AntiContra
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ολικη Ελευθερια Λογου
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» 90 χρονια πριν
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 10:36 pm από vangelis70

» ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ by Ten-Ten
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Φεβ 26, 2013 5:01 pm από PAOK RE

» Παραγκα revisited..
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:23 pm από PAOK RE

» Επιστροφη στη δραχμη
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 am από PAOK RE

» ΣΕΒ - Δράση κατά των μέτρων
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 3:55 am από ThouVou2008

» Contra τελος!
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 10:40 pm από gang

» Αλλαγες στο FORUM (σκασμος Θεμακο, δεν ειναι blog)
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 7:41 am από PAOK RE

» Γεια σας αλανια
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 6:49 pm από vangelis70

» Ξεκαρδιστικο
Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Ιαν 01, 2011 2:43 pm από Yaro

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 Παραγκα revisited..

Πήγαινε κάτω 
+7
papanesti
ThouVou2008
PAOK RE
Yaro
Andrikos07
vangelis70
Admin
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουλ 17, 2011 4:25 am

"Για το αν μίλησε με τον κ. Πατέρα, επισήμανε: «Ουδέποτε μίλησα με κανέναν παράγοντα για θέματα που αφορούσαν την δουλειά μου ως διαιτητή."

Poios douleyei poion telika s ayth th xwra reeee?
Wraios o Daloukas,episthmonika syntetagmenh h paparia pou eipe.Mish alhtheia leei,to kanei na akougetai oti den milhse pote me ton Patera,enw sthn pragmatikothta paradexetai pws milhse,alla oxi gia themata pou aforoun thn douleia tou ws diaithth..
Pithanon to thema syzhthshs toys na htan,an peftei kamaki sto Syntagma stis sygkentrwseis twn aganaktismenwn enantion tou GAP politwn,h an petoun h oxi ta peristeria to kathe prwi,apo thn orofh tou Leykou Pyrgou.
Mporei pali na syzhthsan thn katakoryfh aykshsh twn telwn kykloforias sto Porche Cayenne tou Dalouka,dwro tou Patera ston en logw diaithth.

"Allh mia apodeiksh" leei o Vaggelis.....Ante gia kammia voutia sthn paralia Vaggeli,lew egw....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουλ 17, 2011 4:10 am

Kala re mpaglamades,me tosh eykolia dialyete thn parea? Oute ena sxoliaki re?
H mhpws ta mpania tou laou kai den prolavainete na grapsete oute mia kalhmera?
Koupartmades,e koupartmades!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Ιουλ 05, 2011 5:22 pm

Δεν παει αλλο!!!!
Τον Παγκαλο τον γιαουρτωσανε!!!
Τον Μπεο τον χωσανε μεσα!!!
Τον Βενιζελο τον κανανε υπουργο οικονομικων [αν ειναι δυνατονν!!!]!!!
Τον Πατερα τον κυνηγαει ο Τζιγκερ!!!
Τον Κωστακην Μπουχεσαν τον εχουνε βαλει τιμωρια!!!!
Τον Μαρινακη πανε να τον μπλεξουνε αθωο παιδι στις βρωμιες της Παραγκας!!!
Εμενα μου δωσανε δεκαπενθημερο πλανο αδυνατισματος και πηρα ενα κιλο!!!Πως θα εμφανισθω μεθαυριον στην γοητευτικην μου διαιτολογον?????!!!!
Αυτη η κατασταση δεν παει αλλο!!!
Δεν μπορει να συνεχισθει!!!
Καλω μεγαλειωδην συγκεντρωσιν αγανακτισμενων χονδρων στην Πλατειαν Συνταγματος την προσεχην Κυριακην με κυριον Συνθημα....
''Τα παχη μας τα καλη μας!!!!''
Μην λειψει κανεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:07 pm

Δαλουκας για Πατερα (απο sport-fm)

Για το αν μίλησε με τον κ. Πατέρα, επισήμανε: «Ουδέποτε μίλησα με κανέναν παράγοντα για θέματα που αφορούσαν την δουλειά μου ως διαιτητή. Ο κ. Πατέρας είναι ο άνθρωπος που, χωρίς να έχει κανένα ίδιον όφελος, ενδιαφέρθηκε για το προσωπικό πρόβλημα που αντιμετώπισα μετά τις απειλές εναντίον μου».

Αλλη μια αποδειξη οτι ο Πατερας γνωριζε προσωπα και καταστασεις του παρασκηνιου και αντιδρουσε εις βαρος τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Ιουλ 01, 2011 9:25 pm

Οσο για τον Πατερα η ιστορια ειναι λιγο διαφορετική...
Γνωριζε το παρασκήνιο με προσωπα και πραγματα οντας κοντα στους παραγοντες της Β' Εθνικής
Οι μικροι αυτοι παραγοντες γνωριζουν τα πάντα για την παραγκα αλλά δεν εχουν τη δυναμη να την ελεγξουν ή να την καταγείλου...κι αν προσπαθήσουν τρωνε τα μουτρα τους...
Απο τη στιγμή ομως που εγινε προεδρος στον Παναθηναικο και τη Σαπια Λιγκ ολοι οι αλλοι καταλαβαν οτι μπορει απο τη θεση του να τους καψει...
Κανενας δεν περιμενε οτι θα γινει καποτε προεδρος στον Παναθηναικο κι οταν αυτο εγινε πραγματικότητα τοτε η πλευρα Κοκκαλη λουφαξε...

Αυτος ειναι ο λογος που η παραγκα υπολειτουργουσε το 2010 και εριξε το βαρος της στη Β' Εθνικη...ο Πατερας γνωριζε ανα πασα στιγμη τι κανονιζεται και απο ποιόν.
Αυτα παγωσαν προς το παρόν κι ο Παναθηναικος καταφερε να παρει πρωταθλημα...θα μπορουσε να το παρει κι ο ΠΑΟΚ αν ο Ζαγορακης δεν εκανε τη μαλακια να παραμενει δεμένος στο αρμα του Κοκκαλη....

Τα κορακια ηξεραν οτι ο Πατερας γνωρίζει και λουφαξαν κι αυτα...σμπρωξανε κιολας τον Παναθηναικο οπου μπορουσαν καπιοι που βιαστηκαν να υποθεσουν οτι η παραγκα θα περασει υπο τον ελεγχο του Πατερα στο μελλον...ο Πατερας ομως μπηκε με το Βγενοπουλο για το γήπεδο, οχι για την παραγκα...
Γιατί εχει πολυ ψωμί το γαμωγήπεδο που δεν προκειται να γινει ποτε...
Κιαφου εγινε ο τσαμπουκάς με τον ανικανο σωφερ και τα παρατησε, τα λαμογια της παραγκας καταλαβαν πλεον οτι στο εξής τιποτα δεν μπορει να τους απειλήσει.
Λογαριαζαν ομως χωρίς τον Πατερα....ο μαλακας ο Μπεος εξελαβε την παραιτηση Πατερα σαν αδυναμία και εσπευσε κιόλας να κανει επιδειξη δυναμης με βαριες δηλωσεις κατα του Παναθηναικου σε κάθε ευκαιρία....ο Πατερας ομως ήξερε τισ βρωμοδουλιές της παραγκας απο τη θητεια του στον Εθνικό....εριξε γεφυρες στην κυβερνηση και καταφερε λογω των συγκηριων της γενικοτερης δίωξης της διαφθορας να βρει ανταποκριση...τους εδωσε ολους στεγνα στον Μπιτσαξη κι αυτος μεσω πρωθυπουργου εβαλε στο κολπο την ΕΥΠ για να τους γαμησει το κερατο...
Γι αυτο σας λεω οτι του Πατερα το αγαλμα πρεπει να βρισκεται στη σεντρα καθε γηπεδου της Ελλαδας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Ιουλ 01, 2011 8:57 pm

Ρε συ μην τρελενεσαι με το Ζαγορακη, αλλο το παληκαρι που ξερεις εσυ κι αλλο ο προεδρος της ΠΑΕ.
Λες δηλαδη να μην εχει παρει μυρωδια αυτος αλλα και ολοι οι αλλοι προεδροι ΠΑΕ τι παιζοτανε τοσο καιρο?
Ολοι θελανε να ειναι μεσα στο κολπο κυριως για να προστατευτουνε, κι απο κει και περα οταν υπηρχαν τα περιθωρια κανανε και τις βρωμιές τους, μηδενός εξαιρουμενου.
Οσο καλος κι αν ειναι κανεις, οταν γινει προεδρος ΠΑΕ αυτοματα τον μετατρεπει σε λαμογιο η ιδια η παραγκα.
Αν ο Ζαγορακης δεν ενεδινε στις πιεσεις εκεινων που κινουν τα νηματα θα τον στηνανε καθε αγωνιστικη.
Εγινε ποτε τετοιο πραγμα? Με ελαχιστες εξαιρέσεις, τον Μπαουγκ τον πηγε καλά η διαιτησια και με αρκετή ευνοια που συνηθως συνοδευει τις μεγαλες ομαδες στο ελλαδισταν.
Γι αυτο και θεωρείται επιτυχημενος, γιατί καταφερε να μην αφανισουν την ομαδα του τα λαμογια...αλλο αν επρεπε στο τελος να γινει κι ο ιδιος λαμογιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Ιουλ 01, 2011 2:40 am

kalytera.Οποιος προλαβε και το ειδε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Ιουν 30, 2011 11:49 pm

asto


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Yaro στις Παρ Ιουλ 01, 2011 8:21 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Ιουν 30, 2011 5:26 pm

Η ντροπη του ΠΑΟΚ ο Ζαγορακης

http://www.sport-fm.gr/article/485106
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Ιουν 28, 2011 8:39 am

Αλήθεια ποιος ο σκοπός της δημοσιοποίησης αυτών των συνομιλιών από την στιγμή που δεν υπάρχει κάτι ποινικά κολάσιμο και επιλήψιμο;
Γιατί στην χώρα της απόλυτης ξεφτίλας προσπαθούν κάποιοι να μπερδέψουν την κοινή γνώμη, εμφανίζοντας τον τίτλο «στημένα» και από κάτω τις συνομιλίες του Ζαγοράκη;
Γιατί την ώρα που είναι ένα βήμα πριν ολοκληρωθεί μια πολύ σημαντική συμφωνία για τον ΠΑΟΚ εμφανίζονται ξαφνικά τέτοια προβοκατόρικα δημοσιεύματα;
Όλες αυτές είναι απαντήσεις που μπορούν να τις δώσουν μόνο αυτοί που εμπλέκονται πραγματικά και μέχρι στιγμής δεν έχει ακουστεί τίποτα, και μιλάω φυσικά για τους δημοσιογράφους στις τάξεις των οποίων επικρατεί μια ομερτά για αυτούς που συμμετείχαν στο «έγκλημα».
Η προσπάθεια ισοπέδωσης των πάντων και της εμφάνισης των στημένων παιχνιδιών σαν κάτι γενικευμένο στον χώρο του ποδοσφαίρου θα πέσει στο κενό.
Είμαι σίγουρος πως σύντομα θα εμφανίσουν και άλλες συνομιλίες του Θ. Ζαγοράκη προσπαθώντας να ρίξουν «λάσπη» προς κάθε κατεύθυνση.

Ενας Χρηστης του ΠΑΟΚμανια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Ιουν 28, 2011 6:12 am

"Δεν εχει καμμια σχεση με τα στημενα ο Μαρινακης", δηλωσε το κολληταρι του,ο τεως προεδρος του βαζελου,Νικος Πατερας!!!!!!!
Τι μας λες ωρε μπουχεσα.....Ειπαμε "ο φιλος στην αναγκη φαινεται", αλλα οχι και ετσι ρε λαμογιοοοο!!!!!!
Τοση αβαντα στον γαβρο ρε Πατερα,η ξεπληρωνεις το οτι ο γαβρος δεν σε εριξε πριν λιγα χρονια στην Β Εθνικη?Τοτε με τα λουλουδια,ξερεις εσυ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΤρι Ιουν 28, 2011 4:14 am

Και επειδη δεν ειμαι βαζελος ουτε γαυρος,θα πω πως με απογοητευσε ο Ζαγορακης...
Φιλε Στεφανε,δεν εχει σημασια το τι λενε και για τι μιλουνε,αλλα το οτι μιλουν....
Και μονο το γεγονος πως στην συνομιλια τους υπαρχει οικιοτητα,εμενα με προβληματιζει..

Δεν παραγνωριζω το γεγονος.πως η φυσιογνωμια του Ζαγορακη συσπειρωσε τον κοσμο,τα τελευταια 3-4 χρονια.
Δεν παραγνωριζω ομως και το γεγονος,πως 4 χρονια μετα,δεν ξερω αν ο Ζαγορακης ειναι αμισθος η εμμισθος υπαλληλος του ΠΑΟΚ. Και αν ειναι, ποιος ειναι ο μισθος του.
Με χαροποιει το γεγονος,πως η περσινη χρονια,με sold out στην Τουμπα σε ολα τα παιχνιδια, με χορηγιες τηλεοπτικα δικαιωματα και καλη πορεια στην Ευρωπη, εφερε εσοδα της ταξης των 26 εκατ.
Πως να παραβλεψω ομως τα εξοδα των 28 εκατ.,οταν μαλιστα υπηρξαν μειωσεις συμβολαιων πρωτοκλασατων ποδοσφαιριστων,και ψαλιδισμα στα πριμ των παικτων,που αλλωστε ηταν μηδαμινα με γνωμονα την κακη πορεια στο πρωταθλημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 11:18 pm

Ζαγοράκης σε Μπέο: "Συγγνώμη ρε Αχιλλέα"

Ο Θοδωρής Ζαγοράκης καλεί τον Αχιλλέα Μπέο:

Θοδωρής: Έλα φίλε.

Αχιλλέας: Ποιος είναι;

Θοδωρής: Ζαγόρ.

Αχιλλέας: Άντε ρε μ@λάκα και γ@μήσου πρωί-πρωί μ@λάκα και αν ήμουν χτες Θεσσαλονίκη θα σε έδερνα. Μου λες με ποια ιδιότητα παίρνω τηλέφωνο...

Θοδωρής: Εσύ ρε μαλάκα με παίρνεις τηλέφωνο...

Αχιλλέας: Πήρα ρε μαλάκα από ενδιαφέρον. Στα @ρχίδια μου...

Θοδωρής: Μα από ενδιαφέρον, πες μου έτσι. Και εγώ τρελαίνομαι και λέω είναι δυνατόν; Τι έγινε;

Αχιλλέας: Άντε γ@μήσου, σε πήρα και σου είπα συγχαρητήρια.

Θοδωρής: Καλά έκανες, αλλά τρόμαξα. Λέω τι έγινε.

Αχιλλέας: Αλλά έμαθα αυτό το πράγμα και λέω αναμεταξύ μας είναι δυνατόν;

Θοδωρής: Εγώ να δεις. Μόλις μου το λες, εγώ νομίζω ότι μου κάνεις πλάκα.

Αχιλλέας: Τρελός είσαι; Με ενημερώσανε αυτό το πράγμα. Ο Κανελλόπουλος μέσω του εισαγγελέα του αδερφού του. Λέω είναι δυνατόν;

Θοδωρής: Με παίρνουν... μετά σε ξανάπαιρνα, έκλεισες το τηλέφωνο ρε μ@λάκα;

Αχιλλέας: Το έκλεισα. Δεν γούσταρα και εσένα και τον Μαρινάκη, στα @ρχίδια μου. Εγώ το πήρα, δηλαδή θα έρθεις στον Βόλο και θα σε στείλω αυτόφωρο;

Θοδωρής: Φίλε sorry. Εγώ νομίζω πλάκα μου κάνεις και πάω να σου κάνω και εγώ καλαμπούρι.

Αχιλλέας: Τι πλάκα μ@λάκα να πούμε.

Θοδωρής: Μην είσαι μ@λάκας τώρα. Και μετά με παίρνει ο Βαγγέλης και λέω πλάκα κάνεις. Αυτό το @ρχίδι που έκανε αυτό το πράγμα, γιατί έμαθα το όνομα και τα πάντα, εμένα με βρίζει φίλε από το πρωί μέχρι το βράδυ.

Αχιλλέας: Ντροπή είναι τώρα, αναμεταξύ μας να μην μπορούμε να πηγαίνουμε στα γήπεδα;

Θοδωρής: Αλλά άκου να σου πω τι έγινε. Πέταξε ένας δικός του, Βαγγέλη plexiglass από πάνω...

Αχιλλέας: Τελοσπάντων γ@μησέ το τώρα. Είμαι εδώ στο ξενοδοχείο με την ομάδα και έχω να κοιτάξω να προκριθώ.

Θοδωρής: Sorry να πούμε. Εγώ νομίζω μου κάνεις πλάκα και σου κάνω και εγώ.

Αχιλλέας: Όχι ρε μ@λάκα, πήρα από ενδιαφέρον.

Θοδωρής: Καλά έκανες ρε Αχιλλέα. Τώρα γ@μησέ με, μεταξύ μας δεν υπάρχει θέμα.

Αχιλλέας: Τι με είχες εμένα για κανενός πιόνι; Το έμαθα και λέω είναι δυνατόν; Γιατί αν θα γινόταν κάτι τέτοιο, όλοι θα τα έριχναν πάνω σου, στο λέω να το ξέρεις.

Θοδωρής: Εντάξει. Ρε και εγώ να μάθαινα αλλά σου λέω νόμιζα ότι κάνεις πλάκα. Και σου λέω άη γ@μήσου τι θες.

Αχιλλέας: Άντε φιλιά, σε αγαπάω.

Θοδωρής: Τι ώρα παίζεις;

Αχιλλέας: 19:00 η ώρα παίζω.

Θοδωρής: Και τι ανησυχείς ρε π#ύστη;

Αχιλλέας: Πως δεν ανησυχώ; Μπάλα είναι. Είδες χτες η ΑΕΚ τι έγινε; Η μπάλα δεν έχει τέτοια.

Θοδωρής: Δεν το είδα.

Αχιλλέας: Δεν έχει τέτοια η μπάλα. Δεν υπάρχει εύκολο παιχνίδι.

Θοδωρής: Εντάξει τώρα δεν... οι άλλοι πάνε για αλλού, γ@μησέ με. Λοιπόν καλή επιτυχία. Όλα εντάξει.

Αχιλλέας: Φιλιά, ευχαριστώ.

"Να φύγει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 10:19 pm

vangelis70 έγραψε:
Ζαγορακη πουληταρι κολλητε του μπεου και του Ψωμιαδη....ολα στη φορα βρωμιαρηδες γαυροι του Βορρά

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/330588.html



Γιατι πραγμα μιλαει;Δεν μπαινω στο κοντρα ουτε για δειγμα.ΑΝ ειναι σαν αυτα που διαβασα στα αλλα σαιτ,πρεπει να εχεις μεγαλη φαντασια.Πρωτον εκανε τον μαγκα με τον Μπεο,μετα το ξανασκεφτηκε και τον πηρε και του ζητησε συγνωμη.Σε εναν αγωνα που εφεραν ελικοπτερα και μπατσους απο την Αθηνα,επεισε ενα οπαδο να μην κανει μηνυση.Ασε ρε Βαγγελη οι Γαυροι του Βορρα ειστε εσεις.Οι Βαζελοι.Για δες ποιος εχει τους τιτλους και πως τους πηρε.Εμεις με 2 πρωταθληματα γιναμε γαυροι του Βορρα..ΘΑ μας τρελανετε.Και να σου πω απο οτι εχω καταλαβει ευτυχως που μπηκε ξανα ο Τζιγγερ.Τελικα φαινεται οτι εχει αρχες ο ανθρωπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 6:44 pm

Ζαγορακη πουληταρι κολλητε του μπεου και του Ψωμιαδη....ολα στη φορα βρωμιαρηδες γαυροι του Βορρά

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/330588.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 2:05 am

PAOK RE έγραψε:
Φυσικα δεν γουσταρει την διαφθορα ο Βαγγελης ρε Στεφανε...
Δεν το πηρες χαμπαρι πως κανει πλακα,οταν λεει για τον Πατερα?
Το ξερει πως ειναι λαμογιο ο Πατερας,απο περυσι,οταν κλεψανε το πρωταθλημα με τους Σπαναθες και τους Δαλουκες.
Μην τσιμπας ρε λεμε,πλακα κανει!!!!


Κοιτα δεν το κοροιδευω,το πιστευω.Απλως τελικα ο Παναθηναικος οταν ειχε αυτον τον προεδρο,εγινε Ολυμπιακος.(Σε καποια φαση)Δεν γινεται να γινεις Ολυμπιακος.Χρειαζονται πολλες χρονιες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 1:29 am

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ-ΠΑΙΞΕ ΠΡΟΠΟ

ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΣΤΑΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ

https://www.youtube.com/watch?v=ZcWFIVHy1iA

ΣΟΥ ΠΗΡΑΝΕ ΤΑ MONEY, ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΡΙΘΑΡΙ.

(Χορευει ο Μουσατος,ο Φαδερ, ο Μακαρος, ο Χοντρος, ο Ψηλος, ο Μπανανας, ο Μπακαλης, ο
Κινεζος, ο Παραξενος, ο Κοκαλιαρης και πολλα αλλα ινδαλματα του Νεοελληνα)

Nevermind, ετσι ειναι αυτα,αλογα ειναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 1:14 am

Φυσικα δεν γουσταρει την διαφθορα ο Βαγγελης ρε Στεφανε...
Δεν το πηρες χαμπαρι πως κανει πλακα,οταν λεει για τον Πατερα?
Το ξερει πως ειναι λαμογιο ο Πατερας,απο περυσι,οταν κλεψανε το πρωταθλημα με τους Σπαναθες και τους Δαλουκες.
Μην τσιμπας ρε λεμε,πλακα κανει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουν 26, 2011 11:55 pm

PAOK RE έγραψε:
Ρε συ Βαγγελη,ασε τον Πατερα και τον Ζαγορακη στην ακρη....
Τι εγιναν ολα τα συντροφια απο το κοντρα,και μας απαξιωνουν ετσι?
Γιατι δεν μπαινουν εδω?Ακολουθησαν τον Θεμη?
Δεν σηκωνεις κανενα τηλεφωνο να δεις τι γινεται?

Ρε φιλε το κοντρα ηταν κατι που το εβλεπαν πολλοι.Μπορει να γουσταρουν ετσι τα παιδια.Εντος εισαγωγικων παιδια.Εγω δε γουσταρα κοντρα,γιατι δεν ειχα απαντηση απο τους γραφιαδες,γιατι τον ΠΑΟΚ 10 χρονια τωρα τον υποβαθμιζουν,γιατι με εβαλαν τον Σακη Γκινα για τον ΠΑΟΚ,που τον γουσταρω στο 10% των αρθρων.Χρειαζεται αυστηρος ανθρωπος να γραφει για τον ΠΑΟΚ,αλλα οχι και ετσι.Μιλαμε για αντι-ΠΑΟΚ αρθρογραφο.ΚΑι πολλα αλλα.Το μονο που τους γουσταρα ειναι οτι βγαλανε πια τα μουνια απο φατσα καρτα.Τα πηγαν στο κοσμο.Και οπως ειπα να θελω αν την παιξω,μπαινω στο υπορν....Γαμω την πουτανα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yaro




Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
Τόπος : 41°3′4″N 24°11′18″E / 41.05111, 24.18833

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουν 26, 2011 11:49 pm

vangelis70 έγραψε:
Τι να τον κανουνε το Ζαγορακη οταν υπαρχει ο γιος του Γκαγκατση στην Μπαουγκαρα?...γι αυτο τον βαλανε μετοχο οι Κοκκαλιαρηδες Ανέστη...
Παντως σημερα ηρθε απο τον ίδιο τον Μπεο η επιβεβαίωση οτι ο Πατέρας τους γαμησε ολους αυτους....ρουφιανο της ασφαλειας τον ειπε επειδη τους εκαψε με τα στοιχεια που έδωσε.
Πρόσεξε οτι ενω ο Πατερας συνομιλει με πολλους απο τα λαμόγια μετραει πολύ προσεκτικά τα λογια του....τους το παιζε κολλητος και εδινε τα στοιχεια στην ΕΥΠ γαι να τους ξεσκεπασει.

Ο λυτρωτης του Ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι ο Πατερας και πρεπει ολοι να του κανετε το αγαλμα στη σεντρα του γηπεδου σας



Βαγγελη εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο Πατερας ειναι διαπλεκομενος...Δεν ακουσα για ΠΑΟΚ και Ζαγορακη.Μπορει να φανταζεσαι και καλα κανεις,οτι θες με τον Γκαγκατση,αλλα δεν βλεπω πουθενα ΠΑΟΚ...ΑΝτιθετα βλεπω τον δικο σου,που σου πηρε πρωταθλημα σε πολλα τηλεφωνηματα.Δε σε εχω για ανθρωπο να γουσταρεις,διαφθορα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Ιουν 26, 2011 7:02 pm

Ρε συ Βαγγελη,ασε τον Πατερα και τον Ζαγορακη στην ακρη....
Τι εγιναν ολα τα συντροφια απο το κοντρα,και μας απαξιωνουν ετσι?
Γιατι δεν μπαινουν εδω?Ακολουθησαν τον Θεμη?
Δεν σηκωνεις κανενα τηλεφωνο να δεις τι γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Ιουν 25, 2011 3:06 pm

Τι να τον κανουνε το Ζαγορακη οταν υπαρχει ο γιος του Γκαγκατση στην Μπαουγκαρα?...γι αυτο τον βαλανε μετοχο οι Κοκκαλιαρηδες Ανέστη...
Παντως σημερα ηρθε απο τον ίδιο τον Μπεο η επιβεβαίωση οτι ο Πατέρας τους γαμησε ολους αυτους....ρουφιανο της ασφαλειας τον ειπε επειδη τους εκαψε με τα στοιχεια που έδωσε.
Πρόσεξε οτι ενω ο Πατερας συνομιλει με πολλους απο τα λαμόγια μετραει πολύ προσεκτικά τα λογια του....τους το παιζε κολλητος και εδινε τα στοιχεια στην ΕΥΠ γαι να τους ξεσκεπασει.

Ο λυτρωτης του Ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι ο Πατερας και πρεπει ολοι να του κανετε το αγαλμα στη σεντρα του γηπεδου σας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Ιουν 25, 2011 5:11 am

"Διαλογοι με τον Πατερα ασφαλως και υπαρχουν, αφου η ΕΥΠ παρακολουθουσε ολα τα τηλεφωνα των παραγοντων του νποδοσφαιρου."

Ελα ρε Βαγγελη σοβαρα τωρα,αφου η ΕΥΠ παρακολουθουσε ολα τα τηλεφωνα,πως γινεται και δεν ειδε το φως της δημοσιοτητος καποιος διαλογος Ζαγορακη-Μακαρου?
Ζαγορακη-Μπεου,αντε και Ζαγορακη-Πατερα ας ειναι!!!!!
Ενας ειναι ο λογος,και ειναι πολυ απλος.Ο Ζαγορακης δεν συνομιλει με λαμογια.
Αι τηλεφωνικαι συνδιαλεξεις,με ανθρωπους του υποκοσμου,ειναι ανευ ουσιαστικης σημασιας, για προεδρους,επιπεδου και βεληνεκους του Ζαγορακη.
Του μοναδικου Ελληνα που σηκωσε Ευρωπαικη κουπα ως ποδοσφαιριστης,και αναμενεται να σηκωσει και αλλη ως προεδρος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vangelis70

vangelis70


Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 2:59 pm

Διαλογοι με τον Πατερα ασφαλως και υπαρχουν, αφου η ΕΥΠ παρακολουθουσε ολα τα τηλεφωνα των παραγοντων του νποδοσφαιρου.
Αυτο που δεν υπαρχει ομως με του παραγοντες του Παναθηναικου πρωην και νυν ειναι η λαμογια και η πουστια που χαρακτηριζει ολους τους υπολοιπους.
Οπως η υποστηριξη του Ζαγορακη στα λαμογια οταν η Παναθα τους εβγαλε στο κλαρι.
Ειστε συνενοχοι ολοι οι οπαδοι προβατα.....μπεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAOK RE




Αριθμός μηνυμάτων : 299
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010

Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγκα revisited..   Παραγκα revisited.. - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Ιουν 24, 2011 2:15 am

ΓΑΜΩ ΤΗΝ "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ" ΣΑΣ[b]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραγκα revisited..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AntiContra :: Αθλητικά :: Η γωνιά του οπαδού-
Μετάβαση σε: