εξορμηση να μαζεψουμε 300.000 ευρω για τις εκλογες…
Μαζεψαμε 70.000 για διαφορους λογους που δεν είναι του παροντος μπορω όμως να σας τους εξηγησω…
Αυτά φθανουν μονο για να τυπωθουν τα ψηφοδελτια…
Το κομμα δεν εχει αλλους οικονομικους πορους…
Όπως μου λενε[δεν ειμαι μπροστα]αρνουνται οποιαδηποτε βοηθεια από επιχειρηματικα κεντρα για να μην χρωστανε τιποτε….
Το πλαφον του εκλογικου αγωνα οριστηκε στις 150.000 ευρω που θα καλυφθουν από βουλευτες και μελη…
Από κει και περα το κομμα δεν διαθετει ουτε σταθμο, ουτε εφημεριδα ,ουτε ΤιΒι, ουτε υποσταση κομματος, διοτι αν δεν εχεις 10 βουλευτες ώστε να αποτελεις κοινοβουλευτικη ομαδα δεν είναι υποχρεωμενος κανεις να σε δεχθει ως υπαρκτο κομμα και εχει το δικαιωμα να σε αποκλειει από παντου μα παντου{Ντημπειτ-Συζητησεις-Τηλεοπτικο χρονο, επιχορηγησεις κτλ κτλ}
Αυτή είναι η πραγματικη κατασταση και από εκει και περα υπαρχει και μια άλλη λογικη που λεει ότι το 42% που ψηφισε ΠΑΣΟΚ τις περασμενες εκλογες δεν είναι ολοι λεπροι ώστε να τους στειλουμε στην Σπιναλογκα!!!!….
Η ΔΗΜΑΡ δεν ζηταει πιστοποιητικα Αριστεροφροσυνης δια να ενταξει καποιον στις γραμμες της και διεκδικει ολους τους καλους πασοκους [διοτι υπαρχουν και τετοιοι] δουλεια δε να τους καταταξουν και να τους αναγνωρισουν εχουν οι Οργανωσεις Βασεως….
Από την αλλην δεν είναι και λογικο, από την μια να λεμε ότι διεκδικουμε την ψηφο των «καλων» εστω Πασοκων, αλλα δεν συνεργαζομεθα καθετως και οριζοντιως με κανεναν ΠΑΣΟΚΟΝ!!!!…
Την στιγμη μαλιστα που αυτοι οι 6 αρνηθηκαν συνεργασια με Συριζα,Κατσελη,επιστροφη στο ΠΑΣΟΚ και δηλωσαν ότι συμφωνουν με τον πολιτικο λογο της ΔΗΜΑΡ…
Υπηρξε βεβαια όπως ηταν φυσικο και αντιθετη αποψη μαζυ με την δικη μου μαλιστα…
Υπηρξαν και αντιδρασεις και μεσα στις ΟΒ και μεσα στην ΚΕ πραγμα που δειχνει υγεια….
Μαλιστα η ΟΒ του δεν δεχθηκε με τιποτε και απερριψε τον Μουσουλμανο Βουλευτη…
Τελικα το θεμα εφθασε προς ψηφιση στην ΚΕ η οποια Δημοκρατικα [που κανεις δεν αμφισβητησε] αποφασισε με 6 μονο ψηφους κατά αυτό που αποφασησε…
Από εκει και περα εφοσον θελεις να λες ότι εισαι διατεταγμενο κομμα και όχι ρεμπετ ασκερι το θεμα θεωρειται ληξαν….
Βεβαια η αποφαση εχει ρισκο και θα φανει αν ηταν η όχι σωστη στο μελλον, αλλα και η αντιθετη της παλι ρισκο ειχε….
Επισης αποχωρησαν και 3 μελη της ΚΕ διοτι εγινε διευρυνση προς το ΠΑΣΟΚ ενώ στο παρελθον ειχαν αποχωρησει αλλα τρια γιατι δεν γινεται διευρυνση προς το ΠΑΣΟΚ!!!!
Αν είναι να αποχωρουμεν κάθε φορα που δεν εισακουεται η γνωμη μας [εστω και σωστη] τοτε το κλεισαμε το μαγαζι…
Δια τουτο καλο ταξιδι…
Το θεμα είναι να μην εμποδιζεται η ελευθερη διατυπωση και διαδοση της οποιαδηποτε γνωμης σου και οι αποφασεις να παιρνωνται Δημοκρατικα και συμφωνα με το καταστατικο…
Και κατι τετοιο δεν ειδα να παραβιασθει….
Αυτή είναι η πραγματικοτης ρεμαλια….
Και σας μιλαω εγω που η μονη μου απαιτηση είναι να μπορω να κραζω ελευθερα προς ολας τας κατευθυνσεις και να κανω το κεφι μου…
Τιποτε μα τιποτε αλλονν…..

ΥΓ Τωρα ευρισκομαι εις την ακολουθον φασιν...
Θελουμε να κανουμε γραφεια της ΟΒ για τις εκλογες...
Βρικαμε το μαγαζι μας ζητανε 500 ευρα για ενοικιο ενος μηνος...
Που θα βρουμε τα 500 ευρα????
Αντι να προβοκαρετε λοιπον δεν νομιζετε οτι εκτος της ψηφου σας πρεπει να τσονταρετε κιολας?????
Ε ρεμαλιααααα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:51 am

Θα απαντησω ρε Φιτσουλες Μπαρμπουτσαλαιοι!!!!
Και θα ειμαι καταπελτωδης!!!!
Εχω ομως και υποχρεωσεις....
Να παω την Κιρκην βολταν....
Να παω να κουρευτω που το εχω αναβαλει καμια δεκαρια φορες αλλα δεν με περνει αλλο διοτι οπως μου λενε και οι δυο, ομοιαζω πλεον με τον παππαβουταν!!!!
Εχω να συντονισω την οργανωσιν...
Να βρω γραφεια δια την προεκλογικην περιοδον [εχωμεν μαζεψει 500 ευρα]!!!!
Να τηλεφωνησω στην Ατζολιναν,να οργανωσω τας χηρας και ζωντοχηρας,να ξανααπευθυνθω εις την Νικολουλην και τον Ερυθρον σταυρον δια τον Προεδρον ετσετερα ετσετερα....
Μην νομιζετε οτι μονο εσας εχω ρε ρεμαλια της πολιτικης σκεψης πραξης και προοπτικης?????
Εεεεεεε?????

ΥΓ Θελω το Φορουμ ΜΟΥ πισω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:16 am

Ελα ρε νουμερο παντοφλοεισπρακτωρα, που ειναι το σεντονι που θα εγραφες για να με περιποιηθεις?
Εκανε και η μυγα κωλο κι εχεσε τον κοσμο ολο...κατα βαθος το ξερεις οτι εχω παντα και παντου δικιο
Καλα εκανες και κωλωσες παντως, ολοι οι πασοκοι μεσα στα ψηφοδελτια της ΔΗΜΑΡ θα κανουν παρτυ...με ουζα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 1:12 am

Καλα αν μιλαμε για Θεσσαλονικη,εκει η ΔΗΜΑΡ θα πατωσει λεμε.
Διοτι η πλειοψηφια των Θεσσαλονικεων,το 87.34% συμφωνα με το τελευταιο γκαλλοπ,ειναι νοημονες,αφου προκειται για ΠΑΟΚτσηδες.
Εχει να φαει γιαουρτια ο μπαρμπα Φωτης ετσι και τολμησει να σκασει μυτη σε καμμια Αριστοτελους!!!!!!
Γιαουρτια να δεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:33 pm

ΔΗΜΑΡ θυμησου, οι σκαρτοι ολοι του ΠΑΣΟΚ θα εκλεγονται μαζι σου.

Ανεβηκανε Θεσαλονικη τα αρχιλαμογια της ΔΗΜΑΡ να προσπαθησουν να τουμπαρουν τους ψηφοριπτες τους επειδη οι τοπικες οργανωσεις της βορειας Ελλαδας αντιδρουν εντονα στην προβλεπομενη ενταξη στις εκλογικες λιστες των πασοκων και λοιπων λαμογιων που μαζεψε ο μπαρμπα Φωτης στην νεοφιλελευθερη αριστερα των δεξιων στελεχων.

Για να στειλει τα κοματοσκυλλα του σημαινει οτι προσπαθει να τους πεισει οτι χωρις τα ψηφαλακια των πασοκων δεν θα εχει κοκο η επομενη βουλη. Δεν ειναι δηλαδη προσπαθεια εφυσηχασμου των ψηφοριπτων αλλα προσπαθεια κομματικης υποταγης στην γραμμη "χεστε την ιδεολογια και μαζεψτε κανα ψηφο". Γιατι αν δεν σκοπευε να τους βαλει στις λιστες θα εβγαζε μια ωραια ανακοινωση 2 γραμμων το κομμα και τελειωναν ολα εκει.

Μπαρμπουτσαλα επομενως οι υποσχεσεις του γυρολορου οτι δε θα τους συμπεριλαβει στα ψηφοδελτια κι αρχιδια καπαμα η συνεπεια λογου και εργων.
Ειστε απατεωνες και το ξερετε! Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 2:58 pm

Λερεεεεεεεες!!!!!
Εεεε Λερεεεεεεεεεεεες!!!!!
Θα το καθαρισω εγω το Φορουμ μου!!!!
Μετα απουσιαν τριων εικοσιτετραωρων απολυεσθε!!!!
Δεν θα ξαναγινετε δεκτοι εδω μεσα!!!!
Θα απελευθερωθω!!!!
Το λεει και η εργατικη νομοθεσια!!!
Βεβαια αυτη ομιλει δι αδικαιολογητον απουσιαν....
Ενω εσεις ειστε εν μερει δικαιολογημενοι....
Εχετε υποστει τετοιο στραπατσο με τας καταπελτωδεις απαντησεις και αναλυσεις μου...
Που μπηκατε βαθεια στα λαγουμια σας αισχυνεσθε και φοβησθε να με αντιμετωπισετε!!!
Ειναι λογικον!!!
Τελικως δεν ξερω τι να κανω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 11:17 pm

Πουστε ρε Μπαχαλακηδες!!!
Πουστε ρε Παραλιες!!!
Πουστε ρε Στιφομπουμπουλαιοι!!!
Πουστε ρε Φιτσουλες!!!
Πουστε ρε Μπαρμπουτσαλεοι!!!!!
Θελετε να μου κανετε τα νευρα τσαταλια εεεεε????
Να παραμιλαω στον υπνο μου...
Να φωναζω "θελω το Φορουμ μου Μπαρμπουτσαλαιοι"!!!
Και να με ακουνε και να αμφιβαλλουν για την ψυχικη μου υγειαν!!!!
Αυτο θελετε εεεεε????
Προσπαθειτε να με φθασετε στο απροχωρητον εεεεε????
Θελω το Φορουμ μου ρεεεεεε!!!!
Να γραφω τας περιπετειας μου να ηρεμησω να φαω γλυκο ψωμι!!!!....
Οχι να εχω εσας να με φαρμακωνετε καθε μερα!!!!
Ουξω ρεεεεεεε!!!
Σας εχω εδω μεσα και σας ανεχομαι τρια χρονια και ρε Ρεμαλια!!!!
Σας εχω κουτουπωσει πολιτικως ,ποδοσφαιρικως,και αισθηματικως[ κυριως δια της Ατζολινης] εκατονταδες φορας!!!!
Ενα "συγνωμην Μαστερ", "εκανα λαθος Μαστερ","δεν θα το ξαναεπαναλαβω Μαστερ"τιποτε ρεεεε!!!!
Μια παραδοχη ρεεεεε!!!
Και καλα τον Βαγγελα τον ξερουμε....
Αυτος για να παραδεχθει το λαθος του, πρεπει να σε βαλει να παραδεχθεις οτι ειχε δικιο που εκανε λαθος και μετα και εκ των συμφραζομενων και αν...
Το ξερουμε το αντερο το στριμενο!!!
Αλλα αυτος ο τενεκες ο Παπαδιδης...
Αυτο το ατιμο το ερπετο, η οχια της ερημου, η σουπια η μελανωδης, η μαυρη χηρα, το τσακαλι, η υενα,ο γυπας ο ψοφοειδης,το πιρανχας το σαρκοφαγον,ο σκωληξ ο πτωματοφιλος,ο γυπας ο κουφαροφαγος,ο Αρτεμιος Ματσας του Φορουμ αυτο το ρεμαλι,αυτο το χαμενο κορμι,αυτο το αισχος την κοινωνιας δεν αισχυνεται?????
Μια συγνωμην ενα Τεν Τεν μου ειχες, εχεις και θα εχεις δικιο ....
Τι το απλουστερον???
Και θα δωσω εφεσιν αμαρτιων???
Θα το σκεφθω!!!!



ΥΓ Αυτοι του ΠΑΣΟΚ ειναι πολυ μαλακες...
Εκτος που ειχαν δωσει το δικαιωμα να ψηφιζει 10 φορες ο καθενας ανακοινωσαν οτι εψηφισε το 25% των ψηφοφορων οι οποιοι μαλιστα ηταν 49.900 αρα οι συνολικα ψηφισαντες ειναι 200.000!!!
Και που ρε μαλακες ξερετε οτι οι 49.900 ειναι το 25% των ψηφισαντων και οχι το 50 η το 25 η το 10???
Απο που βγαινει οτι οι τελικα ψηφισαντες αν εχει και καμια σημμασια θα ειναι 200 και οχι 50 η 500 χιλιαδες???
Δεν υπαρχει εστω και υποψια μυαλου...
Ασε που σημερα μετα 8 χρονια λεει οτι ειχε λαθος και τον Τζεφρυ δεν τον ειχαν ψηφισει 1.000.000 αλλα 470.000!!!!
Αλλα τι περιμενεις...
Αφου εμμεσως πλην σαφως σας ψηφιζουν οι Βαγγελαρεοι και οι Παπαφιδιδες αυτου του τοπου καλα να τα παθουν και τους δουλευετε ψιλο γαζι!!!
Εμεις ομως τι φταιμε????
Θελω το Φορουμ μου καθαρο και ελευθερον!!!
Το φορουμ μου Μπαρμπουτσαλαιοι!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δεκαδεκας στις Δευ Μαρ 19, 2012 3:01 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 12:14 pm

PAOK RE έγραψε:
Μα φυσικα και δεν αναφερομαι μονο στην παλαι ποτε εθνικη μας γκομενα,αλλα και σε αλλες δικες σου βαρυγδουπες δηλωσεις,οπως οταν παραδειγματος χαριν ειχα αναφερει τα ονοματα των Πασοκων που φλερταρουν με την Δημαρ η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ,ειχες σχολιασει.

"Ουδεις εν ενεργεια Βουλευτης του ΠΑΣΟΚ η της Νου Δου θα ειναι υποψηφιος με την ΔΗΜΑΡ στις επερχομενες εκλογες!!!"


Ξανα ρε μπουαχαχαχαχαχα

Μα Φυσικαααα!!!!
Μα γεωγραφικααα!!!
Μα μαθηματικαααα!!!
Μα αρχαια ελληνικαααα!!!!
Μα Μπαρμπουτσαλαααα!!!!
Ποιος ο Παπαφιδης!!!!
Ποιος το ερπετον και μια ζωη προβοκατωρ, το φιδι το κολοβο, η οχια της Ερημου ,η σηπια η μελανωδη ,ο Αρτεμιος Ματσας του Φορουμ, ο ατιμος ο Παπαφιδης!!!!!….
Μα φυσικαααα Κυριε Παπαφιδα την δηλωσιν περι Χρυσσων αυγων την εκανον δια την βαβαιοτηταν σας οτι η ΔΗΜΑΡ λιαν προσεχως θα εχει ως μελος και υποψηφιαν την Μιμικαν...
Σας εξηγησον οτι αυτα ειναι εμετικα, γελοια, δεν αξιζουν σχολιασμο, ουτε σαν ανεκδοτο και συμπεριλαμβανονται στον βορβορον λασπης, τον χωρις μετρο και λογικο οριο, που θα δεχθει η Δημαρ για λογους που εξηγησον λεπτομερως...
Προς επιρρωσιν των ανωτερω σας εδηλωσον τι θα κανω, αν η προβλεψη σας επαληθευθει...
Το αλλο που αναφερεται σημερον δεν ειναι δηλωση δικια μου...
Ειναι δηλωση Κουβελη εγινε σε συνεντευξη του και ισχυει μεχρι στιγμης απολυτα...
Επειδη ομως οπως σας εξηγησα επισης η ΔΗΜΑΡ ειναι κομμα Δημοκρατικον των μελων της και οχι του Κουβελη ωστε να μπορει να κανει και να αναιρει δηλωσεις οπως συμβαινει με τα λοιπα κομματα, προεκυψεν το θεμα με τους 5...
Διαυτο συνεδριαζει εκτακτως την Τριτην η Κ.Ε για να το εξετασει και η αποφαση ουτε δεδομενη ειναι ουτε ευκολη διοτι υπαρχουν αντικρουομενες αποψεις, αλλα αυτο που απαιτω εγω ειναι ο τροπος ληψεως της να ειναι αψογος και δημοκρατικος...
Την δικη μου αποψη σας την εγραψα...
Επισης ξεχασα να σας ανακοινωσω οτι η ΔΗΜΑΡ το μοναδικο μεσα στα κομματα απαγορεψε στα στελεχη της της τοπικης αυτοδιοικησης και συνδικαλισμου να παραιτηθουν για να πολιτευθουν γιατι δεν θελει να θεωρουνται αυτοι οι χωροι σαν προθαλαμοι ανελλειξης στην κεντρικη πολιτικη σκηνη...
Ετσι ουδεις Δημαρχος και οχι μονο θα περιληφθει στα ψηφοδελτια...
Αυτη ειναι η αληθεια και η πραγματικοτητα...
Οσο για το...
Ξανα ρε μπουαχαχαχαχαχα
Μπουχαρες, χαλια, κιλιμια και τσολια διαφορα, στα μουτρα σας μπαρμπουτσαλαιοι!!!
Μπαρμπουτσαλαιοι!!!...Μπαρμπουτσαλαιοι!!!Μπαρμπουτσαλαιοι!!!!
Το Φορουμ μου ρεεεεεεε!!!!
Θελω το φορουμ μου εδω και τωρα!!!!
Εξω οι Μπαρμπουτσαλαιοι!!!!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 7:46 am

Μα φυσικα και δεν αναφερομαι μονο στην παλαι ποτε εθνικη μας γκομενα,αλλα και σε αλλες δικες σου βαρυγδουπες δηλωσεις,οπως οταν παραδειγματος χαριν ειχα αναφερει τα ονοματα των Πασοκων που φλερταρουν με την Δημαρ η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ,ειχες σχολιασει.

"Ουδεις εν ενεργεια Βουλευτης του ΠΑΣΟΚ η της Νου Δου θα ειναι υποψηφιος με την ΔΗΜΑΡ στις επερχομενες εκλογες!!!"


Ξανα ρε μπουαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 9:36 pm

Οξω ρε από την παραγκα!!!
Από το Φορουμ μου εννοω!!!
Όλα τα αναγραφομενα σας απορριπτονται ως αστηρικτα, αρλουμπολογιες, απαραδεκτα και μπαρμπουτσαλα!!!
Δεν προκειται να απαντησω!!!
Η Μαλλον μετανοιωσα!!!
Θα απαντησω θα σας κανω του αλατιου αλλα είναι η τελευταια φορα!!!…
Μην ελπιζετε ότι θα το κανακανω αν δεν σοβαρευτητε!!!
Ας αρχισω από το ερπετον και μια ζωη προβοκατωρα, το φιδι το κολοβο, την οχια της Ερημου ,την σηπια την μελανωδη ,τον Αρτεμην Ματσαν του Φορουμ, τον ατιμον τον Παπαφιδιν….
Μου γραφει….
"Σ αυτην την κωλοζωη Δεκαδεκα θαπρεπε να ειχες μαθει κατι πολυ σημαντικο,αφου το εχεις ακουσει χιλιαδες φορες.
Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην λες.

"Αν επαληθευθουν εγω θα παω να γραφω στην Χρυσση Αυγη ,θα ξυρισω την κεφαλα μου,θα ντυθω με μαυρα και θα κυκλοφορω με ροπαλο!!!"

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ"
Και αναφερεται φυσικα στο….
Τα περι Μιμικας ειναι τοσο εμετικα και τοσο γελοια που δεν αξιζουν ουτε σαν ανεκδοτο να τα σχολιασει κανεις...
Αν επαληθευθουν εγω θα παω να γραφω στην Χρυσση Αυγη ,θα ξυρισω την κεφαλα μου,θα ντυθω με μαυρα και θα κυκλοφορω με ροπαλο!!!
Δηλαδη μας χρωσταγανε μας πηραν και το βοδι!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να πω???
Μπουχαρες και κιλιμια στα μουτρα του!!!!
Οσον για τα υπολοιπα….
Σας αποκαλυψον και αυτά είναι από μεσα και δεν δεχομαι διαψευση ότι το 90% των υποψηφιων της ΔΗΜΑΡ θα είναι προσωπα πρωτοεμφανιζομενα στον εκλογικο στιβο…
Από εκει και περα αποκλειστηκαν οι υποψηφιοτητες του Μπιστη, του Μαλελη, και του Πασβατζιδη για ευνοητους λογους…
Ο Παν Παν θα κατεβει αλλα όχι σαν ΔΗΜΑΡ αλλα σαν συνεργαζομενος οποτε θα παλεψουμε να μην βγει…
Με το αρμα των πολιτων {το μισο δηλαδη] που ζητησε συνεργασια κατεληξαν σε μια συμφωνια που λεει τα εξης…
Δεν υποστηριζουμε υποψηφιο τους ουτε υποσχομεθα εκλογη η βουλευτικη εδρα…
Από τους 500 περιπου υποψηφιους συνολικα κατεθεσαν μια δικη τους λιστα από 52 ονοματα…
Με εισηγησεις των Κ.Ο Βασεων της η ΔΗΜΑΡ απεκλεισε 20 από αυτους λογω μη εντιμου προτερου βιου και δεχθηκε τελικα να συμμετασχουν στα ψηφοδελτια της 32 ατομα τα οποια αποτελουν το 6% των υποψηφιων χωρις καμμια άλλη δεσμευση…
Οσο για του 6 του ΠΑΣΟΚ οι οποιοι είναι 5 γιατι ο ενας δεν θα πολιτευτει….
Αυτοι [3 Μακεδονες 1 κρητικος 1 κυκλαδες και 1 πελοπονησσος] απερριψαν [όπως μου λενε από το κομμα τουλαχιστον εγω δεν ημουν μπροστα],προταση από το ΠΑΣΟΚ να επανελθουν, από τον ΣΥΡΙΖΑ να ενταχθουν καθως και από τους Καστανιδη Κατσελην ομοιως…
Εβγαλαν μια ανακοινωση που λεει ότι σχεδον ταυτιζονται με τις θεσεις και τις ιδεες την ΔΗΜΑΡ και ζητουν να ενταχθουν στο κομμα…
Παρ όλα αυτά τιποτε δεν είναι δεδομενο…
Την Τριτη που μας ερχεται θα συνεδριασει η Κ.Ε του κομματος δια να εξετασει το θεμα,Υπαρχουν ισχυρες
αντιδρασεις για την προσχωρηση τους και το θεμα μαλλον θα κριθει από την αποψη που θα εκφερουν οι τοπικες
οργανωσεις της ΔΗΜΑΡ που εκληθηκαν να πουν την γνωμη τους και να αποφασισουν ουσιαστικα…
Και δεδομενο ότι αυτοι οι 6 είναι δευτεροκλασσατα στελεχη του ΠΑΣΟΚ που δεν είναι το ονομα τους ξεφωνισμενο τουλαχιστον σε σκανδαλα και διαγραφηκαν από τον ΠΑΣΟΚ διοτι ειχαν το θαρρος να πουνε όχι στην επισημη γραμμη του κομματος για το δευτερο μνημονιο….
Αυτό είναι το θεμα όπως σας το παραθετω και τα υπολοιπα που μου παραθετετε είναι Μπαρμπουτσαλα,Μπαρμπουτσαλα,Μπαρμπουτσαλα!!!!
Η δικη μου θεση είναι όχι και εγραψα μαλιστα και σχολιο το οποιο δημοσιευτηκε στην διαδυκτιακη εφημεριδα του κομματος επεξηγωντας την…
Από κει και περα όμως όταν ανηκεις σε οργανωμενο κομμα εισαι υποχρεωμενος να ακολουθεις τις αποφασεις της πλειοψηφειας ακομη και αν διαφωνεις εφοσον τηρειται το καταστατικο και είναι δημοκρατικα αποφασισμενες,,,
Ετσι εχει η κατασταση Ρεμαλια αλλα λαβετε υπ οψιν σας ότι εάν δεν διορθωθειτε και δεν αλλαξετε υφος και ηθος και δεν ρωτατε πριν εκφρασετε αποψιν δεν θα ξαναασχοληθω μαζυσας!!!
Θα χαρακτηριζω τα γραπτα σας Μπαρμπουτσαλα!!!! Μπαρμπουτσαλα!!!! Μπαρμπουτσαλα!!!! και θα τα πεταω κατ ευθειαν στο καλαθι των αχρηστων!!!!
Και επι τη ευκαιρεια…
Θα παει μακρυα η βαλιτσα??????
Για να μου παραδωσετε το Φορουμ μου λεω….
Εεεεεεεεεεε????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 8:02 pm

Θα παθει κολουμπρα ο δεκαδεκας οταν δει την εκλογικη λιστα...ολα τα πασοκια μεσα
Καλοι ειναι και οι αιθεροβαμωνες ο μπαρμπα Φωτης ομως θελει επαγγελματιες πολιτικους. βετερανους του Βιετναμ
οχι φλωρους των εντευκτηριων και σιγανοπαπαδιες των κατηχητικων
Εκλογες εχει και δε θελει τιποτα ερασιτεχνες να του χαλασουνε τη δουλεια τωρα που παει για υπουργειο
ειπαμε, πανε για για μπολικες εδρες για να μπορεσουν να δικδικησουν τουλαχιστον 2-3 υπουργεια στην κυβερνηση συνεργασιας
Τα υπουργεια ειναι τα μαγαζια και γι αυτα γινεται ολος ο καυγας με τις κωλοεκλογες
Το διευκρινιζω γιατι υπαρχουν καποιοι μαλακες που νομιζουν οτι οι υπουργοι δουλευουν και παραγουν εργο για την κοινωνια
Ειστε μαλακες κυριοι, πολυ μεγαλοι μαλακες, Αρχιμαλακες θα ελεγα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 3:08 pm

Σ αυτην την κωλοζωη Δεκαδεκα θαπρεπε να ειχες μαθει κατι πολυ σημαντικο,αφου το εχεις ακουσει χιλιαδες φορες.
Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην λες.

"Αν επαληθευθουν εγω θα παω να γραφω στην Χρυσση Αυγη ,θα ξυρισω την κεφαλα μου,θα ντυθω με μαυρα και θα κυκλοφορω με ροπαλο!!!"

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 3:01 pm

ΤΟ ΝΕΟ ΠΑΣΟΚ


Απο στιγμη σε στιγμη ανακοινωνονται και επισημα οι μεταγραφες,και καποοια ψυχη του φορουμ,θα φαει τις καλτσες του....

"Με πρωτοβουλία της Κίνησης των ανεξάρτητων βουλευτών Γιάννη Αμοιρίδη, Γιάννη Μιχελογιαννάκη, Ηλία Θεοδωρίδη, Τσετίν Μάντατζη και Γιώργου Παπαμανώλη πραγματοποιήθηκε σήμερα συνάντηση στα γραφεία της Δημοκρατικής Αριστεράς, με τη συμμετοχή του πρόεδρου Φώτη Κουβέλη, του γραμματέα Σπύρου Λυκούδη, των μελών της Ε.Ε Δημήτρη Χατζησωκράτη, Στέφανου Μπαγεώργου και του εκπροσώπου τύπου Ανδρέα Παπαδόπουλου. Η συνάντηση έγινε σε πολύ θετικό κλίμα και διαπιστώθηκε σε μεγάλο βαθμό η ταυτόσημη άποψη σε κεντρικά πολιτικά ζητήματα. Θέμα της συνάντησης είναι η κοινή προσπάθεια των δυο πλευρών στην κατεύθυνση της ενδυνάμωσης της πολιτικής προσπάθειας ανατροπής του υπάρχοντος πολιτικοοικονομικού μοντέλου και ανάδειξη μιας νέας πολιτικής πρότασης που θα ανταποκρίνεται στην πράξη στις ανάγκες και απαιτήσεις των πολιτών και της χώρας, στο πλαίσιο της συγκρότησης του δημοκρατικού σοσιαλισμού.
Αθήνα,
16/3/2012
Οι ανεξάρτητοι βουλευτές
Γιάννης Αμοιρίδης,
Ηλίας Θεοδωρίδης,
Τσετίν Μάντατζη
Γιάννης Μιχελογιαννάκης,
Γιώργος Παπαμανώλης
.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 10:30 am

Nτριιιιινγκ!!!Ντριιιινγκ!!!!Ντριιιιινγκ!!!! {Ξυπνητηρι}

Ξυπνατε ρεεεεεεε!!!!
Το πολιτικο σκηνικο αλλαζει στις επομενες εκλογες και εξελεισεται μεσω μιας ψηφου στην ΔΗΜΑΡ!!!!
Ξυπνατε ρεεεεεεε!!!!!
Μμμππππρρρρρρρρ!!!!![επιφωνημα]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 3:57 am

Σσσσσσσσσσστττ!!!
Ο Παπαφιδης και ο Βαγγελας κοιμουνται ρεεεεεε!!!!
Το ποτε θα ξυπνησουν παιζεται...
Με τα μυαλα που κουβαλανε ισως και ποτε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 9:00 pm

Kαι τωρα μια και μετα την συγκλονιστικην μου καταπελτωδη και αποστομωτικην απαντησιν επεσε ως ητο απολυτως φυσικον μουγκα στην στρουγκα.....
Τωρα λεγω και μεχρι να ξεκουμπιστειτε και το Φορουμ να γινει ολοδικο ΜΟΥ εγκαινιαζω εκτακτον παιδικην εκπομπην η οποια θα γινει μονιμος μολις καταλαβω το Φορουμ και ξακατσικωθειτε απο εδω μεσα!!!!

ΠΑΙΔΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ......

Ποιήματα

Νύχτα ο Βαγγελιός εβγήκε

Νύχτα ο Βαγγελιός εβγήκε
άρθρον ζουμερόν εβρήκε
Βγαίνει έξω να "μας σχίσει"
Και τρελλίτσα να πουλήσει
Μπαμ ηκούσθη στον αέρα
Και τα βόλια πήγαν πέρα
Και το Κώτης ο καημένος
Ετινάχθει τρομαγμένος.

Ο Παπαφίδης

Νύχτα το ερπετόν εβγήκε
έναν ποντικομούρην βρήκε.
Τον διαβάζει και αρχίζει,
παπαριές να ξεφουρνίζει.
Δυστυχία του παρέκει
Ο Τεν Τεν με το τουφέκι,
τον πτωχόν παραμονεύει,
Το διαβάζει και σκοπεύει.
Μπάμ ηκούσθη στον αέρα
παπαριές πέρα ως πέρα.
Τρέχει το ερπετόν ακόμα
με ένα ποντικόν στο στόμα,
Και εδιδάχθη να προσέχει
Που εμβαίνει και που τρέχει!

Καληνυχτα σας αγαπημενα μου παιδια!!!!!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δεκαδεκας

Δεκαδεκας


Αριθμός μηνυμάτων : 272
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011
Τόπος : AΘΗΝΑ

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 4:09 am

Πατρα μωρη Αρρωστη!!!![ασχετον]


Λοιπον Ρεμαλια!!!!
Τελειωνετε με το Φορουμ ΜΟΥ μαζεψτε τα μπογαλακια σας σαν τον Τζεφρυ από την Χαριλαου Τρικουπη και αδειαστε μου την γωνια…
Ελπιζω να μην χρειασθει να σας αποστελλω εξωδικα και δικαστικους κλητηρας…
Ειδικα δια τον Λαμογιον θα στειλλω τον Μπογιαν να τον μαζεψει!!!….
Οσο για την κρυφη σας ελπιδα ότι θα με θεσετε εκτος μαχης και θα σταματησω να μαχομαι δια την επικρατησιν της αληθειας και της λογικης εδώ μεσα ουτε που να το σκεφθειτε…
Απλως εκτος από εσας εχω και την κομματικην μου δουλεια εχω και την Κιρκην εχω και τας αισθηματικας μου υποθεσεις…..
Ολους θα σας προλαβω αλλα υπομονην!!!!
Τελος παντων…
Παντως το Φορουμ είναι δικο μου ,θα σας διωξω καλως η κακως, διοτι το δικαιον και η ηθικη κερδιζει εις το τελος!!!
Μεχρι τοτε όμως και προσωρινως μεχρι να ξεκουμπιστειτει υποχρεωμενος να βαλλω μιαν ταξιν και να επιβαλλω εν επιπεδον εχω μεσα…!!!
Από τουδε λοιπον και εις το εξης οι απορειες σας και οι ερωτησεις σας πρεπει να εχουν καποιο εποπεδον και καποιαν λογικην, διοτι αλλως θα απορριπτωνται ως μπαρμπουτσαλα…
Για παραδειγμα ερωτησεις εάν η ΔΗΜΑΡ περνει την Μιμη η αν ο Κουβελης δερνει την γυναικα του [εκυκλοφορησεν σημερον]η αν η ΔΗΜΑΡ θα συνεργασθει με την ΝΔ και αποτελειται από στελεχη του ΠΑΣΟΚ και περνει εντολες απ την Μερκελ ,δεν θα γινονται δεκται και θα απορριπτωνται ανευ απαντησεως ως Μπαρμπουτσαλα….
Για παραδειγμα ο Βαγγελας επιμενει ότι ο Κουβελης αλλαζε κομματα!!!αν και του το εχω εξηγησει εκατο φορες…Η διαδρομη του Κουβελη είναι ακριβως ιδια με την δικη μου και ουδεποτε αλλαξα κομμα από τα 16 μου…Επομενως εγω κατι θα ξερω περισσοτερο ..Αρα απορριπτεται ως Μπαρμπουτσαλον!!!
Ενημερωτικα τωρα να σας ξαναενημερωσω διοτι δεν προκειται να επανελθω η ΔΗΜΑΡ ξαναδημιουργηθηκε μετα το ΚΚΕες και την ΕΑΡ από 302 στελεχη του Συνεδρειου του ΣΥΝ ο οποιος ειχε απομακρυνθει κακως από την ιδεολογια του χωρου…
Όταν διασπασθησαν αυτά τα 302 στελεχη η προοπτικη τους ηταν μαυρη και αραχνη, διοτι δεν ειχαν στα χερια τους τιποτε απολυτως, ουτε οικονομικο, ουτε γραφεια, ουτε ΜΜΕ…
Το νεοιδρυθεν κομμα με αβεβαιοτατο μελλον εξελλεξε την Κεντρικη του Επιτροπη και τα κορυφαια οργανα του από αυτά τα μελη κατά 99%, οποτε δεν είναι καπελωμενο εκ των προτερων…
Πιθανοτατα εκει υπαρχουν αρκετοι αιθεροβαμονες, Θεωρητικοι και ονειροπαρμενοι αλλα διευθαρμενοι όχι, κατά το συντριπτικο ποσοστο τουλαχιστον…
Οι εκλογικες της λιστες που θα ολοκληρωθουν μεχρι το τελος του μηνος περιεχουν κατά 90-95% ατομα προτοεμφανιζομενα στο πολιτικο προσκηνιο….
Οι θεσεις και το Κυβερνητικο προγραμμα του κομματος ευρισκονται στο τελικο σταδιο και θα είναι ετοιμες πριν το τελος του μηνος που εκει θα αναγραφονται λεπτομερως ολες οι θεσεις και προτασεις του κομματος βασει των οποιων θα συζητα πιθανες συνεργασιες…
Η ΔΗΜΑΡ από οσο υποψιαζομαι, γνωριζω και υποπτευομαι δεν είναι μεσα στο κολπο είναι η μονη δυναμη που μπορει να χαλασει το σκηνικο και θα δεχθει τονους λασπη και εκαττομυρια χτυπηματα κατω από την ζωνη ,διοτι επαναλαμβανω είναι η μονη από τις προτοεμφανιζομενες δυναμεις που μπορει στο μελλον να γινει πολος ανατροπης του σημερινου πολιτικου συστηματος πραγμα που καμια άλλη πολιτικη δυναμη από τις υπαρχουσες δεν το μπορει…
Εδώ λοιπον ειμαι να σας εξηγω τα παντα, αλλα στα πλαισια ενός μινιμουμ επιπεδου σοβαροτητος…
Να μην το ξεφτυλισωμεν εντελως όπως προσπαθει να κανει ο ατιμος ο Παπαφιδης δια να με εξοντωσει!!!
Το κοπυ πεηστ του οποιου Παπαφιδου απορριπτεται ως μπαρμπουτσαλον!!!
Αντι αυτου του αφιερωνω εν σχολιον που εστειλλα σημερον στην διαδυκτιακην εφημεριδα του κομματος….
Επισης σας ενημερωνω ότι τα οικονομικα μας είναι αθλια…Η Κεντρικη Επιτροπη απεφασησε ότι τα προεκλογικα μας εξοδα θα εχουν ταβανι 150.000 ευρα εκ των οποιων τα 60-70.000 θα πανε για παραβολα και τυπωμα ψηφοδελτιων..Λεφτα για τηλεοπτικο χρονο δεν υπαρχουν Οι καναλαρχες δεν είναι υποχρεωμενοι να μας καλλουν διοτι απαιτουνται 10 Βουλευτες εκλεγμενοι από το ιδιο κομμα για να σε αναγνωρισουν,θα μας πετανε και λασπη με τον ανεμιστηρα οποτε οι προοπτικες δεν είναι καθολου καλες…
Ουδεις βεβαια συζητα για ποσοστα 16-18-20% και αν μπορεσουμε να συγκρατησουμε ένα διψηφιο ποσοστο στις εκλογες θα είναι μια τεραστια μη αναμενομενη περιφανη και λεβεντικη νικη του εκλογικου σωματος….
Οσο για σας μια ενδειξη του εάν η ΔΗΜΑΡ είναι μεσα στο κολπο η όχι θα είναι η ποιοτης της αντιπαραθεσης που θα της γινεται…
Τωρα πριν την αφιερωσιν μου εις Παπαφιδιν θαυμαστε τας πολιτικας δυναμεις που είναι υπερ της αποχωρησης της χωρας από την ΕΕ…Χρυσση Αυγη,Ανθινος.Πανικας,ΚυριαΛουκα,Καρατζαφυρερ,Κα-κα [Κατσελη-Καστανιδης],Καμμενος,Συριζα,Ανταρσυα.ΚΚΕ…..Μονο ο Αλεφαντος με τον Τσουκαλαν και αυτος που εγραψε το αρθρον[ο Θεος να το κανει]του Παπαφιδεως λειπουν!!!
Το αφιερωματακι μου τωρα…
Η Τριτη ητο η ημερα που ηλλαξεν την ζωην μου!!!!
Η Ημερα που με σημαδεψε σ βαθεια..!!!
Ζαπαροντας το Διαβολοκουτι επεσον επανω εις τον νεον πολιτικον Αρχηγον τον Ανυπερβλητον Πανον Καμμενον!!!…
Εντυπωσιασθειν, εξεπλαγειν, εκουτουπωθειν και εδιδαχθειν ταυτοχρονως!!!
Ο Μεγαλος Πανος εις χρονον ντε τε ελυσεν το μνημονιοδανειστικον προβλημα της χωρας!!!!!
Αισχυνθειν και ερυθριασον!!!!
Είναι δυνατον ανερωτηθειν ,ο Πανος να λυνει οσονουπω και ασκαρδαμικτι το προβλημα του Εθνους και εγω να μην μπορω να λυσω το προσωπικον δανειοδοτικον μου προβλημα????
Απαραδεκτον και ανηκουστον!!!!….
Ενεδυθειν λοιπον ευπρεπως και την πρωιαν της Τεταρτης τσουπ ναμαι εις το κεντρικον Καταστημα της Εμπορικης Τραπεζης, οπου διατηρω το στεγαστικον μου που να μην τοπερνα καθολου αυτό θα με φαει…
-Καλημερα σας!!!
-Καλημερα σας!!!
-Εις τι μπορουμεν να σας φανουμε χρησιμοι???
-Ηλθον να τακτοποιησω το στεγαστικον μου….
-Σας ακουω …
-Συγμωμην μηπωε τυχων εχθες ακουσατε Πανον Καμμενον!!!!
-Όχι θα επρεπε???…
-Όχι αλλα θα μας δυσκολευσει ολιγον …Λοιπον Κε Τραπεζιτα μου λετε παρακαλω με τι επιτοκιον δανειζεσθε από την Κεντρικην Ευρωπαικην Τραπεζαν????
-Θα μας βοηθησει αυτό???
-Μη μου λες εμενα θα μας βοηθησει{ηψωσον τον τονον της φωνης μου]…λακε του πολυεθνικου κεφαλαιου και του τραπεζιτικου συστηματος σκλαβε της παγκοσμιοποιησης εκπροσωπε του κατεστημενου και της πλουτοκρατιας!!!
Καταλαβε ότι εχει απαναντι του έναν ατρομητον Ελληναν, οστις είναι αποφασισμενος να δωσει μεχρις εσχατων τον αγωναν δια την υπερασπισιν των Λαικων συμφεροντων και ηναγκασθει να απαντησει…
-Με 1%....
-Και διατι βρε αγυρτες τοκογλυφοι μου δανειζετε εμενα με 6.5% εεεεεεεεε????
Εμεινεν εννεος και αποσσβολωμενος δεν ηξερεν τι να απαντησει και ηναγκασθειν να ξαναπαρω τον λογον!!!
-Ακου να δεις τι θα γινει…Κυρυττω μονομερως το δανειον μου απεχθες!!!!..Ναι ναι απεχθες!!!….Εδανισθειν 100.000.ευρα τα οποια σας εκοστησαν 101.000 ευρα…Σας υπολογιζω και 9000 ευρα ως ευλογον κερδος διοτι δεν θελω να σας αδικησω…Πληρωνω δοσεις 10 χρονια δηλαδη 600 χ 12=7200χ 10 = 72.000 σας χρωσταω άλλες 38.000 ευρα…Και επειδη δεν θελω να εχω παρε δωσε μαζυ σας διοτι εισθε και πονηρουληδες εχω ένα χωραφακι στα Τζουμερκα που η αντικειμενικη του αξια είναι περιπου 40.000 σας το μεταβιβαζω και ξωφλησαμε!!!!
-Μα δεν γινονται αυτά Κυριε!!!
-Τι λε ρε εδώ ο Πανος τα κανει με τα χρεη της χωρας και εγω δεν μπορω να τα κανω με το στεγαστικο μου!!!
-Κανε τε ότι θελετε σας προειδοποιω παντως ότι θα αντιμετωπισετε το νομικο μας τμημα!!!
-Ψυχιατρικο τμημα εχετε??
-Όχι!!!
-Ε αντε και πηδηχθειτε!!!... εγω θα κανω ότι λεει ο Πανος…Και πουσαι μην νονισεις ότι θα με διωξεις από πελετη της Τραπεζης…εγω δεν φευγω με τιποτε που να χτυπατε τον αποτετοιο σας κατω!!!!
Και πραγματι απεχωρησον τελευταιως με το περας εργασιων περι τας 14.30 δια να μην τους δωσω περιθωρειον να αμφισβητισωσιν τα λεγομενα μου!!!
Όχι τιποτε άλλο αλλα διοτι σκοπευω να τους ζητησω ένα καταναλωτικουλι τον επομενον μηνα…
Δεν πιστευω να μην μου το δωσουν!!!!

Και πουσθε εεεε!!!
Το φορουμ μου!!!!
Και μην κανετε τον Κινεζον!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:32 am

"Σεντονι θα ετοιμαζει ο παντοφλοεισπρακτωρας, απο κεινα που σε παιρνει στα μισα ο υπνος"

Πλακα κανεις ρε Βαγγελη? Ποια μισα? Που να προλαβεις να φτασεις στα μισα?
Διαβαζοντας την πρωτη σειρα,ειναι σαν να διαβασες ολο το σεντονι...
Την πρωτη σειρα που γραφει: "Σημερα πηρα την Κιρκη,που με κοιταζε με τα μεγαλα παραπονεμενα ματια της,της εδωσα ενα κοκαλο και πηγαμε στο παρκο".

Αν παλι καποιος προλαβει να διαβασει τα μισα,σημαινει πως πρεπει ναναι μεγαλος χαβαλες,αφου αφιερωνει χρονο,διαβαζοντας ενα κειμενο ανευ ουσιαστικης σημασιας.
Η αληθεια ειναι πως κανω μεγαλλη προσπαθεια να φτασω στην δευτερη παραγραφο,αλλα δεν......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 7:52 pm

Σεντονι θα ετοιμαζει ο παντοφλοεισπρακτωρας, απο κεινα που σε παιρνει στα μισα ο υπνος
Θα πονεσουν παλι τα ματακια μας....
Αυτοι τελικα οι ντεμεκ αριστεροι ειναι μεγαλοι φαφλαταδες
δυο σταρατες κουβεντες αποκλειεται να τις ακουσεις
Φλυαριες και στο τελος δεξιες συμμαχιες





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 7:18 pm

Λετε να εριξε λευκη πετσετα ο Δεκαδεκας?
Εχει να φανει πανω απο 18 ωρες......
Ηθελε και το φορουμ δικο του,ναθεματονε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 7:06 pm

Εννοειται ρε λαμογιε οτι ειναι ολοι τα ιδια σκατα, τα ιδια θα λεμε παλι...
Η πολιτικη ειναι μπιζνα και στις μπιζνες υπαρχει μονο μια ιδεολογια
Ποσα θα βγαλει ο μπιζνεσμαν...ολα τα αλλα ειναι τρανσεξουαλ
Ολα τα αλλα ειναι για να τσιμπανε οι δεκαδεκες αυτου του κοσμου και να ριχνουν τα ψηφαλακια στις καλπες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ThouVou2008




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

90 χρονια πριν - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 90 χρονια πριν   90 χρονια πριν - Σελίδα 17 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 6:25 pm

Ποια πολυκομματική ρε Βαγγέλα ;;;;;;

Κοινωνική Συμμαχία = Θυγατρικό του ΠΑΣΟΚ = ΠΑΣΟΚ 1
Ανεξάρτητοι Έλληνες = Θυγατρικό της ΝΔ = ΝΔ 1

Άρα έχουμε ΝΔ-ΠΑΣΟΚ-ΔΗΜΑΡ-ΚΚΕ-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΑΣΟΚ 1-ΠΑΣΟΚ 2- ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΛΠ

Ίδιο κοινοβούλιο που είχαμε τόσα χρόνια.

Τι θα αλλάξει ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
90 χρονια πριν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 23Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Παραγκα revisited..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Πολιτική-
Μετάβαση σε: